Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Ovog baticu vredi videti,cini mi se da je bilo njegovih snimaka i pre,valjda ovaj nije
Stunt Riding Life Motorbike - World Training - Jorian Ponomareff
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

mkt

Citat: dr32 poslato 07 April, 2012, 01:50
Ovog baticu vredi videti,cini mi se da je bilo njegovih snimaka i pre,valjda ovaj nije
Stunt Riding Life Motorbike - World Training - Jorian Ponomareff
odlican stunter

UFF


apu

A cijena, prava sitnica... frit, frit... :D kakav fake majko mila :D kakvo otimanje para :D [djavo] [djavo]


p.s. pogledajte do samog kraja
ATTENTION Turkish fake iPhone 4s 32GB low battery / UWAGA turecka podrobka iPhone 4s


bigbad86

Ma fake je klip, niko nije tolko glup da da 500e a da ne proveri telefon DOOOOBRO!

Plazma Keks

nikad ne reci nikad

mkt


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

Protest u Resniku(stari Rasadnik) protiv naseljenja Roma iz naselja Belvil
Protest u Resniku(stari Rasadnik) protiv naseljenja Roma iz naselja Belvil 7.4.2012

mkt


mkt





apu

Citat: bigbad86 poslato 08 April, 2012, 13:39
Ma fake je klip, niko nije tolko glup da da 500e a da ne proveri telefon DOOOOBRO!
ne znam, ali ne bi me èudilo da nije fake...

SSZGO

Citat: apu poslato 08 April, 2012, 12:02
A cijena, prava sitnica... frit, frit... :D kakav fake majko mila :D kakvo otimanje para :D [djavo] [djavo]


p.s. pogledajte do samog kraja
ATTENTION Turkish fake iPhone 4s 32GB low battery / UWAGA turecka podrobka iPhone 4s



pa nije to tel da se koristi nego da te vide da setas iphone 4...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

vlada_dee

#4078
U tome je caka, iskustvo dobrog ortaka:
Nessebar, Bugarska, seta se sa curom i prilazi lik i kaze "Hoces sony kamera"? I pokazuje original sony kameru, koja je tad vredela nesto mnooogo. On uzme, proveri kameru, sve super, cena 50e, kao kradeno pa da se otarasi. Ortak kaze, vazi, daj. Ovaj se okrene da vrati kameru u kutiju i daje mu sa sve kutijom, ortak placa, napravi par koraka, otvara kutiju, kad u njoj ISTA kamera po obliku u koju mozes da ubacis audio kasetu i da slusas muziku. Mislim da je imala i radio tuner.
Od ulicnog menadzera prodaje ni traga posle 5 sekundi!!!

Eto za sta sluze ovakve kopije!
Tacno vidim situaciju, iPhone za 200e, samo dopuni bateriju..."