Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.


micko_13


UFF

cekaj bre da li su oni normalni?
jos ce i bajkeri da najebu a ovaj ih pogazio sto je pokusaj ubistva
kakva bre bezbednost kakve picke materine vadi se na to da je bezao u strahu od bande bajkera?
pa koji si im se kurac uopste nabijao u bulju ako si imao strah od njih???
Da se stvarno plasio ne bi se kurcio sa dzipom svirao i pokusavao da ih raskloni da on prodje pa ni do sudara ne bi doslo

mkt

citam komentare i ne verujem jbte ispadose bajkeri krivi sto ih je ovaj bilmez pogazio

makinjo

Ma trebali su pustiti da ih sve izgazi i da mu se jos zahvale  [glavazid] . Meni nije jasan ni onaj lik sto je na kraju lupao kacigom da razbije prozor. Drugi put kad su zaustavili auto on je poturio svoj motor da mu ovaj predje preko istog. Sta je mislio da ce ga tako zaustaviti :o ???

bigbad86

Morate priznati da nije svejedno da vas okruzi 100 ljudi a vi ste sa zenom i detetom, ma kolko god da ste krivi za ono sto se prethodno desilo. Mozda mu zena kenjala nesto, dete se dere pozadi i slucajno udario nekog :P

CBRR1

jedan decko je poginuo tj bajker...udario si ga stani izvini se i odgovaraj...a ne bahatost da gazis sve po redu pa nisu to èuknjevi jbte,koja bre banda udario si namerno sto se vidi na snimku i moze do sutra da se vadi,kakvo vadjenje,ma pokusaji ubistva i u bistvo ce popiti,sta znaci to kada se vise motora skupi da su banda,sta i mi smo banda kad a se vozimo...ma da mi je burazer koga je on gazio,moze i nagradu da mu daju i da ga oslobode,ja znam da bi mu zatvor bio bolji jer bi dobio metak u celo od mene...

bigbad86

Ja nemam tu informaciju, onaj sto je udaren je samo hospitalizovan zbog posekotina i modrica.

MILJAN

Sad gledam snimak..tesko se iz snimka moze provaliti ali kapiram da je onaj na belom bajku zbog sviranja ovog iz Rovera namerno kocio i zaustavljao ga pa ga je dzip sljepio po repu motora.onda su stali, ali sta se onda desilo nemam pojma.Mozda su ga napali a on dao gas u steahu i bezao...Posle je sve jasno...Ako sam u autu sa porodicom, i zurim npr. u bolnicu, a gomila motora mi nezakonito sprecava kretanje- ko im jebe mater.
Cave ab homine unius libri

x3mer89

Evo sta kaze jedan veliki americki portal, kome se da citati neka odvoji malo vremena

http://rideapart.com/2013/09/new-york-bikers-video/
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

TEEfqd

ameri su previse bolesni po tom pitanju... trebao je da izadje iz dzipa cim ga je udario od pozadi nego se usrao ko picka i krenuo da gazi ljude. bolid.

eclipse4

video nema ni pocetak ni kraj,uzaludno je komentarisati bar ja tako mislim.
uostalom svako bi se uplasio za svoju bezbednost a pogotovu detetove.....hebi ga,ne mogu da sudim nikog ovde,verovatno ce njihovo pravosudje a posebno porota odraditi pravu stvar.

TEEfqd

ma bre prijatelju sto da se plasis za dete ne zivimo u paleolitu da ti neko povredi dete od 5 meseci, bar ja tako razmisljam.
udario si coveka? nije bitno ko je kriv, izlazis iz auta da mu pomognes i kraj price

TEEfqd

#10153
Citat: MILJAN poslato 01 Oktobar, 2013, 22:04
Sad gledam snimak..tesko se iz snimka moze provaliti ali kapiram da je onaj na belom bajku zbog sviranja ovog iz Rovera namerno kocio i zaustavljao ga pa ga je dzip sljepio po repu motora.onda su stali, ali sta se onda desilo nemam pojma.Mozda su ga napali a on dao gas u steahu i bezao...Posle je sve jasno...Ako sam u autu sa porodicom, i zurim npr. u bolnicu, a gomila motora mi nezakonito sprecava kretanje- ko im jebe mater.
da zuris u bolnicu i bajkeri ti blokiraju prolaz, spustis prozor i prvom kazes to isto, posle 20 sekundi nema nikog ispred tebe.
stavi se u situaciju da si ti na motoru i da ti covek kaze da zuri u bolnicu, ne bi rekao ostalima da se pomere?
nikog ispred auta ne bi bilo u bilo kojoj zemlji i bilo gde. jebeni hells angelsi bi se pomerili sa puta.
zato imamo forume, zato volimo da se vozimo zajedno i da se organizujemo i pomazemo drugima, zato sto smo stvarno drugaciji od obicnih smrtnika :D
obicni smrtnici.wmv
ahahahahahah

eclipse4

Citat: redshadow poslato 01 Oktobar, 2013, 22:39
ma bre prijatelju sto da se plasis za dete ne zivimo u paleolitu da ti neko povredi dete od 5 meseci, bar ja tako razmisljam.
udario si coveka? nije bitno ko je kriv, izlazis iz auta da mu pomognes i kraj price

hteo sam reci,ko zna sta su oni njemu sve radili pre nego sto je ovaj postavio snimak (do momenta kad pocinje video),mozda mu dobacivali,pretili,huliganisali se,ako razumes moju poentu....

pogledaj tipa koji koci i biva udaren,pre nego sto predje ispred auta nesto dobacuje vozacu,sto znaci da je vec bilo neke komunikacije medju njima,onda prelazi ispred auta i namerno koci.

a druga stvar,mogi ljudi nisu nikom nista krivi ni duzni,pa ih neka budala ubode nozem i otimaju 1000 dinara iz dzepa....svet je pun cudaka.

sasafilipovic



UFF

Citat: MILJAN poslato 01 Oktobar, 2013, 22:04
Sad gledam snimak..tesko se iz snimka moze provaliti ali kapiram da je onaj na belom bajku zbog sviranja ovog iz Rovera namerno kocio i zaustavljao ga pa ga je dzip sljepio po repu motora.onda su stali, ali sta se onda desilo nemam pojma.Mozda su ga napali a on dao gas u steahu i bezao...Posle je sve jasno...Ako sam u autu sa porodicom, i zurim npr. u bolnicu, a gomila motora mi nezakonito sprecava kretanje- ko im jebe mater.

koji mu se kurac nabijao u bulju?
jeste ovaj koci ali ne tako da ga dzip sustigne vec da ga zaustavi da mu da do znanja da drzi propisno odstojanje

nezakonito ti sprecavaju kretanje?

znaci kad ja krenem motorom na posao i na gazeli guzva do jaja pun qrac automobila ja treba da se vratim kuci po neki jebeni tenk i sve da ih pregazim jer mi nezakonito sprecavaju kretanje?

ljudi se bre voze i ima ih puno, ima da ceka i vozi polako iza njih ko ga jebe

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

eclipse4