Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx


Taraba

Ja se naje¾io... jebem ti sunce :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

limster


mkt

uhhhhhhhhh al je ljosnuuo

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya


Major


banditkg


SSZGO

Citat: MILJAN poslato 27 Novembar, 2011, 13:34
Citat: sasafilipovic poslato 27 Novembar, 2011, 12:51
Te¹ko prolazi, ali kad proðe ubija na mesto.
u¹iro mava¹i geri ima najdu¾u putanju i dalje vremena da se eskivira..Ali je zbog rotacije kukova i ramena dosta jak... Mnogo efektivnije je u¹iro kekome geri i meni je taj bio specijalka...

shakira brate madona na srpskom da te metuzalem svet razume lady gaga...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: banditkg poslato 27 Novembar, 2011, 23:29
Citat: MILJAN poslato 27 Novembar, 2011, 12:26
Kawasaki ZX10R Mi¹ko Iliæ Kubala
Bele zemlje cajetina frhhhhh momci peglaju za sve pare

meni su ovo iskreni retardi
kojima se moze poruciti -
idi brate na stazu pa se tamo ubi... sebe mozes ustvari gde hoces nego ces nekog drugog na tom putu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mkt

to je fotomontaza hahahahahaha a zasto je tvoja juca dok si ti bila na televiziji jaranu pusila q  ....hahahhahahahha
jaran i luca


monsterbnt

Ma dobili bi oni od mene buldozere i interventnu sa vodenim topovima i suzavcem pa nek se zale na diskriminaciju koliko oce. A ove sto oce da se biju bi potrpo sve u zatvor na neodredjeno.
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

ovaj celavi mi je drugar koji radi u gradu
inace brdo problema je bilo pre univerzijade sa njima
sto kaze monster, buldozere, kamione, bagere i brdo murje i sve to ocistiti i ako neko i pokusa da postavi nesto lepo u zatvor pa neka napada do mile volje

AndreyRR

Hitler se zajebao sa pogresnim istrebljenja ljudi

Major

Strasno sta sve dozvoljavaju, a jure i hapse neke totalno ne bitne..

monsterbnt

Ne mogu sad da iskopam fotku, al jednom prilikom je ovde bulevar zorana djindjica izgledao kao da spremaju trkacku stazu. U svakom slivniku, kojih ima na 20m, je stajala stara automobilska guma, jer su mamlazi dosli nocu i pokralli SVE resetke sa slivnika u ulici od delte do carine!!! Sledece vece su dosli i pokrali i te gume koje je neko stavio u rupe da ljudi ne odvaljuju ljudi tockove. A jedan komsija ce bukvalno da ih pobije kad ih bude video u bloku, jer su zimus ukrali resetku sa podruma (onu gde se kao ugalj ubacuje) koja je maltene ispred zgrade, i u koju je njegova petogodisnja cerkica upala i polomila obe noge.
Necu ni da pominjen koliko cesto ostanem bez telefona (i interneta) zato sto moroni pokradu kablove. Da stvar bude gora pokradu OPTICKE kablove, koji im ne sluze zivom kurcu jer ispare kad pokusaju da spale izolaciju, a popravka je neuporedivo skuplja i komplikovanija nego popravka obicnog kabla.
Samo za njih bi ponovo otvorio logor na sajmistu.
Smrt SVIMA!!!!

CADILLAC

...ako treba....bioskop PONOVO  "radi".... [prebicute] [bejzbolka] >:( [prebicute]

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666


Major