Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ja ba¹ sad hteo da okaèim, poslao mi drug na FB, ne¹to najbolje ¹to sam skoro gledao na yt!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

a evo sta covek kaze za motor :D

Because instead of buying a BMW 1200 GS Adventure with panniers out the door for $20,000, and having it sit in the garage because you have no money left or a KTM as well, which I've seen have a tendency of having lots of issues. For the same price you buy a used KLR 650, deck it out with anything you want, and you’ll have enough left over to fund an entire Latin America trip for the next 8 months and then some! And you won't be sweating the nights you have to leave your machine outside worrying about loosing $20,000 instead of $3500 or won' t be too touchy when the drunk guy comes over at 3 in the morning and accidentally knocks over your beautiful bike.

Hohštapler

Sad ba¹ gledam epizodu po epizodu na njegovom kanalu, ovo za motore je sjajna filozofija  [thumb_up] :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: mkt poslato 07 Maj, 2013, 00:11
glavni sam u selo

glavniiiiiiiii ;D
i ja bih bio glavni za 690 :P

UFF

ma nije bitno na kom motoru je to uradio samo da je dovoljno "mekan" da oboje izdrze put

dzimika

pa bitno je na kom motoru je to uradio, naveo je posle i detalje zasto je tako, ima na njegovom blogu detaljnije koga interesuje
svi misle da im treba motor od 15000e da bi to uradili a covek je otisao na motoru od 2500e

UFF

ne misle da im treba vec da je lakse sa boljim motorom

Hohštapler

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2013, 11:57
ne misle da im treba vec da je lakse sa boljim motorom

Ja mislim da je su¹tina da bude ¹to lak¹i i mek¹i i ¹to jaèi...
GS je prete¾ak...
Kontam da je XTR660 dobra stvar za tako ne¹to, samo ¹to sumnjam da na njega mo¾e¹ napakovati sve ¹to ti treba...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

WOLVERINE

 Kawasakijem......  na put oko sveta.....  koji kralj.....  klr 650.................... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=85VErvTqgWc#

clutch&brake

Citat: WOLVERINE poslato 07 Maj, 2013, 15:18
Kawasakijem......  na put oko sveta.....  koji kralj.....  klr 650.................... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=85VErvTqgWc#

pa da matori i tako to..neko pisanje po fforumu :P :P :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

April

Do you want to be right or do you want to be free?


mkt


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mkt poslato 08 Maj, 2013, 03:10
:o :o :o meda
Bear Chases Man Up A Tree In Russia

A ovaj retard umesto da mu pomogne on snima kamerom... pa kakav je to moron!
Inaèe, medved je najbolji ubica u prirodi, ba¹ sam gledao neku emisiju o tome. Ima jedno od najboljih èula mirisa u celom ¾ivotinjskom carstvu, ima onu grbu na jeðima ¹to su u stvari neki rameni mi¹iæi koji se posebno vezuju i zbog toga medved mo¾e da pomera jako te¹ke predmete (kamenje), ima jedne od najveæih kand¾i i èeljusti, ugriz od ne znam kolko kila, 5. je po brzini u ¾ivotinjskom carstvu (48kmh), penje se na drvo i pliva (¹to maèke ne rade).
Ako krene na èoveka, nema mu spasa...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Vidis da ima. Meda je odustao ;D

pittatore

Shvatio da bi ga uhvatila gorusica od ovog debeljka ;D

Major



Major

Ne bi ti ja na ovo seo kao suvozac nikad ;D