Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: mareskin poslato 11 Oktobar, 2013, 13:57
Citat: mrle poslato 11 Oktobar, 2013, 09:39
ja sam ovo tek sada video

Federalna ba Pijani vozac pokosio motocikliste

Ovo je bilo u Seèoj Reci blizu Kosjeriæa.


jednom sam bio tamo i po "kvalitetu" asfalta odmah sam pomislio da je to to..

makinjo

Citat: mrle poslato 11 Oktobar, 2013, 09:39
ja sam ovo tek sada video

Federalna ba Pijani vozac pokosio motocikliste
Meni nisu ni jasni ovi sto snimaju. Kao da jedva cekaju da ovaj nekog ubije.  :(


UFF

Citat: dzimika poslato 11 Oktobar, 2013, 14:01
danas izasli i marsovci na ulice

aha ja video dva kom
videli i oni mene ali samo na kratko :D

MILJAN

Citat: eclipse4 poslato 10 Oktobar, 2013, 00:41
>:(
dal bi i kod nas hitna stigla za manje od 2 min?

Biker Girl Mistake - Motorcycle Accident
Ona nije pogre¹ila veæ pijani rus koji je brzao i udario u zadnji deo motora. Ona se veæ prikljuèila u traku. Meni je samo bilo jako ¾ao na snimku kada je zaplakala jer je videla u kakvom je stanju motor... A rusi su za odstrel u saobraæaju. Na Discovery kanalu su izvestili da u rusiji svaki drugi ima kupljenu dozvolu jer vlada korupcija..I da je svaki tre¾i pijan... goveda..
Cave ab homine unius libri

goranvojska

gledam stalno udese u rusiji i nemogu da nverujem sta i kako se desava.prosto neverovatno.e stvarno sto se tice voznje su debili neopevani.

eclipse4

Citat: MILJAN poslato 11 Oktobar, 2013, 23:20
Citat: eclipse4 poslato 10 Oktobar, 2013, 00:41
>:(
dal bi i kod nas hitna stigla za manje od 2 min?

Biker Girl Mistake - Motorcycle Accident
Ona nije pogre¹ila veæ pijani rus koji je brzao i udario u zadnji deo motora. Ona se veæ prikljuèila u traku. Meni je samo bilo jako ¾ao na snimku kada je zaplakala jer je videla u kakvom je stanju motor... A rusi su za odstrel u saobraæaju. Na Discovery kanalu su izvestili da u rusiji svaki drugi ima kupljenu dozvolu jer vlada korupcija..I da je svaki tre¾i pijan... goveda..


"Completely her fault. Didn't check her rear view mirrors before changing lanes at which she did at a very slow speed."

UFF

Citat: MILJAN poslato 11 Oktobar, 2013, 23:20
Citat: eclipse4 poslato 10 Oktobar, 2013, 00:41
>:(
dal bi i kod nas hitna stigla za manje od 2 min?

Biker Girl Mistake - Motorcycle Accident
Ona nije pogre¹ila veæ pijani rus koji je brzao i udario u zadnji deo motora. Ona se veæ prikljuèila u traku. Meni je samo bilo jako ¾ao na snimku kada je zaplakala jer je videla u kakvom je stanju motor... A rusi su za odstrel u saobraæaju. Na Discovery kanalu su izvestili da u rusiji svaki drugi ima kupljenu dozvolu jer vlada korupcija..I da je svaki tre¾i pijan... goveda..

ja pre par godina uradio isto to ako i ona i najebo verovalo ili ne  :o

na ukljucenju od pravsa sajma pa gore na kneza milosa
ko je iz bg ili cesto vozi po bg zna da ako ostanes u desnoj traci ides opet na sajam ili ka auto putu/zeleznicoj stanici
ja se ukljucujem, pogledam u levi retrovizor, vidim ima mesta pun Q ima neki taxista jos gore na brzu maltene na topciderskoj zvezdi, dam migavac (greska) i taxista pun gas i pocinje da mi blica kao ne moze ne dam ti, ja rekoh ma pusi bre qrac majmune bezobrazni i ukljucim se i jos stignem da potpuno ispravim auto da bude palareran sa obe trake za slucaj da me udari jer se zaleteo ko mentol da ne budem ja kriv (on me udario od pozadi jelte) i naravno taxista bezobrazan zaleteo se iz sve snage i kad je video da ga ne jebem pocne kasno da koci i zabode se svojim farovima u moj branik
njemu oba fara u qrcu i ko zna sta jos a meni nista :D

