Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: MILJAN poslato 18 Januar, 2012, 23:21
pogledati snimak na 4.25 sec :D
Extreme Travel Hi Res Sjaak Around The World R1 Movie Premier Clymer Yamaha R1 Motorcycle Adventure

I posle kad treba da proda motor napise kako je vozen samo do prodavnice i nazad i mozda pomalo po gradu :D

AndreyRR


UFF

Jeftinije lakse i brze bi mu bilo da je platio kurvu
Dodje mu na isto

AndreyRR

Nije isto,hteo je bas nju  ;D ;D

mrle

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2012, 10:33
Jeftinije lakse i brze bi mu bilo da je platio kurvu
Dodje mu na isto

ovu je i jebao i izjebao

Joker

Jeftinije je definitivno ali nije sladje... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks


UFF

ma razumem ja to
ako ga je odjebala i ponizila u fazonu ti si bre seljak klosar a ja nedostizna
tako joj je pokazao da je ustvari kurva
ali za to zadovoljstvo sad mora da radi bar dva meseca i da zivi od ponosa?
brend odelo+x5+skupa vecera+hotel 5*=sve samo da bi nekom nesto dokazao? da bi ispao smeker? pih
ja bi radije tih minimum 1000e ili vise stavio u dzep i opalio neku istu takvu ili bolju samo u jeftinijoj garderobi ali za dz :D
i sa tom mozes i da nastavis a ovu si imao samo jednom

zVuk

......skupa vecera u restoranu balkan...... :)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

MILJAN

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2012, 13:38
ma razumem ja to
ako ga je odjebala i ponizila u fazonu ti si bre seljak klosar a ja nedostizna
tako joj je pokazao da je ustvari kurva
ali za to zadovoljstvo sad mora da radi bar dva meseca i da zivi od ponosa?
brend odelo+x5+skupa vecera+hotel 5*=sve samo da bi nekom nesto dokazao? da bi ispao smeker? pih
ja bi radije tih minimum 1000e ili vise stavio u dzep i opalio neku istu takvu ili bolju samo u jeftinijoj garderobi ali za dz :D
i sa tom mozes i da nastavis a ovu si imao samo jednom
NIje ona kurva nego samo kalkuli¹e u ¾ivotu... Ako navata mladog i lepog sa parama onda, po meni, nije kurva..,. Ako navata èièu sa kintom onda je drolja...  Zamisli sebe i ispred tebe 2 ribe..Obe lepe..Jedna èistaèica u javnom wc-u a druga direktorka firme sa dobrim autom, vilom i sl... I sviða¹ se i jednoj i drugoj... I ¹ta bi ti odabrao? Higijenièarku ili tajkun ribu? Hehehhe...
Cave ab homine unius libri

Kengur

Ceo svet se vrti oko para, tako da vise nista nije cudno i nenormalno...

Ja bih uradio isto kao i ovak baja na klipu... Jbg, Ovan... Ako nesto resim, to mora da bude tako...

UFF

Pa sta je njoj falilo ako joj se svideo da se opali sa njim iako je majstor?

A ako joj se nije svideo ne bi bila sa njim bez obzira na odelo i X5

Sto dokazuje da se jebe za pare, ne bukvalno ali da joj je to najvaznije i da nista drugo ni ne gleda
Miljane u tvom primeru su dve razlicite osobe a ovde jedna ista

Pop


"Грме танки џефердари..."


