Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2013, 21:59
Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2013, 21:53
http://www.wallpaper23.com/video.asp?ID=2009

eto a samo jedna keramika sa svecice bi resila sve probleme i nista od toga ne bi bilo

ps. drugi vozac je na cb1000r :p
nemojmo biti nasilni!
jednom sto me iscece na raskrsnici hteo samo da pomerim retrovizor kad ono on otpade, a nisam ja ciko majke mi sam je ...
mora da se posle ljutio a?

mkt


mrle


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

jebi ga kad se otvori pukotina na dnu,onda guta sve dok se rupa ne popuni,a mos biti strasno duboka.....
upravo u ovakvom viru treba oprati obraz nasim politicarima,samo da nabiju glavu malo u njega,resto je na viru ;)

Bishke

ako post ne odgovara ovoj temi nek admin prebaci u odgovarajucu temu.

Naletim na face-u na ovo :
http://www.nadlanu.com/pocetna/info/drustvo/Maloletnicima-ce-biti-zabranjeno-sedenje-u-kaficima-posle-23-sata.a-195105.295.html?fb_action_ids=567422236655143&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22567422236655143%22%3A159386880925446%7D&action_type_map=%7B%22567422236655143%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5D

ako se istina onda je ovo veoma dobar potez !
Zasto ?

Pogledajte ovaj snimak :

https://www.youtube.com/watch?v=PvRNL6xrXyI

Unisticu vam 3 min zivota al jbg

Ova druga devojka u crnom kostimu je '96 godiste...
Devojka koja je izgleda sve dala da bude u ovakvom spotu...Koja ce verovatno nastaviti ovakvim putem i tamo negde jednog dana zavrsiti svoju karijeru predoziranjem ko zna gde
You should do one thing every day that scares you

Joker

Jel je ovaj spot zajebancija ili je neko toliko retardiran?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

a jo¹ gore je to  ¹to su njeni roditelji sigurno ponosni na to ¹to im se æerka sa 16 godina pojavila u spotu.

Darko

ma ovo je  [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [ludak] [ludak] [ludak]

u ponedeljak snimam spot za pesmu ... komercijala,dj sone i ti fazoni,klub,splav  ...al cekaj da vidis picetinu sto ce biti  [balavi] [balavi] [balavi]...okacicu kad bude gotovo...sve domaci guz i buts   [rofl]  [yahoo]

Bishke

Citat: Joker poslato 16 Avgust, 2013, 16:09
Jel je ovaj spot zajebancija ili je neko toliko retardiran?

ja sam ostao bez teksta...

Totalna debilnost
You should do one thing every day that scares you

Kengur

hahah mala rubi...

Nisu krivi kafici sto je ona u spotu...

Vidis, ja sam njenu kevu gledao sa ortakove terase dok se suncala gola pre nego sto je nju rodila... "Striptizeta''...
Kad je rodila napustila je nju i muza posle tipa 2 godine, muz naravno totalna dijabola kog boli tuki gde ce mala da zavrsi... A on inace ceo zivot radi po striptiz barovima...

I sta ocekujes od nje?

Plazma Keks


Hohštapler

...i onda se problem re¹i zabranom sedenja u kafiæima?!?
Pa ste vi normalni...

Zabrana æe samo to naèiniti zanimljivijim i jo¹ interesantnijim.
Pa zar ni¹ta iz istorije nismo nauèili? U Americi kad su uveli prohibiciju, stvorio se jedan skroz nov soj ljudi i bogata¹a koji su poèeli da imaju ogroman uticaj i moæ... Ubistva, kriminal na svim nivoima.
Zabranama se nikad ni¹ta nije spreèilo, samo kontra efekat se dobije.
Èist primer, legalizacija marihuane u Holandiji. Kad je prestalo da bude ilegalno, postalo je jeftino i samim tim mafija nema zaradu, veæ  je dr¾ava poèela da ubira plodove... pa turizam... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bishke

Citat: Kengur poslato 16 Avgust, 2013, 16:13
hahah mala rubi...

