Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

@ monsterbnt - Malo su precenili :D

Mighty Mouse postoji :D



Giant Russian Rat Attacks Cats [HQ]

monsterbnt

Da li je glupi pas naucio lekciju.....

Dog gets punched by Cat
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Kad je pussy pa ne sme da je pridavi

Joker

Verovatno je samo poslusan...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

Citat: MajorSoul poslato 30 Januar, 2012, 12:00
@ monsterbnt - Malo su precenili :D

Mighty Mouse postoji :D

Giant Russian Rat Attacks Cats [HQ]


Mislim da je naso neku vodku u kanti....

Citat: Joker poslato 30 Januar, 2012, 13:56
Verovatno je samo poslusan...

Da. Lepo ga je dresirala.
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

pre par godina, uvece negde, mace od jedno 3 meseca se setka po ulici i udje kod komsije u dvoriste, komsijin pas inace mrzi macke i momentalno kako je uocio  prileteo je i uhvatio mace za zadnji deo tela, mace sa prednjim sapama se uhvati za njega i zarije mu nokte negde u predelu zadnjeg dela vrata, pocelo da kuka a ovaj pokusava da je otrese ali mace se ne pusta, u roku od 15 sekundi su prileteli i otac i majka od maceta i krenuli da biju kuce, scena koju vidjas retko tj skoro nikad

monsterbnt

Macka moze da bude prilicno zajebana za psa....... Kad su zajedno u kuci macka je uvek gazda i koristi svaku mogucu priliku da to psu i pokaze. Mogu da budu super drugari al zna se ko je ko.
Smrt SVIMA!!!!

UFF

pa kad je taj ker glup
ova ga ogrebe a on jauce umesto da je pregrize ko perecu ili otrese od beton

Dog killing Cat!! almost.. warning kinda graphic..
DOG KILLS CAT
Dog killing a cat

Purec

Mark Goffeney is an American musician from San Diego, California, known as “Big Toe” because, being born without arms, he plays guitar with his feet.
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Mark-Goffeney at the CAP 2008 awards

MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 30 Januar, 2012, 14:10
Macka moze da bude prilicno zajebana za psa....... Kad su zajedno u kuci macka je uvek gazda i koristi svaku mogucu priliku da to psu i pokaze. Mogu da budu super drugari al zna se ko je ko.
Mo¾e da se desi...U pravu si...Ali zavisi i od rase psa... BUll terrier je mali pas a posebno patuljasti bull ali maèke kida na pola iz 2 zagrizaja... Stafford je cepa isto.. JA imam crnog maèka, koji je pre¾iveo samo zahvaljujuæi mom glasu.. Jer AST ba¹ ¾eli da ga skrca.. Imao sam boxera godinu dana..MAèke su ga greble po licu i ujedale za nos ali ih je krcao kao bombone..
Maèka ima samo jednu ¹ansu a to je da zarije nokte pravo u oèi psu... Ona na to i ide uglavnom..
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MarkoMZ

Ljubav pobedjuje sve :) samo je bedak sto su gejevi :D
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

RRa¹ko

@ miljan
da ne bi zuce, ovi bi najebali ;D zuca rules!

MILJAN

hahahahah.-..... samo ukucajte na youtube "собачий бой"..Da ne bih smarao ovde..To su uglavnom malamuti i ostali azijski ovèari.-..
Cave ab homine unius libri

Pjero

Moj AST,Boza,dosad otreso dve macke.Jedno kidanje sam video,maca nije imala ni trunku sanse da prezivi,
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

Andjelo


UFF

Citat: MILJAN poslato 30 Januar, 2012, 18:01
СОБАКИ УБИЛИ ВОЛКА

Iskidase ga zahvaljuci ovom levo sto ga je strucno uhvatio iznad glave i ne pusta pa ovaj ne moze ni da ujede [thumb_up]
jel to vuk?

sasafilipovic

A ovce sve to mirno posmatraju... :D

Cubric

I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne