Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Bishke

You should do one thing every day that scares you

s.i.m.a

evo i snimka iz dzipa, njima je to bilo smesno

Candidate for stupidest driver - dashcam

noam chomsky

Skejteri lozane nece da se sklone...na ovom snikmu su svi krivi..i skejteri koji drze clu traku do zadnjeg monmenta i budala koja na duplu punu pretice i bajker koji tera za sve pare
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Major

Nadam se da se vratio da mu hebe sve po spisku..

DaChaS


UFF

Drkanje

osim male tezine, bolesnog agregata i elektronike konacno veliki adv vise nije odvratan, sad cak i dobro izgleda

a da ne pricam da je objasnio i yamahi i bmw-u kako se pravi jak a lagan adv bike :)

mareskin

Citat: noam chomsky poslato 11 Mart, 2013, 15:28
Skejteri lozane nece da se sklone...na ovom snikmu su svi krivi..i skejteri koji drze clu traku do zadnjeg monmenta i budala koja na duplu punu pretice i bajker koji tera za sve pare

Dodu¹e, bajker je bio na svojoj strani puta u ovom trenutku. ©to mu usluèaju sudara ne bi mnogo znaèilo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2013, 16:15
Drkanje

osim male tezine, bolesnog agregata i elektronike konacno veliki adv vise nije odvratan, sad cak i dobro izgleda

a da ne pricam da je objasnio i yamahi i bmw-u kako se pravi jak a lagan adv bike :)
i dalje ne mogu da zamene 35l tank kod bmw-a i potrosnju koja je oko 5l sto znaci da srbiju od horgosa do preseva predjes sa jednim rezervoarom i jos ti ostane za pola makedonije :D

mareskin

Citat: dzimika poslato 11 Mart, 2013, 16:37
Citat: UFF poslato 11 Mart, 2013, 16:15
Drkanje

osim male tezine, bolesnog agregata i elektronike konacno veliki adv vise nije odvratan, sad cak i dobro izgleda

a da ne pricam da je objasnio i yamahi i bmw-u kako se pravi jak a lagan adv bike :)
i dalje ne mogu da zamene 35l tank kod bmw-a i potrosnju koja je oko 5l sto znaci da srbiju od horgosa do preseva predjes sa jednim rezervoarom i jos ti ostane za pola makedonije :D

Lepo si rekao da su ti BMW-i pravljeni da preðu preko Srbije, a ovde se prièa o motoru kojim bi se vozilo po Srbiji ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

rezervoar od milion litara uspeh u picku materinu ko da ces preko pustinje da vozis
zakaci dva puna kanistera umesto bocnih kofera ako ti je to toliko bitno
modifikujes predjenu kilometrazu po tankiranju za smesne pare a kako ce oni da smrsaju par desetina kila ili da dodaju par desetina konja?

noam chomsky

Citat: dzimika poslato 11 Mart, 2013, 16:37
Citat: UFF poslato 11 Mart, 2013, 16:15
Drkanje

osim male tezine, bolesnog agregata i elektronike konacno veliki adv vise nije odvratan, sad cak i dobro izgleda

a da ne pricam da je objasnio i yamahi i bmw-u kako se pravi jak a lagan adv bike :)


i dalje ne mogu da zamene 35l tank kod bmw-a i potrosnju koja je oko 5l sto znaci da srbiju od horgosa do preseva predjes sa jednim rezervoarom i jos ti ostane za pola makedonije :D

Bio jednom jedan test na topgear-u. M3 se trka sa Yarisom, ili koji vec bese, ali M3 mora da vozi najbrze sto Yaris moze. Razlika u potrosnji posle 10-ak krugova bila 10%. Vozi ti taj bmw kao sto se taj ktm vozi pa da pricamo o potrosnji.
lepota prirode je refleksija lepote nauke

dzimika

naravno, ali ovde pricamo o motorima iste kubikaze i skoro istog obrtnog momenta a ne o m3 i priusu


stefanalcatraz

Video koji je bio obrisan,pa za one koji nisu stigli da ga vide...no prisoners 2012

eclipse4

videli ga vec 2 puta ;)

eclipse4

kome se halucinira ;)

pustite u ful skrinu i slusajte uputstva

http://www.liveleak.com/view?i=c47_1361476125

eclipse4


dzimika


dzimika

ova mala me odusevila :D
em sto ima onaj pravi skotski naglasak koji obozavam em sto se razume u kola a vala i dobro vozi :D

Amy Macdonald: Biggest Petrolhead - TOP GEAR Feb 18 BBC AMERICA