Nisu krivi kafici sto je ona u spotu...

Vidis, ja sam njenu kevu gledao sa ortakove terase dok se suncala gola pre nego sto je nju rodila... "Striptizeta''...
Kad je rodila napustila je nju i muza posle tipa 2 godine, muz naravno totalna dijabola kog boli tuki gde ce mala da zavrsi... A on inace ceo zivot radi po striptiz barovima...

I sta ocekujes od nje?

dno dna
You should do one thing every day that scares you

Kengur

Ja dno dna sto sam zijao u sise? :P

Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Avgust, 2013, 16:26
...i onda se problem re¹i zabranom sedenja u kafiæima?!?
Pa ste vi normalni...

Zabrana æe samo to naèiniti zanimljivijim i jo¹ interesantnijim.
Pa zar ni¹ta iz istorije nismo nauèili? U Americi kad su uveli prohibiciju, stvorio se jedan skroz nov soj ljudi i bogata¹a koji su poèeli da imaju ogroman uticaj i moæ... Ubistva, kriminal na svim nivoima.
Zabranama se nikad ni¹ta nije spreèilo, samo kontra efekat se dobije.
Èist primer, legalizacija marihuane u Holandiji. Kad je prestalo da bude ilegalno, postalo je jeftino i samim tim mafija nema zaradu, veæ  je dr¾ava poèela da ubira plodove... pa turizam... ;)
kada sam bio mali cesto su me kaznjavali... nije vredelo. uvek pobegnes!

mkt

dobre su za karanje

Joker

Citat: Plazma Keks poslato 16 Avgust, 2013, 16:50
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Avgust, 2013, 16:26
...i onda se problem re¹i zabranom sedenja u kafiæima?!?
Pa ste vi normalni...

Zabrana æe samo to naèiniti zanimljivijim i jo¹ interesantnijim.
Pa zar ni¹ta iz istorije nismo nauèili? U Americi kad su uveli prohibiciju, stvorio se jedan skroz nov soj ljudi i bogata¹a koji su poèeli da imaju ogroman uticaj i moæ... Ubistva, kriminal na svim nivoima.
Zabranama se nikad ni¹ta nije spreèilo, samo kontra efekat se dobije.
Èist primer, legalizacija marihuane u Holandiji. Kad je prestalo da bude ilegalno, postalo je jeftino i samim tim mafija nema zaradu, veæ  je dr¾ava poèela da ubira plodove... pa turizam... ;)
kada sam bio mali cesto su me kaznjavali... nije vredelo. uvek pobegnes!

Vidis, kod mene je to vredelo a moj otac bi voleo da sam bar jednom pobegao... To bi mi bilo poslednje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MILJAN

Cave ab homine unius libri

borkos

Citat: Joker poslato 16 Avgust, 2013, 17:34
Citat: Plazma Keks poslato 16 Avgust, 2013, 16:50
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Avgust, 2013, 16:26
...i onda se problem re¹i zabranom sedenja u kafiæima?!?
Pa ste vi normalni...

Zabrana æe samo to naèiniti zanimljivijim i jo¹ interesantnijim.
Pa zar ni¹ta iz istorije nismo nauèili? U Americi kad su uveli prohibiciju, stvorio se jedan skroz nov soj ljudi i bogata¹a koji su poèeli da imaju ogroman uticaj i moæ... Ubistva, kriminal na svim nivoima.
Zabranama se nikad ni¹ta nije spreèilo, samo kontra efekat se dobije.
Èist primer, legalizacija marihuane u Holandiji. Kad je prestalo da bude ilegalno, postalo je jeftino i samim tim mafija nema zaradu, veæ  je dr¾ava poèela da ubira plodove... pa turizam... ;)
kada sam bio mali cesto su me kaznjavali... nije vredelo. uvek pobegnes!

Vidis, kod mene je to vredelo a moj otac bi voleo da sam bar jednom pobegao... To bi mi bilo poslednje...

Ista prica...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!