Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Plazma Keks


djolefer

:D

eclipse4

da gledao sam vise snimaka sa ovim sranjem...uzas covece,izyoutubiraj (kao sto se kaze izguglaj ;) ) snimak kad nekom tipu vade to iz ledja,da se smrznes.

mareskin


Kako dobra krivina :D Na kraju su svi samo èekali da vide ko æe sledeæi da izleti :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lJgpY-o823k#!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Kad god pomislim da nema jo¹ neka "rijaliti" tema koja bi mogla da postane serija na amerièkoj TV oni me uvek iznenade.
Ovde se prijavljuju tipovi koje neko maltretira, pa onda oni uðu u ring sa MMA borcima i nadamo se dobiju batine koje su i zaslu¾ili.
E u ovoj epizodi imate malo ¾enske borbe :D Samo ova je izdr¾ala vi¹e nego mnogi mu¹karci :D

Michelle Waterson vs Female Bully in Bully Beatdown Season 3 [HQ] 2 Girls 1 Cage [HOT]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit


bigbad86

Ovo sve voze neki debili, svako sa prednjom vucom je stisnuo kocnicu i sa namotanim volanom opet produzio pravo umesto da da gas i pokusa da dobije grip. "Understeer"

jevta


UFF

Citat: mareskin poslato 07 Mart, 2013, 21:35

Kako dobra krivina :D Na kraju su svi samo èekali da vide ko æe sledeæi da izleti :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lJgpY-o823k#!

1:15 i 3:54

i onda kazu zadnja vuca ne valja
vuca je prednja bre to je POGON zato i izlazi iz krivine i to sa osmehom na licu :)

ranko

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2013, 19:07
:o  :wtf:  [klanjam_se]


Sta mislis kako ovo radi ?

Ok vezba, ali neces verovati, sve se svodi na statiku ili sta vec jebem ga vezano za arhitekturu/gradjevinu...

LM uproscenu verziju sam video svojim ocima... 2 viljuske maznute iz studentske menze i jedna cackalica... ukrstili su viljuske i zaglavili ih uplitanjem zubaca... izmedju provukli cackalicu... i neces verovati vise viljuske na kraju stola a drzi ih samo cackalica koja se bukvalno sa 1mm oslanja na sto...

ja gledam ne verujem, reko koji super lepak koriste ( a da vata za 1 sec koliko im treba da postave da viljuske vise )...

Na kraju su mi objasnili statika ... mogu da okace sta god hoce i na viljuske i na cakalicu... samo menjaju ugao i koliko mm cackalicu pruziti na sto...

nevera :)

ps. videcu sledeci put da ih snimam i okacim samo da se setim ko od drugara arhitekata to zna...

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2013, 23:01
i onda kazu zadnja vuca ne valja
vuca je prednja bre to je POGON zato i izlazi iz krivine i to sa osmehom na licu :)

Pogon na prednje: da¹ jaèe gas na semaforu i auto odmah ¹lajfuje. Zaglavi¹ se u snegu/blatu, mora¹ u rikverc da se èupa¹. Jedino ¹to je jeftinije za izradu, a i proseèni vozaèi ("kad mi je stra¹no, ja za¾murim") "bezbednije" skreæu sa pogonom na prednje.


Elem, mo¾da nije lo¹e malo se nasmejati i napla¹iti pre sezone:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3c8_K_wozJY#at=55
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


Slaninar

Desi se, pogre¹i èovek... mmmo¾da sam i ja nekad zzlzlzlz....
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gargi

Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

eclipse4

#8195
Citat: ranko poslato 07 Mart, 2013, 23:35
Citat: UFF poslato 07 Mart, 2013, 19:07
:o  :wtf:  [klanjam_se]


Sta mislis kako ovo radi ?

Ok vezba, ali neces verovati, sve se svodi na statiku ili sta vec jebem ga vezano za arhitekturu/gradjevinu...

LM uproscenu verziju sam video svojim ocima... 2 viljuske maznute iz studentske menze i jedna cackalica... ukrstili su viljuske i zaglavili ih uplitanjem zubaca... izmedju provukli cackalicu... i neces verovati vise viljuske na kraju stola a drzi ih samo cackalica koja se bukvalno sa 1mm oslanja na sto...

ja gledam ne verujem, reko koji super lepak koriste ( a da vata za 1 sec koliko im treba da postave da viljuske vise )...

Na kraju su mi objasnili statika ... mogu da okace sta god hoce i na viljuske i na cakalicu... samo menjaju ugao i koliko mm cackalicu pruziti na sto...

nevera :)

ps. videcu sledeci put da ih snimam i okacim samo da se setim ko od drugara arhitekata to zna...

isti trik imas sa cackalicama i sa cigaretama kada se zabou na njih pa na poklopac od flase.

takodje mi je jedan rumun koji radi kod mene pokazao trik sa kantom od 3l farbe koju je nakacio na noz pa noz skroz na kraj stola,al je i neko drvce upotrebio i sve je to stajalo a ne mozes da verujes svojim ocima.
ima te fore i nayoutube,potreazicu

Defying Gravity While Balancing Forks!! (Scientific Experiment)

Amazing Balancing On Pepsi Bottle

ranko

Citat: eclipse4 poslato 08 Mart, 2013, 01:23
isti trik imas sa cackalicama i sa cigaretama kada se zabou na njih pa na poklopac od flase.


To lutko!!! +++

Bas to... jbt sta ti je nauka :)

CADILLAC

Za uspomenu i dugo seæanje  1.45 - 2.05 , moj biv¹i BMW....www.youtube.com/watch?v=kD-HuEqtFDc
BMW BoxerClub Pancevo 666

stefanalcatraz


UFF