Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: AndreyRR poslato 10 Avgust, 2012, 20:11
kakav pajser,dobio bi lezaljku u glavu

Mislim da je dobio ako su joj ovi iza neki ortaci.. mada i da nisu treba da ga sjebu ;D

@ Andrej_Hotstepper - Nije bas isto, mogao je i on nju da zalije necim ili da je ubaci u bazen!

Hohštapler

Ma najvi¹e mrzim te alapaèe ¹to se kurèe i psuju i glume "ribu" a onda stanu iza toga "ja sam ¾ensko ne sme¹ da me udari¹"...
Pa vidi, krenula je ka njemu agresivno, zamahnula èa¹om, polila ga, htela da bude teatralna pred svima, eto joj ga, teatralno..
Ja bih je verovatno ¹ljagom zalepio preko usta, ne bih je ¹utno.. Mislim, samo stavi sebe u istu situaciju pred drugim ljudima - nema ¹anse da bi se iskontrolisao...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DaChaS

....
Ma ova je neka glupaca dosla kod turaka ili negde u 3 lepe da glumi samantu iz sex and city .......samo joj nije bas upalilo

Major

Znam da je tesko da se iskontrolises.. jebem li ga nikad nisam bio u takvoj situaciji. Ali mislim da ne bi krenuo da udarim jer je ipak kakvo takvo zensko.
Otkud znam, ja bih je pre uhvatio i samo roknuo u bazen da se malo oladi ;)

AndreyRR

Imenjace ne blati mi ime,balkancino

monsterbnt

.....rece covek koji samo oce da bije po ulici...... :P
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Citat: monsterbnt poslato 10 Avgust, 2012, 22:43
.....rece covek koji samooce da bije po ulici...... :P
naravno,ali ne i zene njih po guzi  ;D

Major


monsterbnt

Citat: AndreyRR poslato 10 Avgust, 2012, 22:43
Citat: monsterbnt poslato 10 Avgust, 2012, 22:43
.....rece covek koji samooce da bije po ulici...... :P
naravno,ali ne i zene njih po guzi  ;D

A zato bambi ne moze da sedi....
Smrt SVIMA!!!!

baha

ma nije trebao da je ocisti ovako.... [rofl]trebao je samarcinu da joj otkaci sve licne u glavu.....opajdara jedna [thumb_up] [ludak]
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt

pijana ko dupe
ocekivao sam zakutz u vanglu

TEEfqd

trebao je da joj zvekne samarcinu, a potom da iskrivi ovog bolida sto je ustao, da ne ispadne da bije samo zene

mi¹ko_kolo

Iskreno, iz moje perspektive, vidim lika koji je hteo da kresne pijanu ribu ali mu se nije posreæilo. A kada ju je gurnuo, dobio je piæe u facu i povreðen ego. Sve posle me jo¹  vi¹e uverava u to. U mom kraju takve zovu "pajser". Imao sam gomile situacija kad ¾ensko krene da serenda i nikad nisam udario. To se, jednostavno, ne radi.

DaChaS

Pa kod nas i u evropi se i ne radi ali ako primetis jezik ovi su neki arapi turci ...a to je jednostavno pogresno mesto za pokazivanje zenskog stava

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 10 Avgust, 2012, 20:11
kakav pajser,dobio bi lezaljku u glavu
pa kad si papuca bilde jedan...  :-*


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR


Major

Ma da li me zajebavas da su ovo snimili!


[rofl]