Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

sasafilipovic


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Plazma Keks


Major

A jos gluplji odgovor koji se mogao ocekivati od tebe! hahhahahaa

UFF

mejdzor-u pa covek tera motor od par stotina kila na offroad  [ludak]  sta je ocekivao da ce da se desi?
pao mu na nogu jbg
to moze i tebi da se desi jer imate motore priblizno iste tezine
nadajmo se da nece jer ga ti valjda neces terati po dzombama :D

Major

Ma znam ja to, nego po snimku mi uopste nije izgledalo da mu je motor pao na nogu. A da je budala budala je :D
Nahhh gde da vozim beli motor po blatu :D

Plazma Keks

Citat: MajorSoul poslato 02 Februar, 2012, 09:14
A jos gluplji odgovor koji se mogao ocekivati od tebe! hahhahahaa

glupo pitanje, glup odgovor.

Major


Purec


stefgi

Citat: MILJAN poslato 01 Februar, 2012, 22:48
Citat: MajorSoul poslato 01 Februar, 2012, 22:26
Citat: UFF poslato 01 Februar, 2012, 21:05
RIDER BREAKS LEG IN HALF: HORRIFÍC ★★★★★

Kako je ovaj lik uspeo da slomi nogu??  [neampojma]
Uzaludan èovek: Hteo da vozi autobus kroz blato i vodu...
Sa istim tim motorima su oni englezi Carli i onaj drugi obisli svet po ovakvim dzombama i katakombama....motor je pravljen za ovakve puteve za razliku od crosova koji su pravljeni za gde nema puteva....
Nije mi jasno da je covek prvo tako lako pao.....kao da u zivotu nije vozio motor po bari. Drugo, kako je mogao da polomi nogu sa sve dubokom cizmom i ostalom opremom na tako jednostavan nacin. I ja sam pao na slican nacin ali direktno na asfalt i noga mi je bila prikljestena i nisam mogao da je izvadim ali nije pukla vec malo bolela,cak ni otekla a bio sam u obicnim patikama....isto 230 kg motor...... Covek bas nije imao srece.


Major

To i meni nije bilo jasno.. ali kao sto si napisao jednostavno nije imao srece

UFF

Citat: stefgi poslato 03 Februar, 2012, 09:14
Nije mi jasno da je covek prvo tako lako pao.....kao da u zivotu nije vozio motor po bari.

Pa jel si slusao sta je pricao pre voznje?

stefgi

rekao je da je prvi put na ovom offroud-u ili ja nisam dobro razumeo.... Ne verujem da nikad ranije nije bio nigde slicno a vozi takav motor.  Ovo su sad sve nagadjanja al jedno je definitivno....nije imao srece.

Taraba

Pratio sam ja njegov moto vlog pro¹le godine.
Vozi èovek offroad stalno, do du¹e na KTM-u 525 èini mi se. Prelazio Britaniju uzdu¾ i popreko offroad stazama.
Ovde se sjebao sa uliènim gumama, hladno, blatnjavo i mokro.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac

#3314
Kruzer se prevrnuo!!! ®ao mi je èoveka a sme¹no je pao !!! :'( :'( [rofl] [rofl]

dzimika


Major

Jel to umesto po kocnici on po gasu..

UFF



srbac

 Mora da je neki englez uzeo auto od renta car-a    [rofl] [rofl] [rofl]