Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Jefta

Po nebu bih rekao da je duvao jak ceoni vetar i da je u trenutku doslo do jakog udara vetra koji je naterao avion da krene na gore, dosao do stolinga, izgubio uzgon i pao kao kamen...
Bagram airfield crash 29 apr 2013

mkt

dal je moguce da vetar moze tako da napravi belaj  :o  i koliko jako treba da duva   :o

pittatore

Pre ce biti da im se teret(vozila i jos ko zna sta) koji su transportovali pomerio, citao sam da je to bio teretni avion

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

zVuk

Citat: Jefta poslato 01 Maj, 2013, 23:41
Po nebu bih rekao da je duvao jak ceoni vetar i da je u trenutku doslo do jakog udara vetra koji je naterao avion da krene na gore, dosao do stolinga, izgubio uzgon i pao kao kamen...
Bagram airfield crash 29 apr 2013

ja ne bih rekao da je bio nesto mnogo jak vetar, sudeci po dimu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Jefta

Vidis nisam obracao paznju na dim posle pada. Onda je verovatno kao sto je pittatore rekao. Da se pomerio teret u avionu i poremetio ga...

Plazma Keks

cekaj, zar ne bi trebalo da bude malo vise nego jaci vetar da moze toliko da uznemiri ovoliki avion?

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 02 Maj, 2013, 11:59
cekaj, zar ne bi trebalo da bude malo vise nego jaci vetar da moze toliko da uznemiri ovoliki avion?

Ako ga je ¾ena iznervirala pre leta, onda je samo malo bilo potrebno da doðe do ovoga ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mkt

hehehe majke mu ga bezo.brazne i pokvarene

UFF


Dukags

#8794
jel zna neko u cemu je ovo takmicenje [ninja] [ninja] [ninja]? ???  [neampojma]
...da nije ciji cetvorotaktni motor moze bolje da glumi dvotaktni ili u cemu je ova (ne retko u poslednje vreme vidjena) zavrzlama? [ubergeek]
旧車會イベント1

mkt


WOLVERINE


UFF


Plazma Keks


mareskin


Govori srpski da te ceo svet razume :D
Za¹to imamo taj poriv da strance uèimo psovke? To i ja radim, ali ne znam ba¹ za¹to :D

ЈЕБЕМ ТИ СЕСТРУ Хондурас СОС канал
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu