Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks

cuo je da su indijke dobre cice pa je hteo da ih vidi na toj sipki ;D

perlx


Gvozden

evo zasto im trebaju MZ ci :)
Wall of Death

eclipse4

Citat: Joker poslato 10 Jun, 2013, 14:41
Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2013, 02:14
nije bilo od kad sam ja na forumu ;)

The Topmost Mallakhamb Players vol.2 ~ Very Original "Indian Pole Gymnastics"

A sta si ti radio na netu kada si naisao na ovo ?! :D

zapravo mi je jedan komsija to pokazao odavno...i namucio sam se vise od pola sata da nadjem na youtube (nisam znao ni kako da kucam) da bi mi neko dao minus  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Citat: Gvozden poslato 11 Jun, 2013, 02:35
evo zasto im trebaju MZ ci :)
Wall of Death

Kako bih ja voleo da vidim kako je uraðena konstrukcija ovog zida... u duhu indijske inovativnosti... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


ljupche92

Idiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Zivadin Zmijanac - Idi, siroko ti polje
[cheers] [cheers] [cheers]

Lazic

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 11:45
Bunny takes a shower

Od '88-me do '92-ge mi je kroz kuæu pro¹lo sigurno 50-ak zeèeva, jeb'o mater, najluði(koga smo od milja zvali glup¹a) je znao da se noæu iskobelja iz kutije, uvali u krevet i li¾e ruke, kao najgora maèka...:o U ¾ivotu nisam video takvog zeca, znao je da pregrize kabl pod naponom, odleti do plafona kad ga spièi, i ni¹ta mu ne bude...[rofl] Ali kad ga okupam, iskoèi iz kade u treptaju oka i zakuca se u zid u predesoblju 3 metra dalje, a ja kopam po peni u kadi misleæi da je jo¹ tu...:o [rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Jun, 2013, 12:48
Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 11:45
Bunny takes a shower

Od '88-me do '92-ge mi je kroz kuæu pro¹lo sigurno 50-ak zeèeva, jeb'o mater, najluði(koga smo od milja zvali glup¹a) je znao da se noæu iskobelja iz kutije, uvali u krevet i li¾e ruke, kao najgora maèka...:o U ¾ivotu nisam video takvog zeca, znao je da pregrize kabl pod naponom, odleti do plafona kad ga spièi, i ni¹ta mu ne bude...[rofl] Ali kad ga okupam, iskoèi iz kade u treptaju oka i zakuca se u zid u predesoblju 3 metra dalje, a ja kopam po peni u kadi misleæi da je jo¹ tu...:o [rofl]

Kakvom si ga travom hranio? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

aahahahah [rofl] [rofl] [rofl] ;D ;D ;D

lazicu travu za zeca naberes u dvoristu, ne onu tvoju ;D ;D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 11 Jun, 2013, 12:48
Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 11:45
Bunny takes a shower

Od '88-me do '92-ge mi je kroz kuæu pro¹lo sigurno 50-ak zeèeva, jeb'o mater, najluði(koga smo od milja zvali glup¹a) je znao da se noæu iskobelja iz kutije, uvali u krevet i li¾e ruke, kao najgora maèka...:o U ¾ivotu nisam video takvog zeca, znao je da pregrize kabl pod naponom, odleti do plafona kad ga spièi, i ni¹ta mu ne bude...[rofl] Ali kad ga okupam, iskoèi iz kade u treptaju oka i zakuca se u zid u predesoblju 3 metra dalje, a ja kopam po peni u kadi misleæi da je jo¹ tu...:o [rofl]

imao sam i ja jednog....al sam promasio rasu,orijas.....napravio se na prase u picku mater,jeo kablove,dugmice od daljinskog,i krenuo na krevet,zatim ga izbacim na terasi i poceo da jede i vrata od terase....onda je morao u dvoriste,ponasao se ko ker,dolazio je kad ga zoves,isao zamnom i po ulici znaci katastrofa od zeca :) a sto je obozavao cokoladu,to je cudo jedno ;)

eclipse4


Lazic

@Marjan:
Hranio sam ga iskljuèivo detelinom sa 4 lista...:P


@pomraèenje4:
:D

eclipse4

vise ne drzim ni jednu zivotinjku u sobi sem zene ;)

kad sam uzeo americkog baseta,boravio je u kuci sa nama,svaku noc je cvileo i zavijao,a ja kao brzini "otac" ustajem nocu pa ga mazim,pa ga umirujem i titram mu po celu noc.....spavao je pored mog kreveta (ajde bracnog) na cebetu....jedne noci on cili pa cvili a ja ga kao mazim i milujem iz kreveta,kad sam se malo bolje osvestio,shvatim da on cvili negde kod vrata a ja zapravo milujem cebe na koje je on spavao i tepam cebetu......kad sam ustao i upalio svetlo da vidim koj mu kurac po hiljaditi put,shvatio sam da sam zapravo mazio jebeno govnjivo cebe koje je on u toku noci posrao....sreca pa se nisam lupio dralnom po celu,jer mi inace to navika kad god mi neko pokvari san i to bas u momentu u kome ja uspesno krenem da prcam neku!

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 11 Jun, 2013, 15:44
...jer mi inace to navika kad god mi neko pokvari san i to bas u momentu u kome ja uspesno krenem da prcam neku!

[rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dr. Pop

MK Arhangel

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!