Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

i ja znam, prvo, tih 10000v je toliko kratak udar da se bukvalno na kratko trznes i ne bude ti nista jer je to jednosmerni napon. struja ubija, ne napon.
par puta sam gurao prste da me drmne da vidim kako je to, nista strasno. ako te je nekad udarilo naizmenicnih 220v shvatices da je to isto.
mani se guglanja, o struji se uci u skoli i praksi :P

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 09:36
i ja znam, prvo, tih 10000v je toliko kratak udar da se bukvalno na kratko trznes i ne bude ti nista jer je to jednosmerni napon. struja ubija, ne napon.
par puta sam gurao prste da me drmne da vidim kako je to, nista strasno. ako te je nekad udarilo naizmenicnih 220v shvatices da je to isto.
mani se guglanja, o struji se uci u skoli i praksi :P

Misli¹ kao kad gurne¹ ¹rafciger da vidi¹ da li prolazi struja na prekidaèu od grejalice, a onda se posle trenutnog pomraèenja probudi¹ naslonjen par metara dalje na zid i dr¾i¹ istopljen ¹rafciger u ruci?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

nisam toliko daleko isao sa mazohizmom i guranjem srafcigera, igala i slicnih metalnih predmeta u struju ;D

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 09:45
nisam toliko daleko isao sa mazohizmom i guranjem srafcigera, igala i slicnih metalnih predmeta u struju ;D

I ja sam ovo uradio samo jednom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

da li si cucao kada si to radio?

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 09:51
da li si cucao kada si to radio?

Nisam, mada se jeste desilo u WC-u ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 00:36
manje od 24v

ljudi, ne morate odmah sa minusima. samo sam hteo da navedem zemun boja na razgovor

mi¹ko_kolo

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 09:51
da li si cucao kada si to radio?

Ja jesam jednom èuèao kada me zveknula struja. I nisam se ni usrao ni upi¹ao. Samo sam seo  na dupe. Al' fle¹ je neponovljiv. Mada je, s druge strane, bolelo u sastavu vrata i ramena kao da te neko akn'o sa dve ¹tangle odjednom.

Plazma Keks

ma razmisljao sam to u vezi letenja prilikom udara struje. kada recimo ruku tretiras sa strujom, ona ce se naglo ispruziti. pa reko da se nisu noge naglo ispruzile pa je odleteo. nemojte sada da sudite, samo nagadjam i razmisljam o tome jer mi se to nikada nije desilo...

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 14:06
ma razmisljao sam to u vezi letenja prilikom udara struje. kada recimo ruku tretiras sa strujom, ona ce se naglo ispruziti. pa reko da se nisu noge naglo ispruzile pa je odleteo. nemojte sada da sudite, samo nagadjam i razmisljam o tome jer mi se to nikada nije desilo...

Nemam pojma ¹ta je izmeðu bilo. U jednom trenutku sam gurao ¹rafciger, pa fle¹, pa naslonjen na zid :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Ne, ne ispru¾a se veæ se grèi.
Ako si ikad i¹ao na onu elektro terapiju pri povredi, onda zna¹ da kad ti propuste struju mi¹iæ krene da se grèi...
KAo i oni glupi pojasevi sa top shopa za trbunjake, i tamo struja tera mi¹iæe da se kontrahuju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

pa zavisi koji misic ce da se zgrci
da li ce da se ruka savije ili ispruzi zavisi da li ce struja proci kroz biceps ili triceps
ili zavisi koji ti je misic jaci ako prodje kroz oba :D

Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Avgust, 2012, 14:29
Ne, ne ispru¾a se veæ se grèi.
Ako si ikad i¹ao na onu elektro terapiju pri povredi, onda zna¹ da kad ti propuste struju mi¹iæ krene da se grèi...
KAo i oni glupi pojasevi sa top shopa za trbunjake, i tamo struja tera mi¹iæe da se kontrahuju...
lomio sam se pa sam isao na te terapije. secam se da sam morao sam da stegnem misic na ruci tokom impulsa jer bi mi se u suprtonom ruka ispruzila

Hohštapler

Ne razumemo se.
Mi¹iæ se kontrahuje.
A zavisno od toga koji je mi¹iæ u pitanju on vr¹i savijanje ili opru¾anje ruke. (biceps i triceps imaju suprotni efekat a svaki kad "radi" se kontrahuje)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

bem li ga. ja sam rekao sta sam doziveo, ne znam sta tu ima de se ne razume...

HRC Boza

Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Kengur

U jbt al ih je otkinuo...



damir1994