Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo


eclipse4

brate to su ljudi iz moga kraja....to je vlaska erotika sta vam je...u vlaskim pesmama imate sve marke motora,automobila,zivotinja,insekata,sexa...svacega

hahaa

zbog ovakvih je i propala vlaska muzika!!

eclipse4


zemunboy


Gvozden

Moze offroad i na vodi......
Ovo po kanalima DTD-a , ili po Moravi, Tari, Drini.... je droga sa koje me ne bi niko skinuo...

mountain jet boating 2011


Gvozden

Ovako se drpishe po hotelima...... posle se place u putopisima

http://www.wimp.com/rubberband/

eclipse4


eclipse4

Citat: Gvozden poslato 07 Mart, 2013, 01:46
Ovako se drpishe po hotelima...... posle se place u putopisima

http://www.wimp.com/rubberband/

pa ko ostavlja otkljucana vrata u hotelu,a da lanac bude postavljen s unutrasnje strane???jedino ako ne izlazi kroz prozor napolje.

Gvozden

cek ti bese policajac.... pa kakav je problem isceshljati bravu.... 100x sam to radio kad zaboravim kljuc od kapije.... i to kad se vratim iz birtije u zoru..
TI lopovi imaju jedini problem ....VREME.... uvek im treba praznina od 10-15 pravih minuta i cao...
MAda te brave se na jezicak uvlace... a kako se uvek trazi jeftiniji hotel , retko koji ima magnetnu ili kod bravu....
jbg mozda nekom spase letovanje....

eclipse4

jok ja policajac ;)
nekada sam i ja pravio jedan kljuc za 100 brava,i danas pravim kad izgubim neki kljuc od starih vrata,fora jest 100% ok,ali lopovi moraju tacno da znaju dal je korisnik sobe pod tus,spava ili je na terasi uziva u picu,jer ako je negde u blizini ostaje bez ruke a i zaglavi zatvor.

samo sam hteo reci da je nemoguce da neko stavi lance na vrata a da napusta sobu,dakle kradja mora biti izvrsena dok je korisnik sobe u njoj.

eclipse4


Gvozden


mkt


mkt


CADILLAC

Obo¾avam zvuk V8 motora , makar i na 2 toèka....na 0.16 OLUJA ;) [clapp] [klanjam_se]....www.youtube.com/watch?v=QMJquYhkRqc
BMW BoxerClub Pancevo 666

dzimika


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Zbog ovoga struènjaci za pre¾ivljavanje u d¾unglu nose super lepak. Zalepe otvor za disanje ovom crvu i on ugine. Onda kad doðu u bolju priliku oni ga izvade iz tela :D
Jel da, da je bljak? :D

World's Weirdest - Larva Removed from a Girl's Scalp
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu