Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Pa da je samo otvorio temu, video bi na prosloj strani Gavrin post...

3006

Razumeli smo se. Ja nisam neki ljubitelj ovog ocenjivanja i do sada sam svega dao 5-6 pluseva, - jedan ili nijedan. Ovako ne¹to - bez komentara.

robbief

smooth


Gavrolini

nadam se da cu sledeci put videti klip koji nije postavljen na prosle dve strane...aman

UFF

Sta kazete na novo pravilo da ako neko postavi vec postavljani klip da ga bacim odma u kantu?

Autor tad nemoze da se buni sto sam ga obrisao jer se on VEC nalazi u toj temi :D

Gavrolini


sasafilipovic


AndreyRR

naravski odmak u recycle  ;D ;D

cika zuba

Nesam video ne kukajte bre odma!!
A mUFF izbacuio IZMENI....
[/

zmiya

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2011, 19:37
Sta kazete na novo pravilo da ako neko postavi vec postavljani klip da ga bacim odma u kantu?

Autor tad nemoze da se buni sto sam ga obrisao jer se on VEC nalazi u toj temi :D

Pametno,za to urednik teme i slu¾i,da uredjuje temu...

grber

Valjda nije bilo... novi ghostrider... deluje ludje nego ranije. [ludak]

GHOSTRIDER 2011 OFFICIAL

Major

Bilo par stranica pre ;)

grber

E da ga bem  >:( Ocigledno mi je promaklo, a jos sam i odradio pretragu foruma...  [neampojma]

Major


UFF

e vidis taj ghostrider je mnooogo opasniji po decu koja ovo gledaju jer ce i ona da pomisle da mogu da kupe 1000r i da voze slalom 300 kao u video igrici

bolje i da tockiraju i da voze bez kacige nego to da rade - vece su im sanse da prezive


Lazic

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2011, 09:56
e vidis taj ghostrider je mnooogo opasniji po decu koja ovo gledaju jer ce i ona da pomisle da mogu da kupe 1000r i da voze slalom 300 kao u video igrici

bolje i da tockiraju i da voze bez kacige nego to da rade - vece su im sanse da prezive
milice, omatorio si... Since when do you give a fuck about children other then 19 year old girls...?  [rofl] [rofl] [rofl]



ovo ne znam da li je bilo... :D
So Long and Thanks for all the Fish

Major


Kengur

hhhhhhhhahahahahahhahahahah BOG!!!!!!!!!!!!!!! :D hahahahhah
Brzi lik Smesno Funny (Skrivena kamera)