Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

haha,ja vidim da se minutaza ne poklapa ;)


Dukags

#7822

Jefta

Citat: stefanalcatraz poslato 07 Februar, 2013, 17:30
no prisoners 2012!

Kad vidim ovo pitam se ko normalan bi u rusiji vozio motor???? Pa tamo jedino sa oklopnim vozilom da budes siguran, a mi planiramo put u Ukrajnu...

Andreja

Danas snimio, mo¾da je zanimljivo, mo¾da nije, mislim da jei ispalo ok samo ¹to sam mogao i neke slike da ubacim pre snimka :)

Yamaha, get out!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

AndreyRR

razjeba sve po kuci zbog jareta

Jefta

Yamaha get out!!! You are drunk!!

Major


Kengur

Metak je pomilovanje za ovakve... Ali bukvalno!
Mucio bih ih danima mater im jebem smrdljivu.

dzimika

ne znam da li bih mogao da se iskontrolisem da je ne ubijem odmah ili sad
ali verovatno bih uspeo pa bih je polako sekao jedno nedelju dana ali ne bih joj dao da umre odma

mareskin

Citat: Major poslato 08 Februar, 2013, 14:25
Da li je moguce da ovakvi ljudi postoje??

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151353944032550

Ne mogu da verujem da je ovo pravi snimak.
Da nije video monta¾a?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

hajde snimak za nas bez FB

Major

@ mareskin - Pazi nije nemoguce da je montaza znas sta sve danas montiraju tako da nikad se ne zna.

@ mrle - snimak nema ime tako da ne znam kako da ga trazim..

mareskin


Kod nas ovde,  pre vi¹e godina, je moj mladi kom¹ija "jurio" traktorom po gradu, svirao ljudima da se sklone, dok ga je sve vreme pratila policija pod rotacijom i sirenom. Po¹to su ga "jurili" po celom gradu, postavili su mu barikadu sa slu¾benim d¾ipom. Bez usporavanja je udario u prednji kraj d¾ipa i nastavio dalje, pa je tada komandir ili zamenik komandira policije pucao iz pi¹tolja u gumu. Kom¹ija je izgubio kontrolu i udario u ivicu ograde mosta. Odvalio toèak itd.

Skembala ga policija u kola i pravo u stanicu. U meðuvremenu su njegovoj majci javili ¹ta radi po gradu. ®ena pokupila kolac za paradajz iz ba¹te i pravo u grad u policijsku stanicu. Jedva je policija spreèila da bije sina. Sve vreme je vikala: "nemojte vi da ga bijete, ja æu. jebem li mu oca i majku" itd. :D

E sad, kom¹ija jeste "be¾ao" od policije u traktoru po glavnim gradskim ulicama (jedna glavna ulica i dve sporedne :) ) i taèno je da je nervirao policiju. Ali je i ovaj policajac pucao u naseljenom mestu u toèak dok su trotoari bili puni ljudi. Svi su iza¹li da vide kako neko zeza policiju.

Poenta prièe je da je ponekad opravdano tuæi decu tj. kada su dovoljno velika da mogu da podnesu ba¹tenski kolac.
Tuæi bebu je za smrtnu kaznu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


eclipse4

video sam taj video i na netu i po raznim inostranim vestima,dakle nije fake.

nazalost ima dosta takvih snimaka u svetu i na srecu hvala bogu sto dobijaju zasluzene kazne,mada bih ja te kazne utrostrucio.
ali na zalost,nemaju svi montirane kamere po kuci,tako da je jos dosta njih na slobodi :(

eclipse4

Citat: sibin poslato 08 Februar, 2013, 16:49
Ipanema - The World Sexiest Beach

nema bato lepsih zena od nasih JUGOSLOVENIKI,pa makar celu zemaljsku kuglu prevrnuli...e sada to sto mi nemamo takvo more odnosno plazu,to je druga prica.

ja ceo svet obidjoh i nigde ne vide lepsih zena od nasih.....dobro...moram priznati.....kose se malo sa italijankama,ali ozbiljnih konkurenata nema..... ;) ;) ;)

apu

Citat: mrle poslato 08 Februar, 2013, 16:15
hajde snimak za nas bez FB
pa samo klikni na link... video je javan... pogledao sam ga a nisam se logovao na FB

Darko


Plazma Keks

dzabe sve to kad ne moze da prdne u SBK-u