Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

stvarno bolesno ;D

stefanalcatraz


Kengur


mkt

manijak u najavi

Kengur

Ajmo ko zna kineski da ga pozovemo na forum...  [rofl] [rofl] [rofl]

AndreyRR

被邀请到论坛 MM

CBRR1


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


Pop


"Грме танки џефердари..."


Kengur

Kakav jebeni degenerik! Boli bre kad se gleda...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF


monsterbnt

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2012, 17:12
fake
Naravno, al opet je lepo misliti da je lik jednostavno mentol i smejati se ljudskoj gluposti.
:D
Smrt SVIMA!!!!

aca-pn

Citat: cbrr1 poslato 24 Maj, 2012, 21:18
likove sa ovakvim temama treba strpati u gasnu komoru svega mi....auuuuuuuuuuu koja fora...aj bre pali ljakse...
Mozes da mi se napases malo yaya seljacino, ni manje ni vise nego gasna komora, jel ?

Serem vam se na minuse i kakvi se to ljudi skupljaju na ovom forumu koji ne umeju da prihvate salu.
Mozda je neumesna, ali je ipak sala. Na drugom forumu 3 stranice smejanja, ovde ste me napali kao da sam postavio ne znam ni ja sta.


Plazma Keks

kad je neumesan forum ;D

banditkg

neko je ovde glup [cheers]

CBRR1

Citat: aca-pn poslato 25 Maj, 2012, 18:38
Citat: cbrr1 poslato 24 Maj, 2012, 21:18
likove sa ovakvim temama treba strpati u gasnu komoru svega mi....auuuuuuuuuuu koja fora...aj bre pali ljakse...
Mozes da mi se napases malo yaya seljacino, ni manje ni vise nego gasna komora, jel ?

Serem vam se na minuse i kakvi se to ljudi skupljaju na ovom forumu koji ne umeju da prihvate salu.
Mozda je neumesna, ali je ipak sala. Na drugom forumu 3 stranice smejanja, ovde ste me napali kao da sam postavio ne znam ni ja sta.
vidi ga ovaj....conti cadilac i on,do sl vidjenja...aj imas 24 sata pa se divi tvom klipu,a te tvoje tri stranica smejanja na drugom forumu jel to onaj forum na kom si i sam clan SVI MI KOJI VOLIMO TUKI..? a pa fino...

losmi