Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


cika zuba

Kumara legenda!!

Solinski pir

Obavezno pogledati poljubac na kraju!!
[/

Major


AndreyRR


damir1994


Plazma Keks

Citat: goranvojska poslato 18 Decembar, 2011, 21:20
problem je sto mi demokratiju shvatamo kao anarhiju tj bezvlasce.a za stoku treba batina.iz raja je izasla.
sada ni roditelji nece smeti da mlate decu?! cekaj jbt, cale me je unistavao od batina... da ga tuzim? kako ja da mlatim svoju decu kada ih budem imao? kako da se svetim na njima sto me je cale tukao?! serem ti se u ovu buducu gej zemlju... nije jos gej jer se nije do kraja uvukla EU u dupe..

farbach

Off je u video temi, al da pojasnim.
Covek a pogotovo dete cesto nije svestan svojih dimenzija, nego tezi da se kao gas siri do u beskraj. Tako razredjen ne moze da ostvari radni pritisak. Kada je covek skroman tj.  svestan svoje stvarne velicine, radom, trudom i drzanjem paznje moze da napravi delo. Pesmu, krcag, bilo sta. Kao rezultat toga stice samopuzdanje, pa sledeci put moze da napravi jos vece delo. Moderna civilizacije je sve okrenula tumbe, pa i ovo. Sada svaki supljoglavi idiot ima samopouzdanje, ali ne zna nista da uradi. Da bi im olaksala zivot, civilizacija je skinula norme, pa slikar ne mora vise da zna da slika, nego okaci usrane gace i napravi instalaciju. Kompozitor pusta tuc-tuc i eto muzike. Knjizevnik ne zna da pise, nego psuje, a voditelj ne zna da govori...Nekada su roditelji sluzili da vaspitavaju decu, sto podrazumeva da su i sami vaspitani i da reaguju kada  dete pocne da se siri preko svojih mera. Sada je ovako, a videcemo i kako ce se zavrsiiti.

Picasoo

Citat: farbach poslato 19 Decembar, 2011, 11:57
Off je u video temi, al da pojasnim.
Covek a pogotovo dete cesto nije svestan svojih dimenzija, nego tezi da se kao gas siri do u beskraj. Tako razredjen ne moze da ostvari radni pritisak. Kada je covek skroman tj.  svestan svoje stvarne velicine, radom, trudom i drzanjem paznje moze da napravi delo. Pesmu, krcag, bilo sta. Kao rezultat toga stice samopuzdanje, pa sledeci put moze da napravi jos vece delo. Moderna civilizacije je sve okrenula tumbe, pa i ovo. Sada svaki supljoglavi idiot ima samopouzdanje, ali ne zna nista da uradi. Da bi im olaksala zivot, civilizacija je skinula norme, pa slikar ne mora vise da zna da slika, nego okaci usrane gace i napravi instalaciju. Kompozitor pusta tuc-tuc i eto muzike. Knjizevnik ne zna da pise, nego psuje, a voditelj ne zna da govori...Nekada su roditelji sluzili da vaspitavaju decu, sto podrazumeva da su i sami vaspitani i da reaguju kada  dete pocne da se siri preko svojih mera. Sada je ovako, a videcemo i kako ce se zavrsiiti.
Amen... k'o da sam ja rek'o!!

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Major


Purec


monsterbnt

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 19 Decembar, 2011, 12:54
10 бойцов БЕРКУТА против 100 фанатов Динамо

Навијачи?! Проблем?! Мислим да не.
jbt al ovi mlate......pa ovi nasi su majka tereza

Smrt SVIMA!!!!

Picasoo

...e, tako se to radi!!  [clapp]

goranvojska

............kratko ali jebitacno.

3006

Poznato je da Rusi biju dok mrda...

MILJAN

i treba da biju.... Adolescenti sa vi¹kom energije i ¾eljom da ru¹e i pale trebaju da dobiju ¹to vi¹e pendreka.
Cave ab homine unius libri

MILJAN

MRZIM SONJU LIHT.... DEBELA BAMA SA ODVRATNOM PO©TAPALICOM U GOVORU... KO NJU VI©E ZOVE I ZA©TO, NIJE MI JASNO... SAMO ©TO NE RIKNE OD STAROSTI I DEBLJINE..RU®NO JE GLEDATI I SLU©ATI..ALI PODR®AVAM NJENU MUZIKALNOST :D  
Sonja Liht - Smoke On The Water
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

jednom sam vozio sefa obezbedjenja fabrike hartije, covek je bivsi pripadnik CAJ-a i zandarmerije... pricao mi je dok su sajovci bili korisceni protiv navijaca i demonstranata, da su tukli ko ludi, naprave njih 20-ak kornjacu od stitova i cekaju da se njih stotinak koji su pobacali sve kamenice koje su imali ohrabre i krenu na njih i onda fles. sklanjaju stitove i pocnu da mlate sve sto mrda. smirivali su stotine ljudi tako. dok su zandarmerci kurton u odnosu na CAJ... smorilo ga jednog dana da puca i mlati pendrekom, sad meri i propusta kamione i ostala vozila u krug fabrike

mkt


YOman

Lep snimak, ugao snimanja pravo osvezenje, mada....Cemu?  [neampojma]

Mozda sam usamljen u ovome, ali stvarno ne kapiram ovo samosnimanje, pa kacenje na Tube...  [ludak]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...