Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Kakva dalaBu.. hahahhahahah

bigbad86

Meni je gori radnik sto ne zna da koristi aparat. Ili samo firma sto je dala neispravan aparat...

Picasoo

Citat: monsterbnt poslato 23 Maj, 2012, 19:19
Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 10:20
jesu li nasi tako uljudni

Nasi su uglavnom teska goveda i moras obicno dobro da ih napucas ili da jednostavno insistiras da se odma pozove policija. Uvek kad im pokazes da znas da ne smeju da te diraju, il jednostavno pokazes zube i das do znanja da ce da najebu, oni iskuliraju. Retko kad mozes fino da razgovaras i da ih ubedis da nesmeju da te diraju.

Citat: apu poslato 23 Maj, 2012, 10:24
BTW monsterbnt, ¹ta ka¾u na¹i zakoni po pitanju slikanja sa javnih povr¹ina?

Slikanje javnih povrsina apsolutno NE MOZE da bude zabranjeno. Mogu da zabrane slikanje strateskih objekata (kod nas samo predsednistvo i kasarne ne smes da slikas), i privatne svojine (cest slucaj po trznim centrima), ali to svakako mora jasno da bude naznaceno, i znak postavljen na jasno vidljivom mestu.
Recimo na kalisu i na adi pokusavaju da zabrane slikanje ali je to apsolutno nemoguce, jer takve javne povrsine niti su strateski objekti, niti mogu biti proglaseni za privatnu svojinu. Kalemegdan posebno kao kulturno dobro. Naravno ovi park-portiri na kalisu stalno pokusavaju da sprovedu neka svoja pravila tipa ''ne mozes sa tolikim aparatom da slikas...." ali se sve zavrsi na insistiranju da pokaze znak ili barem neki zvanicni dokument overen od strane nadleznih institucija po kome je zabranjeno slikanje. Kad to ne pokazu uglavnom dobiju jedno ''odjebi ili zovi policiju''. Panduri na taj poziv nece ni da dodju jer znaju da ne postoji nikakva zabrana. Kolegu su jednom pokusali da iznesu sa kalisa jer nije hteo ni da prica sa njima, ovaj je prvo nalupao dva majmuna, a onda zvao policiju, i prijavio ih za napad. Oba majmuna su privedena, i popili su krivicne prijave.
Aktuelna tema po forumima u poslednje vreme heheheheh :)

monsterbnt

Tema u fotografskom svetu aktuelna uvek. Konstantna borba sa majmunima, bilo da su iz redakcije ili ne.
Smrt SVIMA!!!!

damir1994



aca-pn

Covek popizdeo i snimio ovaj klip gde je objasnio sta se desilo

Ispovest

CBRR1

Citat: aca-pn poslato 24 Maj, 2012, 21:04
Covek popizdeo i snimio ovaj klip gde je objasnio sta se desilo

Ispovest
cekaj,sta sam trbao da se uplasim od ovoga...?

AndreyRR


CBRR1


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

CBRR1

likove sa ovakvim temama treba strpati u gasnu komoru svega mi....auuuuuuuuuuu koja fora...aj bre pali ljakse...

bokilic

brmmmm

AndreyRR


UFF

Ovde na 0:22 sam trebao ja da budem  [bejzbolka]


Nestle Sladoledi - Best Devil

srbac


mkt


Plazma Keks

Citat: bigbad86 poslato 23 Maj, 2012, 22:21
Meni je gori radnik sto ne zna da koristi aparat. Ili samo firma sto je dala neispravan aparat...

bice da je ovo drugo.. bio sam svedok nekoliko puta gde su bili pozari i aparati koji se inace redovno proveravaju nisu radili.
U fabrici hartije je se u sred hale za sortiranje papira za reciklazu zapalio viljuskar i 3 aparata na licu mesta nisu radila! morali su da brze bolje izguraju sa drugim viljuskarom napolje i da ga gase. zamisli da se zapalio papir? izgorela bi kompletna fabrika ko sibica u roku od odma'

Kengur


AndreyRR