Joker

Samo malo da skocim sa teme da ispricam jednu pricu. Naime, moj kum je trazio mesto gde ce da napravi svadbu i otisao u Narcis (restoran u Lestanima) da rezervise. Posto je sve zavrsio sa tom tamo nekom menadzerkom pita on nju kakve su svadbe, jel ima problema i tako te stvari, zapricali se i zena pomenu par svadbi koje su ostale onako na prvom mestu... Sve u svemu, svadba kao i svaka druga, oko 400 gostiju, ludnica muzika sve sto ide... Na pola svadbe, mladozenja uzima mikrofon i krece govor. Zahvaljuje se svima sto su dosli, zeli im lep provod i posle par izgovorenih lepih reci zamolio je sve goste da se vrate na svoja mesta posto ima poklon za sve. Kada su svi seli, rekao im je da zavuku ruku ispod stolice, nacice tamo koverat. U koverti je bila slika, a na slici kum i mlada ( a vi zamisljajte kakva je poza ). Zahvalio se kumu, mladi i svim gostina i rekao da ne prekidaju veselje ali ce morati da nastave bez njega... Covek se okrenuo i otisao...
Sutra dan je dosao i platio sve sto je bilo dogovoreno... To je prica koju je moj kum slusao od menadzerke Narcisa... Da li je istina nije ni sada bitno... Poenta je, mogao je i on da prekine onog trenutka kada je saznao, da USTEDI pare za svadbu i sve da se zavrsi ali je covek imao strpljenje, karakter i samokontrolu da odardi ovo kao sto je uradjeno... Za to trebaju MUDA i MOZAK da tako razmisljas u takvim trenucima. Ako je to stvarno bilo, covek je KRALJ! Nema tih para na svetu koji ce da mu kupe tu situaciju i to zadovoljstvo koje je on imao u tom trenutku...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

despic

au bre usta ne zatvaras... ;)
pazi, ako se stvarno to desilo...postovanje liku!
ali sumnjam
klasican divljak

UFF

Pa ok ako vas to lozi ali meni je smesno da se dokazujem.. tipa neka riba koja ti izjavi: "ja sa tobom nikad ne bi mogla da budem"
Imao sam slucajeva kad sam to doziveo kao izazov i na kraju je opalio samo da bi joj dokazao i nabio joj tu izjavu nazad odakle je izasla ali brate meni to vise nije vredno truda i vremena

Znam da mogu da je smuvam (ne zato sto sam lep ili pametan vec zato sto cu da posvetim svu svoju paznju tom cilju sve dok ga ne ostvarim) ali se jednostavno ne isplati kad pogledas ulozeno-dobijeno odnos

Da se drkas oko nje nedeljama, mesecima, paznja, pokloni, pazis sta radis, kako govoris i gde je vodis, ucis o njoj sve sto voli, sta zeli i sta ceni pa se takav i predstavljas sto uverljivije ne zureci i cekajuci pravi trenutak i sve to da bi ga umocio?

pih


ajd ako hoces da je zenis ali u svim ostalim slucajevima se ne isplati

jokeru taj tvoj junak iz slucaja koji si ispricao ne mora da bude neki genije nit da ima muda, njega su oni jednostavno toliko povredili da je morao da im vrati tako da i njih zaboli bar priblizno koliko i njega a bio je dovoljno normalan da u afektu ne uzme pistolj i oboje ih ubije

Jbg zamisli zena koju volis i koju ces da zenis te prevari i to jos sa najboljim prijateljem kojeg imas verovatno od detinjstva i kome najvise verujes... to opasno boli, ne mozes samo da kazes raskinuli smo, za to moras da se pobrines da nisi ostao duzan... trebao je i film da im pusti svima u sali na nekom projektoru i da im nareze po kopiju za poneti

Kengur


Pop

Ima nesto u tome kuma - kum... I kod nas je bila slicna situacija, samo ih je mladozenja na sred svadbe uhvatio u wc-u, otisao relativno mirno do mikrofona i objavio,a cale od mlade je istu ubio od batina.

"Грме танки џефердари..."


UFF

E to vidis ne mogu da shvatim
Ajd jebes neciju zenu to razumem
Al sto na sred svadbe jebote?

Razumem adrenalin, frka, strah od otkrivanja pa sex bude jos 3x bolji ali zar nije malo prevelik rizik?
I kolika droljetina ta mlada treba da bude da se opali u vc-u u vencanici na svojoj svadbi?

Kuma boli qrac, on je tu sam, mozda sa jos nekim ortakom, napio se pa da umoci... ali mlada? Em je zensko, em je tu sva njena rodbina i prijatelji, pa ona bre ima veca muda od svih sa te svadbe zajedno.. ili nema mozga ni malo

Taraba

Mo¾da je i kum o¾enjen pa se sveti ¹to mu je mlado¾enja nekada davno tresao ¾enu dok je on nije o¾enio?!?
ESMERALDAAAAAAAAAAAAAAA!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?