Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Gašpar


Major




Plazma Keks


Kengur

Sluge rezima ste, branite bogate, bijete narod za male pare, stitite lopove... :)

Haos u Resniku zbog cigana...  Nek vrate tamo odakle su dosli ispod mosta... Nisu svi cigani rodjeni u Beogradu .

Snimak policije koja kamenuje gradjane na protestu u Resniku

perlx

TO je na¹a dana¹njica, realnost u kojoj svi preæutno prisustvujemo ne èineæi ni¹ta povodom toga. Dok je mazgi biæe i tovara.

monsterbnt

E sad rizikujem da svi ospu paljbu po meni......Zasto se nigde na ovom snimku ne vidi da je grupa idiotina prva pocela da baca cigle na policiju? Masa je blurovana da se ne vidi da su oni isto tako gadjali policiju. Bilo je relativno mirno a onda je par napaljenih balavaca napravilo sranje svim stanovnicima resnika koji su sa pravom protestvovali. Nigde u svetu policija nece mirno stajati i pustiti da ih moroncine gadjaju kamenjem. Praksa da se to isto kamenje vraca nazad demonstrantima je prisutna svuda. U same razloge protesta ovaj put ne bi ulazio iako su prilicno opravdani. Samo me nervira da se opet huligancine prikazuju kao nekakvi borci za socijalnu pravdu. Da nije bilo njih ljudi iz resnika bi se mnogo lakse izborili za zastitu svoje imovine, a sad ce policija odma da pristupa ko da ce da se biju i bice mnogo vise sranja, a onaj ridjoglavi majmun od gradonacelnika ce imati razloga da odbije da razgovara o bilo cemu.
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

Mnogo glupo to da panduri vraæaju kamenice demonstrantima... realno, puste ih da se istro¹e i onda doðu sa ¹titovima i pendrecima i nalupaju debile.
A ovako se igraju tenisa sa njima. Prokleti Ðokoviæ - uni¹ti nam dr¾avu!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Citat: Taraba poslato 10 April, 2012, 15:42
Mnogo glupo to da panduri vraæaju kamenice demonstrantima... realno, puste ih da se istro¹e i onda doðu sa ¹titovima i pendrecima i nalupaju debile.
A ovako se igraju tenisa sa njima. Prokleti Ðokoviæ - uni¹ti nam dr¾avu!

Otvorim frizider kad ono - NOVAK DJOKOVIC!!!

Ma ne daju im komandiri da se zalete i izudaraju sve zivo (verovali ili ne). Ovo im je dobar nacin da ostanu u kordonu a da se papcima najebu majke.
Smrt SVIMA!!!!

Major

Citat: monsterbnt poslato 10 April, 2012, 15:13
E sad rizikujem da svi ospu paljbu po meni......Zasto se nigde na ovom snimku ne vidi da je grupa idiotina prva pocela da baca cigle na policiju? Masa je blurovana da se ne vidi da su oni isto tako gadjali policiju. Bilo je relativno mirno a onda je par napaljenih balavaca napravilo sranje svim stanovnicima resnika koji su sa pravom protestvovali. Nigde u svetu policija nece mirno stajati i pustiti da ih moroncine gadjaju kamenjem. Praksa da se to isto kamenje vraca nazad demonstrantima je prisutna svuda. U same razloge protesta ovaj put ne bi ulazio iako su prilicno opravdani. Samo me nervira da se opet huligancine prikazuju kao nekakvi borci za socijalnu pravdu. Da nije bilo njih ljudi iz resnika bi se mnogo lakse izborili za zastitu svoje imovine, a sad ce policija odma da pristupa ko da ce da se biju i bice mnogo vise sranja, a onaj ridjoglavi majmun od gradonacelnika ce imati razloga da odbije da razgovara o bilo cemu.

Hteo sam to isto da napisem ali ne volim da se petljam! +

mkt

bice veselo ciganima kad se budu doselili tamo  ;D ;D ;D

monsterbnt

Citat: mkt poslato 10 April, 2012, 16:08
bice veselo ciganima kad se budu doselili tamo  ;D ;D ;D

Najebace ko cigani
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

...meni je najgore ¹to su neki ljudi naviknuti da uvek DOBIJAJU sve od dr¾ave i ni¹ta ne plaæaju veæ samo dobijaju od socijalne pomoæi a ostali ispadaju budale jer rade za 16 hiljada meseèno, isto imaju decu i plaæaj i raèune i sve i jedva pre¾ivljavaju...
A ako neæe da im daju onda se ukljuèe organizacije za ljudska prava i razne Unije da nas ucenjuju (a sami su ih isterali iz svojih dr¾ava, sistematski ih deportvali kod nas!)
Da hoæe da se ukljuèe u normalan ¾ivot zajednice i da rade, imaju uvek naèine, i sam bi ih podr¾ao, al su lenèuge prve klase, neradnici i  pljaèkaju nas koji po¹teno radimo, i kad ih uhvate i odvedu na sud sudija ne mo¾e da ih osudi jer su maloletni ili punoletni koji imaju malu decu pa vam ka¾u da ih lièno tu¾ite da povratite svoju imovinu (moj sluèaj.) [ljutko]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Taraba

I neosvetljene ¹klopocije od motokultivatora ili one sa agregatom Konj 1.0l koje se odjednom stvaraju ispred tebe kad vozi¹ noæu, pa kad se ukuca¹ u njih nema od¹tete, nema kazne, nema ni¹ta... kao da si overio banderu.
Ili kad ti se usele u kom¹iluk na temelje nezavr¹ene zgrade pa naprave poljski WC na 5m od mesare i pekare.
Ustane¹ ujutru da kupi¹ pecivo, naviknut da æe na 10m od pekare da te saèeka miris vruæeg hleba i kifli, kad on PRC. Smrde govna njih 10 u kombinaciji sa bubre¾no/be¹iènim izluèevinama...
Pa pozove¹ komunalnu inspekciju koja ti u startu ka¾e da ne mogu ni¹ta da urade jer su u pitanju ugro¾eni ljudi koji imaju vi¹e prava od belih medveda, pandi i èoveèije ribice... ZAJEDNO!

[sutirakamen]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

...ALI ti ljudi imaju pravo na ¾ivot i egzistenciju....
Da, a ¹ta bi sa privima drugih da biraju ko æe da im budu "prinudne" kom¹ije!?
I ¹to ba¹ to selo?
Ima mesta za kontejnere i na Dedinju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

najbolja opcija da se vrate iz mesta iz kog su i dosli a onda bi cela juzna srbija bila preplavljena ciganima

Plazma Keks

da se ja pitam, ja bih Rome (da me neko ne tuzi za vredjanje etnickih manjina) sve sterilisao, lepo posaljem veterinare da ih "vakcinisu", posle nekoliko godina shvate da ne mogu da prave decu... a stavnonici Resnika ne dozvoljavaju da se tamo premeste cigani jer je ta zemlja pod restitucijom, drzava mora da je vrati, a ovako im je najlakse da im ne vrate...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti