Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

oprosti mi ljubitelju "roma", nisam zeleo da te uvredim.

naravno da nije smesno to sto sam pisao, cak sam bio i prilicno ozbiljan. to sto tako mislim je prilicno opravdano. evo ti nekoliko primera, na jednom viljuskaru sam radio generalku i remont menjaca, sta se desilo, ta gamad mi je dosla i preko noci su mi maznuli zvono menjaca i motora(zaboravio sam da vratim posle pranja) i naravno, ujutro ga nije bilo i jos nekih delova. znaci, pored tolikog KRSA, oni maznu bas to, je znas koliko to zvono kosta kad se proda u staro gvozdje? tesko je nekih 20kg a cena je lupam 20din/kg, znaci 400din, a znas koliko kosta novo? 700EURA JEBOTE. skoro sve pare koje sam trebao da uzmem za rad sam platio za jedan komad celika. isto se desilo da su bila doterana nekoliko viljuskara i odmah, istu noc su pokradeni akumulatori i kablovi iz istih, ko ce to da plati?!!?!?! a odma su sutradan morali da idu dalje...
kako drugacije da mislim o toj posati?! koja ne zeli da radi, zeli da zivi na tudjoj grbaci, dolaze i kradu na sve strane, prcaju price kako su oni jadni, bla bla bla... a u stvari imaju para

AndreyRR

plazma bem mu misa pa kako ti to nije ogradjeno,dva dobermana pa neka udje

Hohštapler

#4122
...plazma znam ja ¹ta govori¹.
Dva puta mi je pljaèkana porodièna kuæa u selu. Jednom izne¹eno svo perje i jastuci, jorgani, u¹li kroz prozor tako ¹to su ga razbili ciglom. Drugi put u¹li u gara¾u kroz mali prozor, uzeli moju testeru i isekli bakarni kazan za rakiju!!! I izneli parèiæe kroz prozor!
Da su ukrali kazan da peku rakiju ne bi mi bilo krivo, nasledili smo ga od pokojnog dede, i du¹a me boli ¹to znam da je iseèen! isekli da prodaju na kilo!  Kakav je to mozak! Kazan ko¹ta nov oko 1500-2000e! Pa prodaj ga kao polovan kazan za 500e! To je kao da makne¹ novu meèku i proda¹ je na kilu...
Ne mogu da tvrdim da su ovu bili romi, al po tome ¹ta je ukradeno, moguæe..

Vikendica obijana 4-5 puta, vi¹e se ne seæam, ali je prvi put bio dovoljan jer su sve izneli, posle su samo ulazili i uzimali sok, kafu, ulje i ¹ta naðu jer vi¹e ni¹ta ne ostavljamo. Prvog puta su za kamion vezali sajlu i i¹èupali ona metalna vrata ¹to su bili uzidana za bezbednost, izvalili ceo red cigala iz zida, dobro nisu sru¹ili zid. U¹li u vikendicu, SVE izneli. Sve. Alat, kosaèicu, ribolovaèku opremu, ¹teta oko 3000e... da ne prièam za ¹tetu na objektu jel da..
Uhvaæena je EKIPA roma za mesec dana u okolini, njih trojca i jedna devojka, PRIZNALI kraðu, na sudu pu¹teni jer su sva trojca maloletni (16-17god) a devojka (19god) je samohrana majka dvoje male dece pa ne mo¾e u zatvor.
Nama je reèeno da ih privatno tu¾imo da nadoknadimo ¹tetu... ¹ta da im uzmem? Odeæu sa njih? Nikad u ¾ivotu ni¹ta na sebe nije imao, prima samo socijalno, nigde ne radi, kako da mi plati?
Policajac koji je radio uviðaj prvi put nam je odma rekao, da misli da zna ko je, hvatao ih veæ 5 puta, al opet ih puste i ponovo rade isto i tako i bi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Plazma Keks poslato 11 April, 2012, 10:25
oprosti mi ljubitelju "roma", nisam zeleo da te uvredim.

naravno da nije smesno to sto sam pisao, cak sam bio i prilicno ozbiljan. to sto tako mislim je prilicno opravdano. evo ti nekoliko primera, na jednom viljuskaru sam radio generalku i remont menjaca, sta se desilo, ta gamad mi je dosla i preko noci su mi maznuli zvono menjaca i motora(zaboravio sam da vratim posle pranja) i naravno, ujutro ga nije bilo i jos nekih delova. znaci, pored tolikog KRSA, oni maznu bas to, je znas koliko to zvono kosta kad se proda u staro gvozdje? tesko je nekih 20kg a cena je lupam 20din/kg, znaci 400din, a znas koliko kosta novo? 700EURA JEBOTE. skoro sve pare koje sam trebao da uzmem za rad sam platio za jedan komad celika. isto se desilo da su bila doterana nekoliko viljuskara i odmah, istu noc su pokradeni akumulatori i kablovi iz istih, ko ce to da plati?!!?!?! a odma su sutradan morali da idu dalje...
kako drugacije da mislim o toj posati?! koja ne zeli da radi, zeli da zivi na tudjoj grbaci, dolaze i kradu na sve strane, prcaju price kako su oni jadni, bla bla bla... a u stvari imaju para

Nisam ja ljubitelj roma ali nemoj da sudis  i da pises gluposti jer ovo nije neki nacisticki sajt vec MOTO sajt.

Hohštapler

(sla¾em se da smo mo¾da oti¹li u opasan OFF po bezbednost rada foruma)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CADILLAC

 [flashing]...tu od 19 kidnapujes ,i primoravas je svakog wikenda na bludne radnje ,sledece tri godine ,ako je cemu...
BMW BoxerClub Pancevo 666

AndreyRR

bez brige,vec ce neko od admina da prebaci u temu o ciganima  ;D ;D ;D

Milomir27


mrle

ja sam se izjasnio kao rom na popisu.
Alijo¹ nisam osetio privilegije.
Mo¾da sa mnom nije ne¹to u redu.

monsterbnt

Citat: Plazma Keks poslato 11 April, 2012, 09:00
450000v?! mislis 50000v? ;D

450.000V ulazi u trafo, 110.000 izlazi i ide dalje na gradske trafoe.
Secam se bas 2001 smo isli tamo na hroniku. Radnika mrzelo da ide obelezenom stazom pa preseko kroz polje...... Mokra trava, sevnuo luk sa zice..........Nasli su samo cipele....

Elem. Problem je napravila gradska vlast sa imbecilnim ponasanjem i uvaljivanjem ljudi na njivu koja bi trebalo da bude vracena originalnim vlasnicima kad dodje (i ako dodje) do restitucije. Sa druge strane cela frka je napravljena od strane par ljudi koji nisu delovali samoinicijativno vec po stranackim nalozima...... Sve u svemu zbog politike najebase resnicani samo tako. A sto se tice cigana pa prvi mi sa NBGD ocemo da ih se otarasmo. Bar jednom nedeljno nemam struje, ne radi i telefon i net zato sto oni pokradu kablove. Skinuli su bakarne ploce sa krova FDU i napravili stetu od preko 100.000 eu. Svako jutro kad krenem na posao vidim neka kola sa razbijenim zadnjim staklom da bi se ukrala prva pomoc. Sa vise motora su skidani retrovizori i zmigavci pa prodavani na buvljaku. Jedan lik je naso cigu da prodaje njegove retrovizore na ulici ispred buvljaka i odvalio ga od batina. Dobio je 6 meseci robije zbog napada na manjine iako je jasno dokazao da su retrovizori njegovi. Ganci i dalje krade retrovizore....... A opet nece ih sve raseliti jer cujem da vec pocinju da prave novo naselje u 70 bloku kod toplane. Veliki problem za ceo grad koji ne mozes da resis a da ne budes optuzen za rasizam.

Cigani kradu kablove i struju a jos napadaju i novinare
Smrt SVIMA!!!!

gojko

Romi iz ne higijenskog naselja su vec jednom preseljeni u selo iza Obrenovca po nalogu gradskih vlasti. Postavili su im kontejnere sa mokrim cvorovima i dobili mnogo bolje uslove za zivot, ali u tom selu nema kartona, kablova, bakra, aluminijuma pa nije imalo sta da se kradei posle dva dana su svi zapalili nazad u kartonsity... Prava loodnica


UFF

Aj ne lupajte gluposti
Ni ja ih ne volim nit doprinose drustvu i drzavi ali ne mozes zbog toga da ih sterilises ili pobijes
Cadilacov predlog za naplatu je odlican :D
Oklupas je lepo, vezes za radijator pa dovodis msuterije dok ne odradi ono sto je ukrala
I drzava bi trebala svima da ponudi neki kakav takav posao i hranu a za uzvrat da mu rentira neki limeni kontejner za zivot
Ako posao odbije ide u zatvor a tamo ako hoce da jede MORA da radi, mislim ne mora ali onda u samicu dok se ne predomisli
Sad sam se i ja nalupetao, resenje nemam ali nisam ni ja taj koji treba da ga smisli a da bi ga drzava uopste ikad resila mora prvo da pocne da radi nekako na njemu a ne samo da problem preseli sa jednog na drugo mesto

mrle

juèe je moja ¾ena prolazila pored romvila. Videla je klinku od jedno 3-4godine kako prosi sa deèkiæem od jedno godinu i ne¹to, tek prohodao. Mala je krenula da ga bije i ¹utira na sred saobraæajne trake, stao je saobraæaj. Mali je vri¹tao i zapomagao. Pozvala je muriju, reèeno joj je da se ne nervira, tako je kako je, poslaæe patrolu.
Ka¾e, u jednom trenutku je htela da se vrati i uzme dete, dovede ga kuæi, pozove muriju, socijalni centar i televiziju.

Bio je ortak kod nas i slu¹ao sve to dok nam je preprièavala. Ustanovili smo da bi mi zaglavili robiju zbog otmice bebe, a beba bi br¾e bolje bila na starom mestu.

UFF

Novi zakon pod hitno u kome je prosajcanje prekrsaj i placa se velika novcana kazna
Ako nemas da platis motika u ruke i na radnu akciju a u toku trajanja akcije ti je obezbednjen smestaj i hrana iza resetaka

Major

A da se mi lepo vratimo temi i mirnim klipovima ;D

Psycho Girlfriend Smashes Xbox


Hohštapler

romvil kraj belvila

"Neko je DOBIO neko nije". A to je problem... DAJ DAJ DAJ!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: MajorSoul poslato 11 April, 2012, 11:46
A da se mi lepo vratimo temi i mirnim klipovima ;D

Psycho Girlfriend Smashes Xbox




Fake

da nije zasto bi cenzurisao psovke?

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 11:39
Novi zakon pod hitno u kome je prosajcanje prekrsaj i placa se velika novcana kazna
Ako nemas da platis motika u ruke i na radnu akciju a u toku trajanja akcije ti je obezbednjen smestaj i hrana iza resetaka
Pa oni bas i vole da odu iza resetaka, smestaj i hrana, to im je dovoljno...
@ monster
Za grad idu veliki naponi  ali za naselja ide taj napon koji sam rekao jer se onda sve regulise preko malih trafoa u ulicama...
Ali posto u srbiji je divlja gradnja ko dobar dan, onda naselja postaju ogromna i vise nema dovoljno struje...

Hohštapler

Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 11:49
Fake
da nije zasto bi cenzurisao psovke?

Ko snima sebe dok igra XboX? Fake ko kuæa... lik glumi, a riba prosipa jadan NERD tekst.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

nijedan ali nijedan od tih na nbg nije ni rodjen u beogradu, to mogu da potpisem, imaju vise od svih nas na forumu zajedno i vise zaradjuju mesecno nego svi mi na forumu, toliko velike pare vrte da ne mozete da poverujete, ne zele da poseduju nista jer ako ne poseduje nista nema sta ni da mu uzme neko, zive kao govna jer sve pare trose na veselja i svadbe
ako niste znali dobra ciganska mlada, ako se iznese "japanska zastava", placa se od 10000 do 50000e, svadbe im bukvalno traju 3 dana tu se obrne toliko novca da ozbiljne firme pozavide na prometu
nikome nista ne placaju a sve dobijaju, kradu struju, vodu, zemlju i to se tolerise jer su manjina a kako su krenuli bice ih vise nego nas samo da pocnu da ih vracaju iz nemacke, austrije i svice, treba im ukinuti status manjine i da vidis kako bi onda najebali i pobegli svi zivi iz ove zemlje, dok god su manjina oni ce da seru po nama, zato jedino resenje jeste da ne budu manjina

celavi lik sa monsterovog linka je radio na ukljanjanju njihovih kartonjerki pre univerzijade i ne bi ste verovali sta je sve video i cuo

jedno i najpametnije resenje je da uleti murja u svako od tih naselja, ko ima LK vratiti ga tamo odakle je dosao, ko nema LK lepo napraviti logor u kome ce da boravi dok se ne utvrdi odakle je a kad se utvrdi lepo na tu stranu
svi imaju kucerine po selima odakle su dosli i to po nekoliko spratova

sve u svemu kradu, lazu, varaju a nikome nista ne odgovaraju niti placaju
definitivno je hitler bio u pravu