Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Nema svaki sonim istu bateriju..Mislim na je najjaèa od 1960 mA... Ako voli¹ jaku bateriju i izdr¾ljiv telefon a hebe te $$$ kupi samsung e2370 za 80 eu i pevaj..baterija od 2000 mA
Cave ab homine unius libri

Gašpar


Joker

Gaso svaka ti dala za ovo!!  [cheers] [yahoo] [yahoo]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Nisam ja, Marija je napravila. Ali je stvarno odlicno  [yahoo] ;D

Joker

E svaka joj dala!!! :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

a ako ih ona nece daj joj ti  [rofl] a njih nek ona prosledi da daju nama :D

Gargi

#2966
Citat: Plazma Keks poslato 11 Januar, 2012, 00:13
Citat: Gargi poslato 10 Januar, 2012, 22:57
Ma jebo telefon...ko æe da sedi na ro¹tilju, da se baca pod bager, da se smrzne na -50, da zove nekog sa dna mora(ne znam samo kako bi prièao..glg,blub..grglj..), i da ga neko lupa èekiæem u toku razgovora ili da vam neko skaèe po glavi u martinkama dok se vi kurèite kako vam je neuni¹tiv telefon i da jo¹ uvek prièate preko njega.. [ludak] [ludak] [facepalm].....dajte bre jo¹ ovih interesantnih misterija ili da ponovo otvaramo staru temu sa sve vernicima-nevernicima
pa recimo, meni treba takav telefon. gledao sam taj Sonim, samo me cena jebe, nisam trenutno pri parama da ga kupim sebi. radim u masnom, bucnom, moze cesto da mi padne negde i ima dosta funkcija, ali najvaznije mi je to sto baterija traje 2-3 nedelje
Ima¹ na pijaci da kupi¹ one futrole sa kanapèe da ti ne ispada a ima¹ i ka¾iprst koji mo¾e¹ da turi¹ u kontrauvo ako radi¹ na buènom..... ;D
Jebiga ja sam veæ 20 god. autolakirer , svaki dan ceo dan sam u pra¹ini,buci,farbama, trulim skr¹enim autima, zavlaèim se podvlaèim se, itd....tel. mi zvoni u proseku svakih 15min, ispada mi iz d¾epa 20 puta/dan, stanem na njega barem 5/dan, ostane negde napolju da prenoæi, pa nekad i pokisne, èak se nekad malo i zapali,istopi kad ne¹to varmi lil brusim, pa ga malo zaboravim u komori za farbanje,.............i sve to mi obavlja jedan ¹ugavi LG koji ima milion funkcija od kojih koristim call/end call/calculator.......i svake 2 god. dobijem novi od mts, i ne seæam se kad sam dao ke¹ za neki tel.   Ako tebi treba taj kriptonit tel. samo zbog buke i masti.....jebaj ga trebao bi da radi¹ u rudniku dijamanta kao miner,bu¹aè,kopaè,bagerista pa da ti treba takav.......ma ne treba ti ni onda ;D [thumb_up]
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Bori¹a

hahahah Gargi, ja se igrao sa upaljacem i zapalim deo telefona
Nisam mnogo, samo malo masku nazad :D
Mada, onaju one silikonske maskice i to nataknes i nece nista da mu bude

