Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

cone

Mick Pennisi Epic Flop!

ne znam jel bilo, uglavnom ja sam se zaplakao :D

MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 27 Mart, 2012, 01:03
nadji mi temu u kojoj je bio, ja ne mogu
pa u ovoj :D mrzi me da tra¾im...
Cave ab homine unius libri

hpg

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

mkt

vredi videti opet

mkt


Plazma Keks

hm, kad sam ukucao u delu pretraga na forumu, nisam mogao da nadjem...

nano


losmi

ajooooojjj koliko je ona luda,pa ne znam sta bi joj uradio,makar robijao...
svaka cast ovom liku kako je uspeo da se iskulira

UFF

jbg
sasvim je logicno kad nekom olupas auto da on pozeli tebi da uzvrati uslugu samo sto on ne moze iz kola da te sutne pa mu jedino ostaje da te zgazi
a ovaj lik je mogao da pogine u pokusaju da se osveti za srusen motor

zato je svecica resenje, ne moze da te stigne u voznji a ne moze ni da te juri jer ne vidi nista kroz ispucalu, pobelelu soferku

a ova riba je sigurno qrava nekog biznismena ili krimosa cim je boli ona stvar sto je olupala svoj auto zajedno sa ostalim i sto je pokusala da ubije coveka

losmi

da joj je napravio neku steta,pa i ajde,
al ponovo,ona htela da ga pregazi... [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Major

Ima toga i kod nas  [ludak]


MILJAN

MIslim da je ovaj lik uspeo da je pridavi solidno kroz staklo.. Mada je on njoj ¹utno auto i nije napravio ¹tetu, a ona je njemu pregazila bajk,udarila druga kola i poku¹ala da ga pregazi.. Oèigledno je ljuta po prirodi a ljutina se leèi jako lepo  [bejzbolka] A tek onog patuljka koji je pritrèao da se ume¹a..leleee....  [prebicute]
Cave ab homine unius libri

Major

Citat: MILJAN poslato 27 Mart, 2012, 15:28
MIslim da je ovaj lik uspeo da je pridavi solidno kroz staklo.. Mada je on njoj ¹utno auto i nije napravio ¹tetu, a ona je njemu pregazila bajk,udarila druga kola i poku¹ala da ga pregazi.. Oèigledno je ljuta po prirodi a ljutina se leèi jako lepo  [bejzbolka] A tek onog patuljka koji je pritrèao da se ume¹a..leleee....  [prebicute]

Pukao joj je far kad je sutnuo, vidi se na snimku kako leti staklo.
A ona je neka isfrustrirana ludaja, mozda je bolje da je iskulirao jer jedan far ili sta god nije vredan da ti niko ugrozi zivot.

UFF

jeste joj slomio cizmom far ili migavac
i ne verujem da ju je davio vec joj je vadio kljuceve da ne zapali posle jer da je hteo da je pegla otvorio bi joj vrata i izvukao je napolje

cone

pa da, izvadio joj kljuc da ne moze da pobegne, pa ce posle lako resiti sve :)

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

AndreyRR


MILJAN

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2012, 16:20
jeste joj slomio cizmom far ili migavac
i ne verujem da ju je davio vec joj je vadio kljuceve da ne zapali posle jer da je hteo da je pegla otvorio bi joj vrata i izvukao je napolje
ve
To nisam video na snimku( da je slomio ne¹to)  kao ni da joj je uzeo kljuceve ali se po zadnjem pokretu ruke to mo¾e pretpostaviti..Ali ako pogleda¹ bolje videæe¹ da je prvo zgrabio vozaèa.. Nebitno...Pussy..
Cave ab homine unius libri

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.