Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.


farbach

Citat: UFF poslato 10 Januar, 2012, 18:04
Citat: WOLVERINE poslato 10 Januar, 2012, 14:55
     Objasnjenje za sve nedeumice.........  samo da se zna ko je ko..........  da nebude da posle nismo NEBESKI NAROD....

"Houston, we have a problem!" Trailer


Pa zanimljiva prica koju prvi put cujem
A kako da znam da nije samo lepo upakovana teorija zavere bez ijednog dokaza?
Kao "Teslino tajno oruzje"

Deo Teslinih cuda svakodnevno koristis. Samim tim sto sve to sto je stvorio radi, ima kredibilitet da mu verujem da je bilo moguce i to sto je naumio. Postoji podatak da je neposredno pre tunguske eksplozije trazio i dobio detaljne mape tog dela Sibira. Do danas nije objasnjeno kako je do eksplozije doslo. Ovde ima vise o tome.


http://www.youtube.com/watch?v=T2uoUuyttao



UFF

Vec smo imali temu o teorijama zavere :D


Evo nekih slika od pre 5 minuta za bokilica i marka  :P

AndreyRR

jesi li testirao telefon

AndreyRR

kakve su bre to kremice pomadice i pivo za decu  8)

UFF



zmiya


Bori¹a

Citat: AndreyRR poslato 10 Januar, 2012, 22:08
kakve su bre to kremice pomadice i pivo za decu  8)

Vazelin [djavo]

MILJAN

Cave ab homine unius libri

UFF

A trudio sam se da ne uslikam levi deo stola....

MILJAN

Citat: UFF poslato 10 Januar, 2012, 21:35
Vec smo imali temu o teorijama zavere :D


Evo nekih slika od pre 5 minuta za bokilica i marka  :P
Odlièan je..Od njega ima bolju autonomiju i dodatne senzore (kompas, pritisak, temp) samo jedan drugi phone... Ali moram do Èe¹ke---
FAIL: The Unbreakable Cell Phone
Cave ab homine unius libri

Gargi

#2954
 Ma jebo telefon...ko æe da sedi na ro¹tilju, da se baca pod bager, da se smrzne na -50, da zove nekog sa dna mora(ne znam samo kako bi prièao..glg,blub..grglj..), i da ga neko lupa èekiæem u toku razgovora ili da vam neko skaèe po glavi u martinkama dok se vi kurèite kako vam je neuni¹tiv telefon i da jo¹ uvek prièate preko njega.. [ludak] [ludak] [facepalm].....dajte bre jo¹ ovih interesantnih misterija ili da ponovo otvaramo staru temu sa sve vernicima-nevernicima
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Bori¹a

A ako ti ispadne u baru? Ispadne negde i nesto ga pregazi? Ispadne kod vas u dvoristu u sneg?

Gargi

#2956
Nema kod nas ni bare ni snega..a mo¾e da te pregazi samo buljuk pobesnelih pièaka....dajte filmove  [ludak_sa_puskom]..nervozan sam , imam PMS
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

AndreyRR

ne blamiraj se svi su novi da si slikao koriscene pa da se hvalis jel ono
eternity  ;D ;D ;D

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Plazma Keks

Citat: Gargi poslato 10 Januar, 2012, 22:57
Ma jebo telefon...ko æe da sedi na ro¹tilju, da se baca pod bager, da se smrzne na -50, da zove nekog sa dna mora(ne znam samo kako bi prièao..glg,blub..grglj..), i da ga neko lupa èekiæem u toku razgovora ili da vam neko skaèe po glavi u martinkama dok se vi kurèite kako vam je neuni¹tiv telefon i da jo¹ uvek prièate preko njega.. [ludak] [ludak] [facepalm].....dajte bre jo¹ ovih interesantnih misterija ili da ponovo otvaramo staru temu sa sve vernicima-nevernicima
pa recimo, meni treba takav telefon. gledao sam taj Sonim, samo me cena jebe, nisam trenutno pri parama da ga kupim sebi. radim u masnom, bucnom, moze cesto da mi padne negde i ima dosta funkcija, ali najvaznije mi je to sto baterija traje 2-3 nedelje