Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Kakav li je osecaj sunce ti kalaisano  [yahoo] [yahoo]

borkos

Vrhunski.Gledao sam u Insbruck-u neke dijabole sto to rade.Ludaci za medalju.  [thumb_up]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

mkt

razmislio bih dvaput pre nego skocim

svaka cast

AndreyRR

Citat: borkos poslato 05 Januar, 2012, 23:20
Vrhunski.Gledao sam u Insbruck-u neke dijabole sto to rade.Ludaci za medalju.  [thumb_up]
bes gledanje treba probati  ;D ;D ;D ;D vusssss

Gargi

Ja ostajem kod gledanja...pada sigurno nekih 180-200 kmh ¹ta ako se samo malo prejebe....fljaaaaassss...palaèinka i doviðenja. Da je èovek predviðen da leti imao bi krila,...a ovo kurèenje a nemam krila,  neka hvala.
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

monsterbnt

Citat: Gargi poslato 06 Januar, 2012, 13:28
Ja ostajem kod gledanja...pada sigurno nekih 180-200 kmh ¹ta ako se samo malo prejebe....fljaaaaassss...palaèinka i doviðenja. Da je èovek predviðen da leti imao bi krila,...a ovo kurèenje a nemam krila,  neka hvala.

A gledaj to ovako..........vozis 180-200 km/h.....sta ako se malo prejebes.........fljaaaaaaasssss...palacinka i dovidjenja. Da je covek predvidjen da jurca autoputem imao bi tockove i sus motor ;)
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Citat: Gargi poslato 06 Januar, 2012, 13:28
Ja ostajem kod gledanja...pada sigurno nekih 180-200 kmh ¹ta ako se samo malo prejebe....fljaaaaassss...palaèinka i doviðenja. Da je èovek predviðen da leti imao bi krila,...a ovo kurèenje a nemam krila,  neka hvala.

Ili ovako kupas se u kadi,izlazis iz kade okliznes se
lupis glavom o ivicu kade fljassssssss i dovidjenja.

sve se to vezba i stice iskustvo

Bori¹a

I izlazak iz kade se vezba? ;D ;D

UFF

Citat: AndreyRR poslato 06 Januar, 2012, 14:12
Citat: Gargi poslato 06 Januar, 2012, 13:28
Ja ostajem kod gledanja...pada sigurno nekih 180-200 kmh ¹ta ako se samo malo prejebe....fljaaaaassss...palaèinka i doviðenja. Da je èovek predviðen da leti imao bi krila,...a ovo kurèenje a nemam krila,  neka hvala.
Ili ovako kupas se u kadi,izlazis iz kade okliznes se
lupis glavom o ivicu kade fljassssssss i dovidjenja.

Da je covek predvidjen da se kupa imao bi peraja :D

Gargi

Al serete kao foke [blahblah]....jo¹ æe ispasti da je ovo sigurnije od vozikanja na motoru....ne zam samo koju koènicu bi stisnuo kad prigusti....vazdu¹nu ;D,  a ne znam ni koji bi se od vas jakih uop¹te i usudio da proba ovo supermen sranje .
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

MILJAN

Ja ne bih... Dovoljan je jedan vazdu¹ni d¾ep, dobijem propadanje od par metara kada sam npr. kod onog drveæa i okinava-...Da je Bog hteo da letim dao bi mi krila...Neka hvala..Pra¹inar do groba..
Cave ab homine unius libri

banditkg

muda samo vazdusna [clapp] [clapp] [clapp] [cheers]

UFF

Citat: Gargi poslato 06 Januar, 2012, 16:13
Al serete kao foke [blahblah]....jo¹ æe ispasti da je ovo sigurnije od vozikanja na motoru....ne zam samo koju koènicu bi stisnuo kad prigusti....vazdu¹nu ;D,  a ne znam ni koji bi se od vas jakih uop¹te i usudio da proba ovo supermen sranje .

Za base skokove ili wingsuit ti prvo treba par hiljada skokova padobranom (ako ne zelis da pogines na prvom skoku)
Ja bi probao ali nemam $ za par hiljada padobranom
Skok je 30e, danas je subota, skocio si 5komada, to ti je 150e, dodjes i sutra, to ti je 300e samo za jedan vikend

bokilic

brmmmm

borkos

Citat: UFF poslato 06 Januar, 2012, 16:51
Citat: Gargi poslato 06 Januar, 2012, 16:13
Al serete kao foke [blahblah]....jo¹ æe ispasti da je ovo sigurnije od vozikanja na motoru....ne zam samo koju koènicu bi stisnuo kad prigusti....vazdu¹nu ;D,  a ne znam ni koji bi se od vas jakih uop¹te i usudio da proba ovo supermen sranje .

Za base skokove ili wingsuit ti prvo treba par hiljada skokova padobranom (ako ne zelis da pogines na prvom skoku)
Ja bi probao ali nemam $ za par hiljada padobranom
Skok je 30e, danas je subota, skocio si 5komada, to ti je 150e, dodjes i sutra, to ti je 300e samo za jedan vikend

I posle kazu da je motor skup sport... [nono]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Plazma Keks

#2875
ja bih skakao padobranom...Uff mi je otvorio oci, tako da, na leto, sto da ne.

mkt


UFF

Pogledao sam hiljade klipova i evo ga moj omiljeni BASE wingsuit klip jos iz 2009te
nije nadrkan kao danasnji sa HD kamerama ali mi nekako odgovra muzika i sve izgleda nerealno, previse sporo za letelicu ili padobran a previse brzo za slobodan pad...

BASE Dreams

a evo kako moze da se zavrsi

Destroyed in Seconds - Base Jumper Wipe-out

njihovi padobrani se pakuju tako da se otvore mnogo brze od obicnih, time povecavaju dinamicki udar ali i su im sekunde dragocenije jer otvaraju u poslednjem trenutku
takodje je bitno da se spakuje tako da se otvori unapred i da te odvede od a ne ka prepreci sa koje skaces jer onda moze da se desi ovo ispod
Sledeca jebena stvar je sto uvek sakces u neku vukojebinu i ako se povredis mozes da iskrvaris dok do dole stigne neko... o hitnoj pomoci da ni ne razmisljas jer ih uglavnom nema kilometrima u blizini ako uopste mogu i da pridju do tvog prizemljenja, znaci moras da iznajmis helikopter koji ce da vam bude na stand by-u a to je veoma jeftino :D


iako ne najgora nesreca meni je bilo najteze dok sam ovaj klip gledao

fatal base jump accident live and real helmet cam b.a.s.e. pain


ovaj se na primer odlicno snasao sa uvrtanjima
shvatio je da nece stici da ispravi na vreme pa je vukao jedan set komandi umesto toga da se okrene dalje od zida, ali sto vise skreces to brze propadas pa je lepo lupio od zemlju malo vecom brzinom


BASE jump - Accident 2/2



BASE JUMP GONE WRONG AND ...

Girl Has A Bad Base Jump

BASE jump accident at angel's falls venezuela

Bridge Day 2011 Accident

Australian woman dies in Malaysian Base jump accident

bokilic

fala,al majka zemlja je majka zemlja...ni vodu dublju od familije  nevolim...
brmmmm

Plazma Keks