Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

TEEfqd


mareskin


Vezane ruke na leðima, spu¹tene pantalone do èlanaka. Nema¹ mnogo izbora.

Brutalnost ruskih zatvora - Crime Zone HD
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 12 Novembar, 2013, 09:04
kako se nekada resavao problem ''navijaca''...

http://www.youtube.com/watch?v=M48tMQR6cnI#t=196

I jo¹ nisu imali ¹lemove, pancire, ¹titove i ostalu za¹titnu opremu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


eclipse4


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: mareskin poslato 12 Novembar, 2013, 08:43

Vezane ruke na leðima, spu¹tene pantalone do èlanaka. Nema¹ mnogo izbora.

Brutalnost ruskih zatvora - Crime Zone HD

da ne kazem sada da bih ja ovo primenjivao na onima sto kradu motore,jer bih lagao,ali bih na sve lopove,provalnike,ubice,reketase.....ma na svima iz te branse da ih ne odvajam.

lepo jednom nedeljno ga izvedes,kad se najmanje nada i onda ne mora mnogo 10-15 min. tuce,i kad izadje iz zatvora kroz godinu dve ili 5,ima da bude miran ko bubica,ili mu ne gine laza lazarevic,al u svakom slucaju,mislim da vise nece raditi svoj "bivsi" zanat.

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 12 Novembar, 2013, 09:04
kako se nekada resavao problem ''navijaca''...

http://www.youtube.com/watch?v=M48tMQR6cnI#t=196

tako i treba a ne ko sada ebena ljdska prava i neznam koje kakva sranja koje ide opet njima u korist (ne mislim generalno na navijace)......pa gde su moja ljdska prava kad mi drzi pistolj uperen u celo neki narkoman ili umisljen lik,gde su moja ljdska prava ako sam ostao bez auta,motora,naboden,invalid......gde?nema....a za njih ima?

kad su mi ukrali telefon prosle god,i do uvece dobijem dojavu i ko ga ukrao,i kome prodat i za koliko i gde se nalazi covek sa telefonom trenutno,nisam hteo da umesam svoje prste tamo,pa sam naravno kontaktirao policiju,nakon sto sam im rekao da se covek nalazi na poslu tamo i tamo i da je tel. kod njega,panduri mi odgovorili "ne smemo da idemo kod njega na posao,moze da nas tuzi za uznemiravanje na radnom mestu"........ej,jebem im zakon u dupe,kao navodno icice kad se vrati s posle.....pa ako idete kuci,dovoljo da vas vidi ili da mu ukucani kazu "trazi te policija" i eto telefona u wc solju ili kod komsije preko ograde i sta tad,mogu da mu izrovare kuci telefona nema.

a da su otisli kod njega na posao,na prepad,i samo mu kazu isprazni dzepove,bila bi druga prica.

Major

Citat: mareskin poslato 12 Novembar, 2013, 09:27
Citat: monsterbnt poslato 12 Novembar, 2013, 09:04
kako se nekada resavao problem ''navijaca''...

http://www.youtube.com/watch?v=M48tMQR6cnI#t=196

I jo¹ nisu imali ¹lemove, pancire, ¹titove i ostalu za¹titnu opremu.

Mogu i sad da zavedu red samo da im daju odresene ruke.
Ali se to nekom ne svidja ;)

Darko


pittatore

Ha ha lada seljanka :D



MIGE



UFF


Major

Tacno tako. U pocetku je bio ok, ali sad je sve komercijalniji i gluplji. Uvek ima asistente koji rade za njega i koji su u gomili i koji mu pomazu da izvede trik.
Vise volim likove koji ne preteruju toliko i koji rade solo.

Darko