Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86


MIGE

Citat: Plazma Keks poslato 10 April, 2012, 19:18
da se ja pitam, ja bih Rome (da me neko ne tuzi za vredjanje etnickih manjina) sve sterilisao, lepo posaljem veterinare da ih "vakcinisu", posle nekoliko godina shvate da ne mogu da prave decu... a stavnonici Resnika ne dozvoljavaju da se tamo premeste cigani jer je ta zemlja pod restitucijom, drzava mora da je vrati, a ovako im je najlakse da im ne vrate...
plazma,u pravu si...kao prvo,mirnim protestima se nista ne postize....ko tebe kamenom ,ti njega macolom....slabiji odustaje...uvek bilo....manite se mirni demonstracija i proevropskih ne nasilnih fora,to ovde nece moci,ovo je srbija...zato sto mnogo pusimo kitu manjinama i evropljanima,zato smo dovde i dogurali....nista nemam protiv roma i ostalih manjina ali pogledajte koliko dece ima u jednoj romskoj porodici????prave socijalne slucajeve koji ce kasnije ili da prose ili da vam ukradu benzin iz kola ili sat sa motora  ;)
a da ne pominjem da jos i dobijaju smestaj o socijalno....zakon da se podhitno menja...romima dozvoliti da imaju max 2 dece,manjinama ukinuti skole,novine i emisije  na njihovom jeziku....

AndreyRR

Za njih su gasni kontejneri resenje

monsterbnt

Bio veceras u resniku na "protestu". Cim su videli policiju resnicani se uskomesali. Ovaj put je pored gradskog MUP bilo i zandarmerije. Priso komandir jednom od organizatora i lepo mu reko da ce da ih razbiju ko zvecke ako samo jedan kamen bude poleteo na policiju. Sve se zavrsilo mirno...... Inace kontejnere vec obezbedjuje policija. Stalno na coskovima i prilazima naselju stoji 5-6 pandura u full opremi a jos jedno 20 tak je u obliznjem autobusu........
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

inace, radim za firmu koja pravi te kontejnere...

AndreyRR

eto ti prilike da ugradis gasni regulator na daljinsku kontrolu  ;D ;D

Plazma Keks

aj ti mi napravis jedan

AndreyRR

ja ako budem pravio to ce biti jedino za masovno unistavanje  ;D ;D


mkt

brateeeeeeeeeeeeee  E ovo je zanimljiv klip

UFF

dajte slike tih kontejnera i lokacije planiranog romskog naselja

Ivan1979

Pa da dizemo Hitlera iz mrtvih  [bejzbolka]

Kengur

Resnik-protest-Borisova i Ivicina MILICIJA

Evom momku sto ga je kerina udarila na privatnom posedu je polomnjena ruka, a zena pored njega je popila preko usta i do dobro. Ovde ne vidim da je letela cigla!
Ako ne bih upalio auto i zgazio pseto jebes mi mater! I to bih se vratio u rikverc pa nek me osude na dozivotnu!



Da se razumemo, burazer mi je u kamenici, imam dosta rodjaka i prijatelja po policiji, ali goveda od ljudi ne trpim! Ove govnare nek posalju da kale bes dole malo juznije a ne da biju narod koji ih placa! Tukli su stare, mlade, decu itd. To ne podrzavam!

To sto su balavanderi zapoceli sranje ne znaci da treba da biju koga stignu! Nego se picketine kriju iza znacke!

AndreyRR

koji su to maloumnici,i posle slobine police slobina policija

monsterbnt

Al nam neki djilasov pulen polupao minuse...... A i zasluzili smo kad nismo proevropski nastrojeni.

@Kengur. Daleko od toga da su svi napadali policiju. Mozda njih 20 u masi od par stotina ljudi je ucestvovalo u kamenovanju. A ovi su ipak priglupi pa kad krenu da biju onda ne gledaju gde i koga udaraju.....

Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 00:03
dajte slike tih kontejnera i lokacije planiranog romskog naselja

Jbg sutra.....u redakciji mi. A lokacija je odma iznad trafo stanice kod nekog sumarka.
Pozicija je u stvari odlicna. Ciga lepo sidje u trafo stanicu da krade kablazu, sevne ga 450kV kad proba da ga isece i eto ti resenja romskog pitanja.
Smrt SVIMA!!!!

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 11 April, 2012, 01:19
Al nam neki djilasov pulen polupao minuse...... A i zasluzili smo kad nismo proevropski nastrojeni.

@Kengur. Daleko od toga da su svi napadali policiju. Mozda njih 20 u masi od par stotina ljudi je ucestvovalo u kamenovanju. A ovi su ipak priglupi pa kad krenu da biju onda ne gledaju gde i koga udaraju.....

Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 00:03
dajte slike tih kontejnera i lokacije planiranog romskog naselja

Jbg sutra.....u redakciji mi. A lokacija je odma iznad trafo stanice kod nekog sumarka.
Pozicija je u stvari odlicna. Ciga lepo sidje u trafo stanicu da krade kablazu, sevne ga 450kV kad proba da ga isece i eto ti resenja romskog pitanja.
450000v?! mislis 50000v? ;D
ono sto bih ja uradio da sam sef trafo stanice, izdvojio bih jednu fazu samo za "rome" i u toku noci pojacam napon i onda im popalim sve osiguracke kutije i onda pocnu da gore kontejneri...  ;D

goranvojska

bambi ti ko da si kod hitlera ucio zanat.

Plazma Keks

pa to sam naucio u skoli ;D jbg, ja sam energetiar...

Major

Citat: Plazma Keks poslato 11 April, 2012, 09:00
ono sto bih ja uradio da sam sef trafo stanice, izdvojio bih jednu fazu samo za "rome" i u toku noci pojacam napon i onda im popalim sve osiguracke kutije i onda pocnu da gore kontejneri...  ;D

To cak nije ni smesno vec zalosno koje gluposti ti pises..