Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

kao da si otisao da se pentras na planinu, kao da gradis one nenormalno visoke solitere.
meni je to normalno, ali mi je pogled sa te visine do jaja ;D

Major

Citat: Plazma Keks poslato 22 Maj, 2012, 16:19
sto su bolesni? a radnici koji prave taj most?

Radnici ipak dobijaju pare za izgradnju mosta-solitera, a ova dvojica ludaka to rade samo iz neke zabave.. Ne bi ti se ja tu popeo, pa da mi daju ne znam koje pare ;D

Major



zmiya


mkt


cika zuba

[/

monsterbnt

Kao neko ko stalno slika po gradu cesto se srecem sa napaljenim majmunima iz kojekakvih obezbedjenja koji pokusavaju da mi zabrane da slikam, ili cak da brisu slike il da oduzmu aparat. Uvek se zavrsi tako sto ja insistiram da zovu policiju uz odbijanje da bilo sta razgovaram sa njima nakon cega se oni povuku, jer skontaju da nemaju nikakvo zakonsko pravo da rade bilo sta tako, pogotovo ne stvari koje ni policija ne sme. Evo kako su se londonski fotografi izborili sa istim problemom.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FJH9F7Hcluo#!
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

jesu li nasi tako uljudni

apu

ma daj pa ovi na¹i ne znaju ni da prepi¹u zakon kako treba a ne da ga sprovode...

BTW monsterbnt, ¹ta ka¾u na¹i zakoni po pitanju slikanja sa javnih povr¹ina?

damir1994

#4670

AndreyRR

Ala pise ova tojota bem ti gume


Kengur


AndreyRR


Major


monsterbnt

Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 10:20
jesu li nasi tako uljudni

Nasi su uglavnom teska goveda i moras obicno dobro da ih napucas ili da jednostavno insistiras da se odma pozove policija. Uvek kad im pokazes da znas da ne smeju da te diraju, il jednostavno pokazes zube i das do znanja da ce da najebu, oni iskuliraju. Retko kad mozes fino da razgovaras i da ih ubedis da nesmeju da te diraju.

Citat: apu poslato 23 Maj, 2012, 10:24
BTW monsterbnt, ¹ta ka¾u na¹i zakoni po pitanju slikanja sa javnih povr¹ina?

Slikanje javnih povrsina apsolutno NE MOZE da bude zabranjeno. Mogu da zabrane slikanje strateskih objekata (kod nas samo predsednistvo i kasarne ne smes da slikas), i privatne svojine (cest slucaj po trznim centrima), ali to svakako mora jasno da bude naznaceno, i znak postavljen na jasno vidljivom mestu.
Recimo na kalisu i na adi pokusavaju da zabrane slikanje ali je to apsolutno nemoguce, jer takve javne povrsine niti su strateski objekti, niti mogu biti proglaseni za privatnu svojinu. Kalemegdan posebno kao kulturno dobro. Naravno ovi park-portiri na kalisu stalno pokusavaju da sprovedu neka svoja pravila tipa ''ne mozes sa tolikim aparatom da slikas...." ali se sve zavrsi na insistiranju da pokaze znak ili barem neki zvanicni dokument overen od strane nadleznih institucija po kome je zabranjeno slikanje. Kad to ne pokazu uglavnom dobiju jedno ''odjebi ili zovi policiju''. Panduri na taj poziv nece ni da dodju jer znaju da ne postoji nikakva zabrana. Kolegu su jednom pokusali da iznesu sa kalisa jer nije hteo ni da prica sa njima, ovaj je prvo nalupao dva majmuna, a onda zvao policiju, i prijavio ih za napad. Oba majmuna su privedena, i popili su krivicne prijave.
Smrt SVIMA!!!!



UFF

dobar im ovaj pp aparat :D
ugasio celu benzinsku stanicu  [rofl] [rofl]