Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

da se hvale kako dobro voze  :P :P

MILJAN

Citat: YOman poslato 20 Decembar, 2011, 00:10
Lep snimak, ugao snimanja pravo osvezenje, mada....Cemu?  [neampojma]

Mozda sam usamljen u ovome, ali stvarno ne kapiram ovo samosnimanje, pa kacenje na Tube...  [ludak]
©ta ne kapira¹? Zna¹ odgovor.... nisi mali.. Razlog je kratak Stojko.... ILi mnogo ¹amaran u ¹koli.... I tako je on do¹ao do motora...  ©alim se ali ima u nekim sluèajevima i istine u ovome..
Cave ab homine unius libri

YOman

To delimicno ima smisla...  [dunce]


Citat: mkt poslato 20 Decembar, 2011, 00:25
da se hvale kako dobro voze  :P :P
Stos je u tome sto mi se uglavnom ne svidja kako voze i kako se "bacakaju" levo-desno...glumataju. Bzvz.
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

SrpskiDzedaj011

Citat: Plazma Keks poslato 19 Decembar, 2011, 22:30
jednom sam vozio sefa obezbedjenja fabrike hartije, covek je bivsi pripadnik CAJ-a i zandarmerije... pricao mi je dok su sajovci bili korisceni protiv navijaca i demonstranata, da su tukli ko ludi, naprave njih 20-ak kornjacu od stitova i cekaju da se njih stotinak koji su pobacali sve kamenice koje su imali ohrabre i krenu na njih i onda fles. sklanjaju stitove i pocnu da mlate sve sto mrda. smirivali su stotine ljudi tako. dok su zandarmerci kurton u odnosu na CAJ... smorilo ga jednog dana da puca i mlati pendrekom, sad meri i propusta kamione i ostala vozila u krug fabrike

Сви ти БИВШИ припадници тако неких "јединица", што војних то и полицијских, су обично врло познати по чојству, јунаштву, снази.... И сви су препаметни.




I have to return some video tapes....


Plazma Keks

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Decembar, 2011, 00:59
Citat: Plazma Keks poslato 19 Decembar, 2011, 22:30
jednom sam vozio sefa obezbedjenja fabrike hartije, covek je bivsi pripadnik CAJ-a i zandarmerije... pricao mi je dok su sajovci bili korisceni protiv navijaca i demonstranata, da su tukli ko ludi, naprave njih 20-ak kornjacu od stitova i cekaju da se njih stotinak koji su pobacali sve kamenice koje su imali ohrabre i krenu na njih i onda fles. sklanjaju stitove i pocnu da mlate sve sto mrda. smirivali su stotine ljudi tako. dok su zandarmerci kurton u odnosu na CAJ... smorilo ga jednog dana da puca i mlati pendrekom, sad meri i propusta kamione i ostala vozila u krug fabrike

Сви ти БИВШИ припадници тако неких "јединица", што војних то и полицијских, су обично врло познати по чојству, јунаштву, снази.... И сви су препаметни.

ovaj ima 50 i kusur godina... ne znam zasto mora odmah da bude sve najgore o njemu


zozon

Citat: Plazma Keks poslato 20 Decembar, 2011, 11:01
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Decembar, 2011, 00:59
Citat: Plazma Keks poslato 19 Decembar, 2011, 22:30
jednom sam vozio sefa obezbedjenja fabrike hartije, covek je bivsi pripadnik CAJ-a i zandarmerije... pricao mi je dok su sajovci bili korisceni protiv navijaca i demonstranata, da su tukli ko ludi, naprave njih 20-ak kornjacu od stitova i cekaju da se njih stotinak koji su pobacali sve kamenice koje su imali ohrabre i krenu na njih i onda fles. sklanjaju stitove i pocnu da mlate sve sto mrda. smirivali su stotine ljudi tako. dok su zandarmerci kurton u odnosu na CAJ... smorilo ga jednog dana da puca i mlati pendrekom, sad meri i propusta kamione i ostala vozila u krug fabrike

