Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


AndreyRR


mkt


dzimika

video does not exist

mkt


UFF


Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 01:48
Citat: mkt poslato 13 Septembar, 2012, 20:55
drz ne daj  [prebicute]
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JtdN5L0x5B4#!

cetvoro jbt organizovana pljacka a nisu mogli jedan usrani tazer da nabave?

Engleska. Fer plej, kultura!  :)
A i ovako je verovatno puno manja kazna kad ih uhvate.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 01:48
Citat: mkt poslato 13 Septembar, 2012, 20:55
drz ne daj  [prebicute]
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JtdN5L0x5B4#!



cetvoro jbt organizovana pljacka a nisu mogli jedan usrani tazer da nabave?


sta ce im tejzer kad su imali pajsere,a izgleda da su glupi klinci.bolje da su koristili pepper spray

TEEfqd

kako bedan pokusaj kradje, bedan da bednije ne moze izgledati.

Slaninar

Citat: redshadow poslato 14 Septembar, 2012, 08:32
kako bedan pokusaj kradje, bedan da bednije ne moze izgledati.

©to, ba¹ je cool. Da nisu ovi iz radnje bili hrabri, ko zna, mo¾da bi samo isterali motore, odgurali ih onim skuterima i kraj prièe. Pretpostavljam da su i skuteri ukradeni.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

A ne znam sto ne uhvatise ovog sto su ga oborili?

Major


Slaninar

Citat: MajorSoul poslato 14 Septembar, 2012, 09:18
A ne znam sto ne uhvatise ovog sto su ga oborili?

Za¹to bi?

Dovoljno je hrabro ¹to su ih spreèili u kraði. Saterivati barabu u æo¹ak i poku¹ati ga uhvatiti mo¾e da se zavr¹i vrlo ru¾no. Dovoljno je da izvadi no¾, ili ugrize nekog (a ima recimo hepatitis).

Uz to, ne znam kakvo je englesko zakonodavstvo.  Mo¾da bi ih mogli èak i tu¾iti za otmicu (protivpravno li¹avanje slobode kretanja). Kao ¹to kod nas kondukter ne sme da ti brani da izaðe¹ iz busa, iako nema¹ kartu (bus plus prièa).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Tesko da moze da ga ugrize sa kacigom ;)
A kad ga vec obori samo je dovoljno da sedne na njega da mu ruke blokira. E sad jedino ako je zakonodavstvo nesto rigorozno. Mada svaka cast ovom liku koji je sam pokusao da spreci njih cetvoricu da iznesu motor ;)


UFF

Pa udjes lepo sa tazerom, kazes dobar dan i bzzzzzzz prodavac padne dole i ti lepo izneses sta ti treba
niko povredjen sve kulturiska

a ovi cigani su do 00  :D

Plazma Keks

dok se prodavac osvesti, ne bi stigao da isteras motor napolje

Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:23
Pa udjes lepo sa tazerom, kazes dobar dan i bzzzzzzz prodavac padne dole i ti lepo izneses sta ti treba
niko povredjen sve kulturiska

a ovi cigani su do 00  :D

Mislim da je taj tazer onda isto kao i pi¹tolj. Niko nije povreðen, ali je ipak oru¾je, sila. Ne znam, meni je ba¹ cool kako su se organizovali. Sa sve fluo prslukom dok ¹lepaju dukatija... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

jel ste vi ludi bre?

pa sta je veca sila pajser u vugla ili tejzer??

od tejzera lezi 30 sekundi a od pajsera moze koma ili smrt

a kad su se vec organizovali i pokrali skutere nece sad da stanu tu zbog prekomerne sile i straha od kazne

tazer brate and duck tape resavaju problem brzo i efikasno bez trajnih posledica

Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:28
jel ste vi ludi bre?

pa sta je veca sila pajser u vugla ili tejzer??

od tejzera lezi 30 sekundi a od pajsera moze koma ili smrt

a kad su se vec organizovali i pokrali skutere nece sad da stanu tu zbog prekomerne sile i straha od kazne

tazer brate and duck tape resavaju problem brzo i efikasno bez trajnih posledica

Ne bih da se svaðam, raspravljam. Mo¾da su bolidi. Nego, èitao sam ne¹to ba¹ o tim stvarima, ali u Americi (USA, je li).  Tamo navodno lopovi neæe da teraju ljude da npr. odu iza pulta, ili legnu na pod, jer je to kao teraju ih da idu nekud na silu, pa se vodi kao otmica i onda su 10 puta veæe kazne nego za obiènu pljaèku. Al' nije neki proveren izvor, pa je mo¾da patka.

Ovo na snimku je sve bilo u su¹tini vrlo kulturno i vi¹e sile su primenili ovi iz radnje, nego lopovi. To mi je ba¹ onako, ostavilo upeèatljiv utisak. Ili su lopovi ¾e¹æe pièke, ili pametni.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

moguce nemam pojma ali ja da sam sudija ostrije bi kazno organizovanu kradju par skutera i pokusaj pradje par motora sa primenom sile i pajserima nego jedno tejzovanje i vezivanje cime si ti ustvari i sprecio prodavca da krene na tebe pa da moras da mu naneses jos vece povrede
bem li ga

a i prodavac je budala skace na lopove zbog motora a mogli su da ga stangliraju u vuga zbog cega?
ne verujem da su motori licno njegovi niti da nisu osigurani