Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur


Major

1:05 mala ninja kornjaca AHAHHAHAHHAHAH :D

3006


Mortisha

#1943
Citat: Ssn Marko poslato 27 Oktobar, 2011, 12:47
Marija, idi bre vozi rolere, nemas pojma o cemu pricas...
A da ti odes da poziras po svom selu...tamo si mozda zanimljiv ;)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

YOman

Citat: 3006 poslato 27 Oktobar, 2011, 13:58
http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-fun/motorradfahrer-vs-autofahrer-z-17191.htm

[rofl]
Kako ga je izuo iz prvog, stra¹no!
A onda kreæe ples...
Bilo vec, mada....

Usefull hint: Nikada ne skidati kacigu u ovakvim situacijama!  [bejzbolka]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

AndreyRR


Major

#1946

misa-pei

Gre¹i¹, Jovane... [nono] [nono] [nono] [nono]

Ako nije d¾et, uvek je treba skinuti pre ¹orke, jer ako te uhvati za otvorenu integralku, gotov si. Samo te iscima, mora¹ da popije¹ patos, koliki god da si. [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
Država je najveći neprijatelj naroda

Kengur

Kaciga na ruku i zatezanje u glavu je prava kombinacija... Samo dobro namestiti kacigu...

Major


3006


mrle

Citat: misa-pei poslato 27 Oktobar, 2011, 15:13
Gre¹i¹, Jovane... [nono] [nono] [nono] [nono]

Ako nije d¾et, uvek je treba skinuti pre ¹orke, jer ako te uhvati za otvorenu integralku, gotov si. Samo te iscima, mora¹ da popije¹ patos, koliki god da si. [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
u mom sluèaju je bilo drugaèije. Imao sam kacigu na glavi, jaknu i pojas, primio sam od njih dvojice jedno 20-30 udaraca, mo¾da i vi¹e, trajalo je. Ostao sam na nogama, a njih dvojica nisu mogli da doðu do vazduha.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Joker

Citat: Mortisha poslato 27 Oktobar, 2011, 14:09
Citat: Ssn Marko poslato 27 Oktobar, 2011, 12:47
Marija, idi bre vozi rolere, nemas pojma o cemu pricas...
A da ti odes da poziras po svom selu...tamo si mozda zanimljiv ;)

Ponasaj se Marija...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Citat: mrle poslato 27 Oktobar, 2011, 16:52
Citat: misa-pei poslato 27 Oktobar, 2011, 15:13
Gre¹i¹, Jovane... [nono] [nono] [nono] [nono]

Ako nije d¾et, uvek je treba skinuti pre ¹orke, jer ako te uhvati za otvorenu integralku, gotov si. Samo te iscima, mora¹ da popije¹ patos, koliki god da si. [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
u mom sluèaju je bilo drugaèije. Imao sam kacigu na glavi, jaknu i pojas, primio sam od njih dvojice jedno 20-30 udaraca, mo¾da i vi¹e, trajalo je. Ostao sam na nogama, a njih dvojica nisu mogli da doðu do vazduha.
to je dobar fazon leti, obuces gladijator i kros dres i nikome nije ni na kraj pameti da imas stitnik na celom gornjem delu tela :D a kad se malo izmore lepo ih useres od batina :D
ono sto vecina vozaca automobila ne shvata da dosta nas nosi rukavice sa stitnicima i da nasim rukama nece biti nista gde god ih udarili
a neki su nosili i rukavice sa metalnim stitnicima, neki tetovirani drogeranti :P

limster


monsterbnt

Lepo uvatis MX kacigu za vilicu pa po glavi stanovnika......
Smrt SVIMA!!!!

ra$a

nema ovo veze sa navijaèima-pandurima i ostalima. ovo je èisto jajarenje. i eto ¹ta selduje.

morti¹a batine kao kazna prolaze kod "nerazvijenih" dru¹tava, ¹to je dru¹tvo nerazvijenije to su batine veæe. ovi "razvijeni" su shvatili da batine jako kratko bole, dok na prime kinta boli mnogo du¾e i korisna je za dalji razvoj tog istog dru¹tva. a plus je i kulturi¹ka. kod nas kad pljune¹ zatvorskog èuvara dobije¹ po pièki, u ¹vajcarskoj dobije¹ dodatnu robiju, jbg.

silu treba primenjivati samo kada je neophodno i onoliko koliko je to neophodno da bi se savladao otpor, sve ostalo je jajarenje.

kengure lepo je ¹to æe æerka da te pita gde æe da ide i ¹ta æe da gleda sa troseda a ¹ta sa fotelje. va¾i.

Plazma Keks

The snail (Rémi GAILLARD)
ovaj ludi francuz je jedan od najludjih ljudi koje sam video

Plazma Keks