Plazma Keks

Citat: Gargi poslato 11 Januar, 2012, 14:41
Citat: Plazma Keks poslato 11 Januar, 2012, 00:13
Citat: Gargi poslato 10 Januar, 2012, 22:57
Ma jebo telefon...ko æe da sedi na ro¹tilju, da se baca pod bager, da se smrzne na -50, da zove nekog sa dna mora(ne znam samo kako bi prièao..glg,blub..grglj..), i da ga neko lupa èekiæem u toku razgovora ili da vam neko skaèe po glavi u martinkama dok se vi kurèite kako vam je neuni¹tiv telefon i da jo¹ uvek prièate preko njega.. [ludak] [ludak] [facepalm].....dajte bre jo¹ ovih interesantnih misterija ili da ponovo otvaramo staru temu sa sve vernicima-nevernicima
pa recimo, meni treba takav telefon. gledao sam taj Sonim, samo me cena jebe, nisam trenutno pri parama da ga kupim sebi. radim u masnom, bucnom, moze cesto da mi padne negde i ima dosta funkcija, ali najvaznije mi je to sto baterija traje 2-3 nedelje
Ima¹ na pijaci da kupi¹ one futrole sa kanapèe da ti ne ispada a ima¹ i ka¾iprst koji mo¾e¹ da turi¹ u kontrauvo ako radi¹ na buènom..... ;D
Jebiga ja sam veæ 20 god. autolakirer , svaki dan ceo dan sam u pra¹ini,buci,farbama, trulim skr¹enim autima, zavlaèim se podvlaèim se, itd....tel. mi zvoni u proseku svakih 15min, ispada mi iz d¾epa 20 puta/dan, stanem na njega barem 5/dan, ostane negde napolju da prenoæi, pa nekad i pokisne, èak se nekad malo i zapali,istopi kad ne¹to varmi lil brusim, pa ga malo zaboravim u komori za farbanje,.............i sve to mi obavlja jedan ¹ugavi LG koji ima milion funkcija od kojih koristim call/end call/calculator.......i svake 2 god. dobijem novi od mts, i ne seæam se kad sam dao ke¹ za neki tel.   Ako tebi treba taj kriptonit tel. samo zbog buke i masti.....jebaj ga trebao bi da radi¹ u rudniku dijamanta kao miner,bu¹aè,kopaè,bagerista pa da ti treba takav.......ma ne treba ti ni onda ;D [thumb_up]
pa skoro da radim na takvim mestima. idem po srbiji i popravljam viljuskare, nekad me zovu nekoliko puta i ne cujem zvono od buke, kad radim sa rukavicama, nmg da ga uhvatim, napisem poruku ili da se javim. cesto koristim internet i email jer citam ponude i mejlove sa mobilnog i pisem iste. nekad radim u najusranijoj sredini, nekad u cistom, nekad u bucnom... zavisi od firme. ne znam koliko puta sam telefon nosio u servise da mi ciste telefon ili da mi menjaju masku jer je ulubljen, pun metalnog spona itd

Bori¹a

Ja sam nasao silikonsku futrolu za moju X6
Stitice ga da se ne razjebe kad ispadne - a kosta svega 600 dinara.

Ima nsto i za ekran, 350 dinara al to mi je treba, to mu dodje kao ono kad je nov, sto ja odmah skinem ;D

Gargi

.......... [neampojma]..........................odustajem
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Gašpar

Pitajte revolutiona koja je ustvari prava namena telefona  ;D

Taraba

Pravi ¹panski zid po radionici?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 11 Januar, 2012, 16:17
Pravi ¹panski zid po radionici?
To se zove pikovana fasada .....ali iznutra.....zato ne kupujem telefone...uzima od drugara one koji njima da telekom, teleno, mts za dzabe, a njih blam da nose, ili one koji vise nisu u trendu....oni sto nemaju ekran u boji....ionako svake godine omlatim pet , sest, a koristim zeleno za javljanje i crveno za gasanje kad prodje radno vreme.....neki put imam po dva broja u dva telefona , ali onda jedan razbijem, a neki put imam telefon za dve kartice, pa ga razbijem, uglavnom razbijam telefone kad mi dokurci da se javljam ljudima koji bi nesto da me pitaju u vezi motora, a jako je glupo...otprilike: a jel bi ogao ja sam da zamemin semeringe u viljusci, i koji semerinzi idu, koliko ulja po stapu i kakose to menja, jel mi treba alat.....a zove majstora.....kreten.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 10 Januar, 2012, 22:34
A trudio sam se da ne uslikam levi deo stola....
A zasto jedan veliki a ostali XS......jel to veliki za reklamu a mali da ti pasuje....priznaj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MarkoMZ

Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

UFF

Citat: revolution poslato 11 Januar, 2012, 20:58
Citat: UFF poslato 10 Januar, 2012, 22:34
A trudio sam se da ne uslikam levi deo stola....
A zasto jedan veliki a ostali XS......jel to veliki za reklamu a mali da ti pasuje....priznaj

Veliki je za mene a mali su za despica kad mi dodje u goste  [srce]

farbach


zmiya