Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: mkt poslato 30 Septembar, 2013, 14:59
kazu da je jedan biker poginuo
miketa,imam za tebe poslovnu ponudu koju neces moci da odbijes....  :D :D

mkt


MIGE

da napravimo klip za youtube,cisto da vidimo koliko bi pregleda imao .......ti snimas a radnja je sledeca:lazic vozi golfa dvojku po gradu I glumi ludilo...nalece na grupu motorista I nastavi da se kurci....stizu ga par njih sa motorima I pocinju da ga peglaju...naravno da je prica fake ali morace stvarno da ga peglaju...ne mozemo bas toliko prevariti ljude,nije u redu....e sad,ako lazic ne bude hteo da glumi,opet cemo ga prebiti,tako da ce sigurno biti pravog nasilja  :D :D :D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

a trubaci sa strane cepaju cocek ;)

mkt



Dukags

#10107
 + za predlog da za potrebe snimanja napred navedenog spota  [bejzbolka] prebijemo Laziæa po principu "Zajedno smo jaèi" i "Ko æe koga nego svoj svoga" rekao bih èovek je ljudina i razumeæe i prihvatiæe jer je zbog sveop¹teg dobra? [watching]

Citat: mkt poslato 30 Septembar, 2013, 14:27
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5ukdkgLYYbw#t=114
ocekivao sam vise  [ludak]
eto ti kako to biva kad nemas svecicu kod sebe, a i lièno je nisam imao u par "situacija" [doh]

UFF

odlicna ideja mige
a sta sa demoliranjem golfa?
nije valjda da ce kanta da prodje neostecena?

goranvojska

Citat: UFF poslato 30 Septembar, 2013, 21:11
odlicna ideja mige
a sta sa demoliranjem golfa?
nije valjda da ce kanta da prodje neostecena?
zapalicemo je.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF


MIGE

Citat: UFF poslato 30 Septembar, 2013, 21:11
odlicna ideja mige
a sta sa demoliranjem golfa?
nije valjda da ce kanta da prodje neostecena?
ne bre,ti demonstriras razbijanje soferke svecicom da bi usporili lakija...onda, neko drugi mu lomi retrovizor a dvojica najvecih ga izvlace iz kola....to moraju uraditi manijaci profesionalci jer to ce I deca gledati,pa ne bi valjalo pogresno da nauce...zamisli da nauce pogresan redosled zaustavljanja bahatog vozaca golfa 2,naravno bele boje....na mladjima svet ostaje,tako da moraju pravilno da nauce  :D ...onda krece demoliranje kola....tu bi nam trebao neko strucan,neki auto mehanicar,obavezno da bude pijan I da mumla kao majstor rile pre dvadeset godina u jutarnjem programu.. :D :D...

MIGE

A za ovu akciju sam izabrao naseg Lazica iz nekoliko razloga;zato sto se nece ljutiti na drugare jer je to za dobrobit nase omladine,drugo sto je on kaskader(dokazao par puta  ;D )I sto to njega nece nista boleti I sto ima lepu frizuru a glavni glumac mora biti cakan ...  :D :D :D :-* :-* :-* :-*

eclipse4

#10114
evo jedan od onih klipova koji nije dosadan uopste od poceetka do kraja przenje  ;)

ali lika na 10:40 nemojte da propustite nikako  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pevac koji je sigurno nekom nesto duzan  [rofl] [rofl] [rofl]  
odavno se nisam tako nasmejao

Best of Fails Compilation (500 Epic Fails)

Zverinjak II


mkt


Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

mkt

hahahah a bas bubanj  ;D ;D ;D

Aussweis

Citat: eclipse4 poslato 30 Septembar, 2013, 21:44
evo jedan od onih klipova koji nije dosadan uopste od poceetka do kraja przenje  ;)

ali lika na 10:40 nemojte da propustite nikako  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pevac koji je sigurno nekom nesto duzan  [rofl] [rofl] [rofl]  
odavno se nisam tako nasmejao



na 7:29 lik zamalo da uspe da pregazi sebe sa svojim autom  [rofl]  [rofl]  [rofl]

@mkt
za bas bubanj ce morati neku deblju ribu da nadje  ;D
Sve ima cenu ili čast!