Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


UFF

ne treba njemu kaciga vidis bre da je kamikaza

aleks89rd

da je samo jos 5cm ispao napolje upala bi mu glava u ove dve skele sto se sastavljaju i otkinuo bi glavu, imao je srece
na kraju klipa se cuje kako ga pitam da li je ok on mase glavom no no no, nije lik ni razumeo sta ga pitam  ;D ;D

sreca pa nosim kameru svaki put kad idem u hale  ;D

Plazma Keks


Plazma Keks


Major


Jefta

Веома корисна приколица и лако се пакује мотор на њу. Тако може да се реши проблем ако негде кренеш на одмор а нећеш да возиш 1000км аутопута. Попнеш мотор на приколицу и довучеш га до Алпа и онда терај :) Хехехех.

MOTORCYCLE TILT TRAILER 1.


aleks89rd

Citat: Jefta poslato 31 Mart, 2013, 00:43
Веома корисна приколица и лако се пакује мотор на њу. Тако може да се реши проблем ако негде кренеш на одмор а нећеш да возиш 1000км аутопута. Попнеш мотор на приколицу и довучеш га до Алпа и онда терај :) Хехехех.


pravim, do jaja je fora [clapp]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: Jefta poslato 31 Mart, 2013, 00:43
Веома корисна приколица и лако се пакује мотор на њу. Тако може да се реши проблем ако негде кренеш на одмор а нећеш да возиш 1000км аутопута. Попнеш мотор на приколицу и довучеш га до Алпа и онда терај :) Хехехех.

MOTORCYCLE TILT TRAILER 1.



Ipak mi je bolja ova varijanta :)

Stinger Folding Motorcycle Trailer reviewed by RoadRUNNER on Vimeo

dusankobgd


Jefta

Ta druga je definitivno manja, ali ono sto mi se ne svidja je da kada ubacujes motor moras da ga vozis sve dok ne upadne u onaj drzac prednjeg tocka jer nigde nemas noge da spustis i zemlja ti je dosta dalja ako sedis u sedistu. Ne dodjes do kraja motor krene na stranu, ti spustis nogu i ona propadne... Ja bih vise voleo kada bih imao konstantan oslonac tokom parkiranja

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen




mareskin


Evo za one koji nisu znali. Dobar naèin da se zaradi lep novac.

Don LaFontaine: The Voice
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Jefta poslato 31 Mart, 2013, 12:26
Ta druga je definitivno manja, ali ono sto mi se ne svidja je da kada ubacujes motor moras da ga vozis sve dok ne upadne u onaj drzac prednjeg tocka jer nigde nemas noge da spustis i zemlja ti je dosta dalja ako sedis u sedistu. Ne dodjes do kraja motor krene na stranu, ti spustis nogu i ona propadne... Ja bih vise voleo kada bih imao konstantan oslonac tokom parkiranja

Mozes da spustis noge na tockove od prikolice. Meni je recimo ovo odlicna varijanta jer mozes u gepeku da je ostavis ;)

Mad Max

Ko ima vremena, neka pogleda. Nasmejace se vise puta, jer ovo samo Boban moze!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola