Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

AndreyRR

da se ima sredstava,uopste se ne bih libo da
probam ovako nesto.

Major


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Iskusno namestanje :)

Cubric

I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

mkt


UFF

i verovatno ga je samo podigla i otisla
tj zvala nekog da ga podigne jer ga je prvo ispustila jos bar dva puta pokusavajuci sama da ga podigne

castor

Citat: MajorSoul poslato 04 April, 2012, 19:39
Citat: gdjole poslato 04 April, 2012, 18:45
:o :o :o
http://www.youtube.com/watch?v=PonKeBVyABI&feature=player_embedded

A ne mi...  [doh] [facepalm] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]

Bilo na prosloj strani 2 puta ;)

Stvarno se izvinjavam, nisam znao, jerbo ne pratim ovu temu... Barem je nisam pratio do sada... :-[ :-[ :-[

PS: Pozdrav bratu minusaru, vidim da smo i ja i Èubriæ dobili po minus... Jedino mi nije jasno za¹to? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
It's the ride that matters, not the bike…

nano

Sta se jedis...

ispravljena nepravda :P

Kengur

Minusi idu za ponovljene klipove :)

castor

Ma nije poenta u broju pluseva, jebe mi se za to struèno, nego logika mi nije jasna... Za¹to? [neampojma]

Khm, kao ¹to rekoh, nisam ni pratio temu, veæ sam postavio novu, a koju je onda Uff spojio sa ovom... Ma, puca mi za minus uop¹teno. [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

pa cemu nova tema zbog obicnog klipa kakvih ima kolko hoces?

castor

Otkud znam, nisam ni pretpostavio da ih ima tak'ih kol'ko 'oæe¹... Jo¹ gore da su veæ bili negdje postavljeni... SORRYYYYYYYYY... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

ma nista bre strasno
bolje da se postave i 3 puta nego ni jednom

samo mi je smesno to kad neko hoce nekom da isprica nesto svoje a nece druge da cuje pre toga tj da li je to vec bilo receno
mislim zasto ljudi imaju potrebu da pricaju ako vec nece da saslusaju? i zasto bi onda taj nesaslusani sagovornik slusao njih?

pricam uopsteno nemoj samo sad i ti da mi se naljutis i odes sa foruma :D

castor

Ma daj Marko, pun mi kurac tih gluposti. Pa to znaèi da moram da pogledam i onda pratim svaku jebenu temu na ovom forumu? Pa jes' ti NORMALAN?

Odo' ja odavde. Vi niste normalni... [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] Vi ste MANIJACI... [zena] [zena] [zena] [zena]


Odo' da spavam.  [zvizdi] [zvizdi] [zzz] [zzz] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] :P :P :P :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Kengur

Cackaj mecku, pa ce te poslati na 24h sleeepiiingggggggg :D :P


UFF

Da MORAS da pogledas :D

Evo ja mislim na primer da ovaj klip zasluzuje da bude odvojen jer je najbolji koji sam ikad pogledao na tu temu ali ipak cu ga staviti ovde... i eto da ti sad nisam napomenuo vidi sta bi propustio
(reci i zeni da ga pogleda garantujem da ce joj se svideti)

How to end a date - The best way


WOLVERINE