Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Strah preovladava sve.. On u ovom trenutku ne veruje ni sebi a ne njemu... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Pa strah od cega jbt?

u najgorem slucaju ce da zavrse na krovu
on je vezan znaci debelo krme nece pasti na glavu i svojom tezinom slomiti vrat a auto sigurno nece da se spljosti ako je na krovu jer cak i da je ne ojacan sigurno je olaksan pa nema tezinu potrebnu da se spljeska

zakljucak je da se debeli plasi zato sto nema mozga

Joker

Ti to mislis jer razmisljas iz svog ugla... Strah nema veze sa inteligencijom, ili ga neko ima ili nema prema necemu. Sve zavisi kako to neko posmatra, ranija iskustva ili je jednostavno prisutan... Nisam bas kompetentan da ulazim dublje u te stvari ali kapiram da je to tako...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Ma jasno

Ali valjda treba da se boris da ga savladas i da razum prevlada

Zato i imas mozak da procenis situaciju i ako nije rizicna da svoje strahove drzis pod jebenom kontorolom

Major

Iz istog razloga zasto ljudi vriste na rolerkosterima.. jednostavno kad bi se vozio dva tri i vise puta ta panika (strah sta god) bi ubrzo nestala, ali kad te prvi put neko stavi u situaciju sa kojom se do tada nisi susreo jednostavno preovlada strah.


3006

Samo iz straha èovek mo¾e da sazna svoje krajnje granice (fizièke). Koliko puta vam se desilo da bez razmi¹ljanja podignete teret, skoèite visoko, reagujete brzo kako inaèe ne mo¾ete. Primer: èovek vozi auto, na suvazaèevom sedi¹tu mu je dete, njegovo. Naleti mu ¹leper ili ne¹to slièno u susret, najveæem broju ljudi æe prva reakcija da bude da be¾i levo i primi udarac u desnu stranu automobija, zato ¹to su mu tako veæe ¹anse da se izvuèe, jer sedi na levoj strani. E sad, 99% ljudi æe reæi da je spremno da umre za svoje dete, najveæi deo stvarno i jeste. Ali u strahu, vrlo je malo onih koji æe sebe postaviti izmeðu ¹lepera i deteta, veæ dete izmeðu sebe i ¹lepera. Prva reakcija je najèe¹æe nagon za ¾ivotom.

UFF

Citat: Major poslato 26 Septembar, 2012, 15:33
Iz istog razloga zasto ljudi vriste na rolerkosterima.. jednostavno kad bi se vozio dva tri i vise puta ta panika (strah sta god) bi ubrzo nestala, ali kad te prvi put neko stavi u situaciju sa kojom se do tada nisi susreo jednostavno preovlada strah.



ja kad sam se vozio prvi put na rolercosteru vristao sam takodje, a i svaki sledeci put
ali ne zato sto mi je bila frka vec zato sto mi je bilo do 00
i kad on krene naglo na dole a telo po inerciji na gore i kad se svi stegnu za sipke sto jace ja se jednostavno opustim i ruke mi zavrse iznad glave sto mi bar duplo poboljsa oasecaj i izluci vise adrenalina jer pomislis da ces da ispadnes :)
i iako mi u tom trenutku srah i sto kaze 3006 instinkt za opstankom kaze uhvati se jako mozak ipak kaze: "ne slusaj te picke ti si ovu voznju platio da bi uzivao a ne da bi se plasio ko devojcica zato opusti se i uzivaj"

samokontrola bato  8)

Ripley

Slazem se sa samokontrolom, ali to se desava samo kod ljudi koji mogu nadvladati svoje strahove, koji nisu panicari. Mada nasli se bajkeri da pricaju o tome. :)  
Ko ne ume da kontrolise svoj strah, nije za motor. Secam se kad sam poceo da krivnarim sa motorom, bio sam toliko stegnut dok se nisam opustio - a sve zbog straha. Jednostavno nisam bio navikao na motor, cale ga je vozio dok je bio momak, a kao klinci smo vozili Tomose i Simsone.

A za sleper i dete, ja sam uvek izbegavao sudar tako sto sam isao u desnu stranu, dva puta sam i silazio autom sa ceste da bih izbegao direktan sudar. Do sada sam prolazio bez ogrebotine, a boga mi imao sam 5-6 situacija gde se tesko izvlaci ziva glava.

Joker

Citat: Major poslato 26 Septembar, 2012, 13:00
Jbt kako jedan govor moze da ti se ureze..

A ironija je da je ovo govor od Charlie Chaplina... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...




Major

Citat: Joker poslato 26 Septembar, 2012, 16:40
Citat: Major poslato 26 Septembar, 2012, 13:00
Jbt kako jedan govor moze da ti se ureze..

A ironija je da je ovo govor od Charlie Chaplina... :)

Ima odlican komentar na tubi:

"the irony in how he is best known for his silent films...."

mkt


UFF

idi bre u qrac

prvi i poslednji snimak govori da je biker ovo komponovao

mareskin


Al je razvalio ovu trojicu na poèetku !!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

ja sam se vise saosecao sa ovim poslednjim... znam kakv je osecaj

a vala i sa onim sto su se izdriftovali na snegu

UFF


djolefer

:D

Major

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2012, 01:29
https://www.facebook.com/photo.php?v=107704992719287

posle me pitaju sto nisam pod pravim imenom na fb

To je kad gomila ljudi stavlja sve svoje licne podatke na fejsu.