Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR


Darko

dobro ,ajd , ko gubi ima pravo da se ljuti hahahahah

Plazma Keks

i da mu uleti kruti...

monsterbnt

Citat: eclipse4 poslato 08 Februar, 2013, 16:56
video sam taj video i na netu i po raznim inostranim vestima,dakle nije fake.

nazalost ima dosta takvih snimaka u svetu i na srecu hvala bogu sto dobijaju zasluzene kazne,mada bih ja te kazne utrostrucio.
ali na zalost,nemaju svi montirane kamere po kuci,tako da je jos dosta njih na slobodi :(

Na zalost nije dobila zasluzenu kaznu.......
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4783525/babysitter-in-russia-savagely-beats-nine-month-old-child.html
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

bem im zakon i njima.....pa sta je trebalo da joj raznese lobanju da bi se videle posledice i na osnovu toga da joj daju 2-3 godine.

ovakve stvari trebaju biti rigorozno kaznjene da bi za ostale bila opomena.


Darko

niko sto se tice mene ne bi morao da je kazni...ja bi je kaznio da sam otac ovog deteta ... toliko bi je kaznio da bi je bolelo onako,bas ,bas...jebem li joj mamu bolesnu

monsterbnt

3 meseca u ruskom zatvoru...... jos kad cuju zasto je tu....... sasvim dovoljno da zazali sto se ikada i rodila
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

malo je to,u rudnik da tuca kamen gumenim cekicem

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2013, 20:41
3 meseca u ruskom zatvoru...... jos kad cuju zasto je tu....... sasvim dovoljno da zazali sto se ikada i rodila
stvar je u tome sto ce platiti i nece ni ici tamo.

Dukags

izvinjavam se ako je bilo (ako je i bilo bilo odavno) ali samo da ne zaboravimo sa kojima se ne treba trkati, narocito ne u krivinama, srecom ima ih koliko Lamborghini LP570-4 Superleggera vs Aprilia RSV4 Superbike - Auto Express

Gvozden


mkt

Citat: eclipse4 poslato 08 Februar, 2013, 17:06
Citat: sibin poslato 08 Februar, 2013, 16:49
Ipanema - The World Sexiest Beach

nema bato lepsih zena od nasih JUGOSLOVENIKI,pa makar celu zemaljsku kuglu prevrnuli...e sada to sto mi nemamo takvo more odnosno plazu,to je druga prica.

ja ceo svet obidjoh i nigde ne vide lepsih zena od nasih.....dobro...moram priznati.....kose se malo sa italijankama,ali ozbiljnih konkurenata nema..... ;) ;) ;)
tako je broo

mkt

Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2013, 20:16
Citat: eclipse4 poslato 08 Februar, 2013, 16:56
video sam taj video i na netu i po raznim inostranim vestima,dakle nije fake.

nazalost ima dosta takvih snimaka u svetu i na srecu hvala bogu sto dobijaju zasluzene kazne,mada bih ja te kazne utrostrucio.
ali na zalost,nemaju svi montirane kamere po kuci,tako da je jos dosta njih na slobodi :(

Na zalost nije dobila zasluzenu kaznu.......
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4783525/babysitter-in-russia-savagely-beats-nine-month-old-child.html
u gulag sa njom majke joj ga bolesne

Dukags

Citat: stefanalcatraz poslato 07 Februar, 2013, 17:30
no prisoners 2012!
...- jel ovo bilo bas toliko brutalno, zna li se zasto je sklonjen sa YT???

Andreja

Nije, pi¹e da se ovaj http://www.youtube.com/user/networklanman baja ¾alio, verovatno je onaj lik ubacio neki klip od ovog lika... A lik nema klipove du¾e od 20 sekundi. Pa jebem mu sve! Zbog 20 sekundi u kompilaciji od sat i 15 minuta da se izbri¹e snimak!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

AndreyRR


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Dukags poslato 09 Februar, 2013, 09:14
Citat: stefanalcatraz poslato 07 Februar, 2013, 17:30
no prisoners 2012!
...- jel ovo bilo bas toliko brutalno, zna li se zasto je sklonjen sa YT???

Meni je najbolji onaj ¹to napravi salto i zavr¹i na krovu auta :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu