Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Pa ko ne vozi od njih kao zmaj? Relano ima jedno 10 ljudi koji sabijaju asfalt.

Ali vozi hodnu, pa je brz... Da im je najbolji motor, jeste. tu nema price. Yamaha kaska za njima, ali je za nijansu losija.

Plazma Keks

a mozda je i jamaha bila bolja kada je pobedjivala? ;)

Kengur

Mozda. Ali samo mozda. Nije ni bitno, bitno je da su svi vrhunski vozaci i da mnogo zavisi do masine.
Razlikuju se samo psihicki... a to igra veliku ulogu.

AndreyRR

cim voze GP ne mogu da budu losi vozaci sem onih koje stignu za krug  ;D ;D ;D

Plazma Keks

Citat: Kengur poslato 09 Maj, 2012, 18:53
Mozda. Ali samo mozda. Nije ni bitno, bitno je da su svi vrhunski vozaci i da mnogo zavisi do masine.
Razlikuju se samo psihicki... a to igra veliku ulogu.
znaci, stoner je psihicki najstabilniji ;D

AndreyRR

ako ovako nastavi a hoce bice najbolji vozac svih vremena

Plazma Keks


Kengur

Nije.Nego je honda najbrza, cak sta vise po meni je najveca pickica. Ona pickasta faca.... Nbt, sa ne sirimo raspravu :)

Plazma Keks

kakve veze ima lice? ako je psihicki normalan, onda ce bez problema prelaziti preko problema. honda je najbrza... pfff... price za malu decu

AndreyRR

Citat: Kengur poslato 09 Maj, 2012, 21:13
Nije.Nego je honda najbrza, cak sta vise po meni je najveca pickica. Ona pickasta faca.... Nbt, sa ne sirimo raspravu :)

pickica je i ducati-ja terala

Plazma Keks

koji niko nije ganjao kako on...

AndreyRR

volim poznavaoce trka,rossi je najbolji e za njega navijam ostali su pajseri

WOLVERINE



  Sto se tice Kamenog zube ima jedna izreka - nasa -   " U rukama Mandusica Vuka svaka je puska ubojita " . Ne sumnjam da bi i Yamahu vozio isto ovako. Posto je jedini koji je do sada znao sta da radi sa Ducati-em....


Kengur

Bio brz na dukcu kad je dukac bio najbrzi na pravcu... Kad je kucao po 40kmh vise od ostalih, i onda ga doktor opere kao majmuna po krivinama...

Ne zaboravi plazma da je iz NADMOCNE honde otisao u raspalu yamahu i od nje napravio motor...

No nbt, libo me nesto bas tuki :) Ne volim stonera nikako, cak vise volim i kurtonka Lorenca...

nano

svemocna valentina glavni projektant, vozac, sef tima, pr, kafe kuvarica, ma ONE MAN TEAM jbt... samo jos dukca da opravi i pobedio je... aha

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 10 Maj, 2012, 05:42
Bio brz na dukcu kad je dukac bio najbrzi na pravcu... Kad je kucao po 40kmh vise od ostalih, i onda ga doktor opere kao majmuna po krivinama...

Ne zaboravi plazma da je iz NADMOCNE honde otisao u raspalu yamahu i od nje napravio motor...

No nbt, libo me nesto bas tuki :) Ne volim stonera nikako, cak vise volim i kurtonka Lorenca...

  Niko ne spori Rossijeve pobede i titule... jbt pa ima ih preko 100....  poenta price je u tome sto on Ducatija nikad nece znati voziti, a i godine su ucinile svoje... zamori se i celik pa pukne a kamoli covek... mislim da je njegovo vreme proslo... sto je velika steta za GP....

dzimika

neko sinoc nije mogao da izdrzi alkohol :D

povracka kratko

Plazma Keks

Citat: Kengur poslato 10 Maj, 2012, 05:42
Bio brz na dukcu kad je dukac bio najbrzi na pravcu... Kad je kucao po 40kmh vise od ostalih, i onda ga doktor opere kao majmuna po krivinama...

Ne zaboravi plazma da je iz NADMOCNE honde otisao u raspalu yamahu i od nje napravio motor...

No nbt, libo me nesto bas tuki :) Ne volim stonera nikako, cak vise volim i kurtonka Lorenca...
obilazio je stoner rosija i u krivinama... kad je stoner prasio 2007, pratio sam svaku trku

MarkoMZ

Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!