i jos kao da mu platim ili zove muriju  [rofl]

izmem ja i pozovem muriju

epilog :

sudija retradirana koja misli da su taxisti dobri i fini ljudi (sto dokazuje moju prethodnu izjavu) kaze:

niste smeli da se ukljucite u saobracaj/promenite traku dok se niste osigurali da tim postupkom necete izazvati udes

ja pokusao da joj objasnim da je bilo vise nego dovoljno mesta cim sam ja ispravio auto, da nije bilo mesta i da sam ga isekao on bi me zabo jos u prenje levo krilo zar ne?
ma ne vredi, ne kapira zena, ne kapira ni da ako u beogradu nisi bezobrazan u saobracaju onda nikad nigde stici neces, npr zamislite da iz tog mog pravca idu sve sami pocetnici ili fini a ne bahati vozaci i da nece nikog da iseku da bi se ukljucili
pa red ne bi bio do sajma ni do secerane/ade vec do ostruznickog mosta ako ne i do obrenovca!




MILJAN

Uljuèila se u traku kada ovaj nije bio ni blizu..Ali je govedo jurilo nepropisnom brzinom...Jer su svi drugi i¹li sporije..
Cave ab homine unius libri

goranvojska

Citat: MILJAN poslato 12 Oktobar, 2013, 19:26
Uljuèila se u traku kada ovaj nije bio ni blizu..Ali je govedo jurilo nepropisnom brzinom...Jer su svi drugi i¹li sporije..
miljane brate dobrodosao u srbiju.

UFF

#10273
Citat: MILJAN poslato 12 Oktobar, 2013, 19:26
Uljuèila se u traku kada ovaj nije bio ni blizu..Ali je govedo jurilo nepropisnom brzinom...Jer su svi drugi i¹li sporije..

bas tako
i taxista je namerno dodao gas kad sam ja hteo da se ukljucim
ali nije mogao toliko brzo da ubrza da stigne da me zatvori pa sam se ja ukljucio i ispravio vozilo, onaj ispred mene zakocio, zakocio i ja a taxista se tome nije nadao vec je i dalje ubrzavao i zabo se

i ja ispade kriv na kraju

da sam lagao da sam vozio svojom trakom bio bi taxista kriv ali je on imao musteriju kao svedoka i mislio sam da nema potrebe da lazem kad je sve ocigledno i uzdao sam se u zdrav razum sudije... e tu sam se zajebo

evo vidi

http://s18.postimg.org/5md10os61/kneza_milosa2.jpg
http://s7.postimg.org/e0fntahvv/kneza_milosa1.jpg

UFF



OKi


OKi


Dukags

aj jos jedan pa da zaokruzis arhivu i podsecanja, brate bez ljutnje ali sve ovo bilo svuda  jos pre vise od godinu dana ;-)

eclipse4

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 14:13
Citat: MILJAN poslato 12 Oktobar, 2013, 19:26
Uljuèila se u traku kada ovaj nije bio ni blizu..Ali je govedo jurilo nepropisnom brzinom...Jer su svi drugi i¹li sporije..

bas tako
i taxista je namerno dodao gas kad sam ja hteo da se ukljucim
ali nije mogao toliko brzo da ubrza da stigne da me zatvori pa sam se ja ukljucio i ispravio vozilo, onaj ispred mene zakocio, zakocio i ja a taxista se tome nije nadao vec je i dalje ubrzavao i zabo se

i ja ispade kriv na kraju

da sam lagao da sam vozio svojom trakom bio bi taxista kriv ali je on imao musteriju kao svedoka i mislio sam da nema potrebe da lazem kad je sve ocigledno i uzdao sam se u zdrav razum sudije... e tu sam se zajebo

evo vidi

http://s18.postimg.org/5md10os61/kneza_milosa2.jpg
http://s7.postimg.org/e0fntahvv/kneza_milosa1.jpg

pazi kad se ladno zoves i prezivas ko brat moje zene :)