Сви ти БИВШИ припадници тако неких "јединица", што војних то и полицијских, су обично врло познати по чојству, јунаштву, снази.... И сви су препаметни.

ovaj ima 50 i kusur godina... ne znam zasto mora odmah da bude sve najgore o njemu
Zato sto je imao 30 i kusur i tuko bez razlike sve sto mrda, a smorio se, verovatno, kad je negde ostao sam oci u oci sa jacim od sebe, izdvojen iz copora i tad je eto resio da ostatak zivota vaga kamione i pusta ih u krug fabrike ...
    Divni su to ljudi i bas volim kad u poznim godinama postanu dobricine ...

Major

A mozda se smorio jer je samo omatorio.. Nemoj da sudis kad ne znas coveka.
Da se vratimo na temu:

How To Park A Porsche Like You Mean It

Plazma Keks

Citat: MajorSoul poslato 20 Decembar, 2011, 12:19
A mozda se smorio jer je samo omatorio.. Nemoj da sudis kad ne znas coveka.
Da se vratimo na temu:

How To Park A Porsche Like You Mean It
uze mi rec iz usta. da li bi vama bilo zanimljivo da prvo ratujete protiv balija i ustasa, posle tucete huligane i demonstrante, pa ratujete protiv siptara i posle opet tucete huligane i demonstrante. jako zanimljiv zivot, verovatno je rekao: "koji ce mi kurac sve to"

@ klip
no comment

nano

Citat: Plazma Keks poslato 19 Decembar, 2011, 22:30
dok su zandarmerci kurton u odnosu na CAJ...

Reci ti to nekom zandaru, il bolje ne, osetljvi su

od interneta rastu muda

SrpskiDzedaj011

Жадндармерија је понос Србије.

САЈ је јединица другачије намене.... Те ствари не могу да се пореде.... Мада ту су и специјалистичке чете Жандармерије "СпЧ" које су у сваком смислу и сваком погледу еквивалентне САЈу по обучености, опремљености....
I have to return some video tapes....

R.I.P.

ride in peace

Major

Mislim da je bilo ali svakako vredi ponovo odgledati :D

mkt


Plazma Keks

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Decembar, 2011, 13:25
Жадндармерија је понос Србије.

САЈ је јединица другачије намене.... Те ствари не могу да се пореде.... Мада ту су и специјалистичке чете Жандармерије "СпЧ" које су у сваком смислу и сваком погледу еквивалентне САЈу по обучености, опремљености....
ja sam rekao skoro sve sto mi je ovaj ispricao, nisam rekao sve u detalj. bio je u CAJ-u i zandarmeriji, zato je i rekao da je zandarmerija kurton u odnosu na CAJ.
1. ne znaju da koriste stit prilikom demonstracija
2. moras da radis bukvalno sve sta ti se kaze, dok u CAJ-u mozes da radis i na svoju ruku
3. u CAJ, ne mozes da se prikljucis tek tako, kao u zandrameriju.

zozon

Citat: Plazma Keks poslato 20 Decembar, 2011, 12:38
Citat: MajorSoul poslato 20 Decembar, 2011, 12:19
A mozda se smorio jer je samo omatorio.. Nemoj da sudis kad ne znas coveka.
Da se vratimo na temu:

How To Park A Porsche Like You Mean It
uze mi rec iz usta. da li bi vama bilo zanimljivo da prvo ratujete protiv balija i ustasa, posle tucete huligane i demonstrante, pa ratujete protiv siptara i posle opet tucete huligane i demonstrante. jako zanimljiv zivot, verovatno je rekao: "koji ce mi kurac sve to"

@ klip
no comment
Mislis da ih je neko navuko na taj posao, nisu znali sta ce da rade?
   

Plazma Keks

verovatno su bili odlicni u skoli

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Purec