Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

^^ od ovog moze da se rikne [rofl]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


Dukags


Kengur

To ti je u parizu veoma aktuelna stvar. Najvece pare mlate na voznje do aerodroma. Oni su jedini koji mogu brzo da stignu zbog ogromnih guzvi.

Razmisljao ja davno o tome ovde u bg, ali ne mogu da izvedem par stvari... Taxi dozvola, udruzenje, bla bla bla... A i tesko da moze da se izvede kad ih ima pun kurac, plus divljaci...

Jedino da se sljaka na divlje...

Plazma Keks

ne moze otvori neka firma kao ovi sto furaju privatne autobuse?
moto trans i ta sranja?
to je stvarno dobra stvar. verujem i da bi posao brzo procvetao jer nema nikoga u zemlji ko se time bavi

Dukags

Citat: Kengur poslato 07 Januar, 2013, 21:42
To ti je u parizu veoma aktuelna stvar. Najvece pare mlate na voznje do aerodroma. Oni su jedini koji mogu brzo da stignu zbog ogromnih guzvi.

Razmisljao ja davno o tome ovde u bg, ali ne mogu da izvedem par stvari... Taxi dozvola, udruzenje, bla bla bla... A i tesko da moze da se izvede kad ih ima pun kurac, plus divljaci...

Jedino da se sljaka na divlje...
...a i motorce ocigledno treba da je ako ne kao kod njih koliko vidim sve Gold Wing ono bar tipa Strom, Varadero,.. tesko bi sa nekim R-om, a da je guzva guzva je i kod nas, pa spojis uzivanje sa poslom i u sred leta sedne neka cica strankinja koja bi i da se rashladi a ti kroz guzvaju kod Arene... [balavi] voznja ceo dan i jos kaplje kintea,  samo da ti ne sedne i neki sto voli da se pricvrsti :P nije lak poso taxiste  [dunce] [rofl] [rofl]  [rofl]

mkt

a kuda sa koferima

Kengur

Uzmes polovnog beverlija 250 za pocetak i miran si... za bg nista vece ti ne treba...

Ma kakvi koferi, radis samo grad...



Dukags

#7494
Citat: mkt poslato 07 Januar, 2013, 22:10
a kuda sa koferima
sta ce taj sa koferima motorom, danas to tablet, kreditna, rezervna kosulja,.. a ne kofer, dugacke gace, pidzama deblja, sarma za podgrejati...  :P :D :D

Le TRANSPORTEUR by Majestar - Taxi Moto

mkt

peceno pile, paradajz ,lukatz

Kengur

Dobra, ali tesko izvodljiva ako nemas neke ljude na odredjenim polozajima... Ili ako si kucni sa Djikijem :D

mkt


dzimika

mislim da nece biti problem jer koliko sam shvatio iz neke price donece se neka izmena u zakonu da mozes da radis prevoz osoba sa odredjenim vozilima
inace u hrvatskoj su uveli moto taxi isto