Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 April, 2012, 11:56
Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 11:49
Fake
da nije zasto bi cenzurisao psovke?

Ko snima sebe dok igra XboX? Fake ko kuæa... lik glumi, a riba prosipa jadan NERD tekst.

i lomi vec pokvareni xbox ili praznu kutiju
zato i nije u kadru i zato je i promasila stakleni sto

AndreyRR

Citat: MajorSoul poslato 11 April, 2012, 11:46
A da se mi lepo vratimo temi i mirnim klipovima ;D

Psycho Girlfriend Smashes Xbox



ovaj je lose kara pa se malo iznervirala  [rofl] [rofl]

UFF

rece mu nesto nema sexa mesec dana a on joj odgovorio nesto u fazonu pih ko da to pravi neku razliku
u mom slobodnom prevodu jer nisam najbolje cuo :D
[kralj]

meni kad bi riba ili zena rekla nema sexa mesec dana ja bi je samo pitao: "mislis sa tobom?"

CADILLAC

@dzimika...+1... [clapp] [klanjam_se]...SVE sto si rekao , stoji ,ali  "japanska zastava "... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]...BRAVO ! ...-
BMW BoxerClub Pancevo 666

AndreyRR

Dzimiku za ministra nacionalnih manjina  ;D ;D

CADILLAC

Podrzavam ideju i predlog... ;D [clapp] [cheers]
BMW BoxerClub Pancevo 666

dzimika

ziva je istina, samo polako poceli i oni da se tehnoloski opremaju, uzimaju net i kompove a dao bog setaju odavno telefone sa kamerama, samo kad pocnu da naviru snimci sto snimaju pa da se pohvale oni na youtube :D

"japanska zastava" je obavezna ako hoce da dobiju pare koje su ugovorene, ako nema zastave nema ni svadbe :D

AndreyRR

tacka na dogovor  ;D

CADILLAC

...Japan forewer... ;D [rofl] [kralj]
BMW BoxerClub Pancevo 666

UFF

zato su one sve nevine ali samo u jednu rupu

nego ja ne mogu da razumem zasto bi neko ko ima toliko para ziveo u vlaznoj kartonskoj kuci i deponiji kad ce to da mu skrati zivotni vek bar 50% i cemu mu uopste te pare sluze ako ne moze da uziva sa njima?

mislim da je to samo prica, jeeeste ganci dobije 10.000eur na  svadbi i sta onda radi sa njima kad nema ni licnu kartu?
sakrije ih pod dusek u svojoj kartonskoj kuci i umesto da ode u restoran da jede ko covek on izadje na ulicu da kisne, smrzava se i prosi?

Pa dzimi nisu oni bas toliko pametni i obrazovani

AndreyRR

to je takav narod,kao i mi sto smo ovakvi kakvi smo
takvi su i oni.drugar dok je ziveo na 25maju cuo je pricu
da je neka ciganka radila u nemacku i stekla njihovu pemziju
kada sa vratila u bgd kupila stan i nastavila da zivi
sa svoima u cergi,kada su je pitali a sto ne zive u stanu
ona kaze ja voli da sam smuoji ovde u cergu,a sta radite sa stanom
pa kada je zima odemo skinemo vrata i parket pa se grejemo ovde.

UFF


AndreyRR

dok sam isao kod mojih u francusku autobusom,pa jedno 40 posto je
bilo cigana cergara smrdi autobus ocumrem,tamo imaju extra privilegije

Major

Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 12:30


mislim da je to samo prica, jeeeste ganci dobije 10.000eur na  svadbi i sta onda radi sa njima kad nema ni licnu kartu?
sakrije ih pod dusek u svojoj kartonskoj kuci i umesto da ode u restoran da jede ko covek on izadje na ulicu da kisne, smrzava se i prosi?

Pa dzimi nisu oni bas toliko pametni i obrazovani

Ovo je najrealnije. Te pare oni nemaju, mozda imaju ovi sto ih teraju da rade za njih da prose, kradu i ostalo.. a ovi sto zive po tim kartonskim kutijama oni sigurno nemaju te hiljade evra.


AndreyRR

pa nemaju hiljade,imaju desteine i stotine hiljada evra  ;D ;D

dzimika

oni dosta krace zive inace, a veruj mi da oni uzivaju maksimalno u zivotu po njihovoj definiciji uzivanja
oni sve pare sto zarade stekaju, kupuju samo neophodno, zive u kartonjerkama jer tako zive vekovima (ima i onih sto zive u stanovima ali nema ih puno) a i ako nema adresu nema gde racuni za telefone sto uzimaju kod operatera da stizu, ne poseduje nista osim te kartonjerke jer ako napravi neko sranje nemas sta da mu uzmes, a ako se vidi da imaju neko ce postaviti pitanje odakle mu, oni imaju svoje gazde i kraljeve, predstavnike koje debelo placaju da ih stite od drzave (mislim da je 50e mesecno po porodici na nbg), nijedan ciganin ne pije vise frutele i slicna govna vec samo iskljucivo koka kolu i ostale "kvalitetnije" sokove (citaj skuplje), oni prvi kupuju paradaiz kad se pojavi
ne zive po stanovima i kucama jer ako ima stan ili kucu mora i racune da placa, ovako ne placa ni za struju ni za telefon ni za kablovsku ni za vodu, sve mu je dzabe a ti sracunaj samo koliko mesecno para moze da ti ostane ako ne placas sve to nego imas za dzabe (minimum 100e a i vise sigurno)
nisu pametni ali nisu ni glupi, da su glupi ne bi ih odavno bilo
to su samo paraziti u drustvu i nista vise
a paraziti su izlecivi

Hohštapler

Pravio ja pre 2god novi paso¹ i LK...
Stojim u redu u op¹tini za izvod iz matiène knjige.
Iza mene neka gospoða, romkinja. Gleda ona ¹to ja to dr¾im u ruci uplatnicu:
"©ta æe ti tO?" pita ona mene.
-"Pa da platim izvode, 800din je dobijanje izvoda iz MKR"
a carica meni: "JaaaO ¹to si ti gluuup, pa ¹to nisi rEkao ti treba za biro za zaposlenje, ondaK je D¾abe!"
Sve znaju, sve fore i fazone...  [clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

meni je tako pomogao slu¾benik u op¹tini nbg pro¹le godine. Do¹ao ja sa ¾enom i dvoje dece da vadim izvod i dr¾avljanstvo da bih predao za paso¹, nas èetvoro... Ka¾e mi on "treba vam za deèiji dodatak", ja: "ne, za paso¹e". On opet: "treba vam za deèiji dodatak"  i smeje se.
Ni¹ta nisam platio.

UFF

jebem ti logiku da zivis u kartonskoj kutiji da bi ustedeo 100e mesecno
i kako da uzmu dzabe telefon na ugovor od operatera ako nemaju lk?
a kako da imaju lk ako nemaju adresu prebivalista?

mrle

Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 13:56
jebem ti logiku da zivis u kartonskoj kutiji da bi ustedeo 100e mesecno
i kako da uzmu dzabe telefon na ugovor od operatera ako nemaju lk?
a kako da imaju lk ako nemaju adresu prebivalista?
pa u tom vrzinom kolu je ¹tos.  Kada provali¹, onda u¾iva¹ u blagodetima ¾ivota.