Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

pa sasvim prirodna pojava.dal je neko od manijaka prisustvovao porodjaju?

mkt



castor

Razveseli me, brate… [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…


mkt


UFF


balcan girl

idi bre uffe u picku materinu brrrrrrrrrrrrrrr....a ja planirala da radjam decu ...mislim da sam se upravo preodmislila za sva vremena u picku materinuuuuuuuuuuuu.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

ja sam se istripovao da kad budem ukljucio klip da mi nece biti dobro, kad ono medjutim nista strasno. mada ne bi voleo da prisustvujem porodjaju svoje buduce zene, fuck that. poneo bi box pljuga i cekao ispred

goranvojska

tada nije nista jer vas adrenalin bije.kasnije kad sve prodje pitate se sta vam to trebalo.ali znatizelja je cudo.

Major


UFF

Citat: balcan girl poslato 08 Oktobar, 2012, 03:01
idi bre uffe u picku materinu brrrrrrrrrrrrrrr....a ja planirala da radjam decu ...mislim da sam se upravo preodmislila za sva vremena u picku materinuuuuuuuuuuuu.....

Citat: redshadow poslato 08 Oktobar, 2012, 05:50
ja sam se istripovao da kad budem ukljucio klip da mi nece biti dobro, kad ono medjutim nista strasno. mada ne bi voleo da prisustvujem porodjaju svoje buduce zene, fuck that. poneo bi box pljuga i cekao ispred

Citat: goranvojska poslato 08 Oktobar, 2012, 07:36
tada nije nista jer vas adrenalin bije.kasnije kad sve prodje pitate se sta vam to trebalo.ali znatizelja je cudo.



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

posto vidim da vam se svideo evo premotajte ovde na 47:20 i uzivajte :)

BBC - The Human Body ep.2 - Full Movie

Major

Uff resio da rodi bebu ;D

castor

Ne reèe samo ko mu je napravio… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

balcan girl

nema sanse da stisnem play :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin


Vidi se da nije imala sex 9 meseci... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

ma sta ima gledam kad priroda odradi to sve sama

balcan girl

begaj bre tako me drug zeznuo ladno je snimao porodjaj svoje zene brrrrrrrrrrrrrrrrrr...alo bre svaka koska u telu ti se pomeri, svaki zglob se pomeri za 3cm...to je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ako cu da radjam tresni mi totalnu ...probudi me kazi mi sta je i da li je u redu i pusti me da spavam....:P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Oktobar, 2012, 16:23
begaj bre tako me drug zeznuo ladno je snimao porodjaj svoje zene brrrrrrrrrrrrrrrrrr...alo bre svaka koska u telu ti se pomeri, svaki zglob se pomeri za 3cm...to je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ako cu da radjam tresni mi totalnu ...probudi me kazi mi sta je i da li je u redu i pusti me da spavam....:P

Èemu cimanje? Planeta je i onako prenaseljena. Ako ti je poroðaj cimanje, lepo usvoji¹ dete o kome nema ko da brine... ili nahvata¹ nekog samca sa decom. Idealno da su preko 3 godine - nema buðenja noæu, pelena, sranja... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen