Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa ovi base jumper-i ugalvnom skacu sa vec otvorenim padobranom koji pre toga visi ispod mnjih...

banditkg


mkt


Burazer

svejedno bi isla na razanj da mi ovako izbesni, ali kad bi me jos gurnula s motora, zivu bi je natako na kolac

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PrAL3DEv9Oo#!
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 01 Jun, 2013, 19:31
pa ovi base jumper-i ugalvnom skacu sa vec otvorenim padobranom koji pre toga visi ispod mnjih...

plazma ne lupaj
to je samo za extremno male visine
oni samo drze pilot padobrancic u rukama a padobran im je spakovan bez "kobasice" koja ublazava dinamicki udar

u prevodu zaboli ih vise ali se otvori brze

jedini razlog zasto ja ovo nisam probao je sto nisam dovoljno iskusan padobaranac a ako to pokusas kao neiskusan.... pa vece su ti sanse da prezivis ako igras ruski rulet

Best of B.A.S.E


Plazma Keks

ja sam mislio da je base jump uglavnom sa tih zgrada i tako to, pa vec skacu sa otvorenim padobranima.


UFF

pogresno si mislio i kenjao neobavesten a kad te neko ispravi onda mu das minus?

bravo genije  [clapp]

bobangsxr

#9067
Citat: Burazer poslato 01 Jun, 2013, 21:23
svejedno bi isla na razanj da mi ovako izbesni, ali kad bi me jos gurnula s motora, zivu bi je natako na kolac

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PrAL3DEv9Oo#!


Prijatelju ovo je ovan nije ovca


Burazer

vidi stvarno kolika 00 nisam video :D al naziv je bilo koza pa mi ostade, a ono nije ni koza nego ovan..
dao sam ti krst za zapazanje :D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩


ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Major


Burazer

#9073
sigurno je bilo ali ko hoce da se oraspolozi nek odgleda.. meni popravilo dan :D sta je sa glavom na 11:11  [ludak]

The Ultimate Fails Compilation ✔
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

eclipse4


MIGE


pit


MIGE

cccc,gosn Pit-e,izazivate onu gospodu BILO  :D

pit

Pa neka se podsete malo sta je dobra sisa.