Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

#21422
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

ovo je grehota drzati u zatvoru....mozda za desetak godina kad padnu...ali zamisli da su pustene i onda brezoni izlete kroz majcu.....nema potrebe da se skida
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

50.000.000 pregleda i raste ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

friziderdzija

Млатарање сисуринама је увек било најјачи маркетиншки потез...

Kostić


Kostić


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Судити јој за покушај убиства
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Nadam se da je vozac ziv i da je dobro ....
Gaspodzu ne vredi komentarisati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Po komentarima kazu da je slomio ruku. Gospodja naduvala preko 2 promila...
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

2.47 tacnije, vozac je dobro, izgleda da nije vozio brzo i verovatno je video budalu pa je kocio ali nije mogao da izbegne pijanduru
ali zbog onog prozivanja i kreveljenja bi joj jebao mater

DebeliZmaj

Citat: dzimika poslato 01 Mart, 2021, 23:10
2.47 tacnije, vozac je dobro, izgleda da nije vozio brzo i verovatno je video budalu pa je kocio ali nije mogao da izbegne pijanduru
ali zbog onog prozivanja i kreveljenja bi joj jebao mater

odvalis samar pa odgovaras ...
ovako lepo sudskim putem naplatis sumu da bole ushi od njenog osiguranja
pa posle ona posto ce cirke njima nadoknadi SVE ...
e onda joj spalis gajbu u toku noci ....
ako neko pita .... ma ne ja to nebi nikad, gnusam se nasilja, a ionako sam je dobio na sudu ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Ja nisam ni mislio nista van suda, samo sudski i fino

Kostić

#21435
на бјбу ништа не може да прође а да неко не спомене крезубе политику и те пичке материне друго јевтић дође у телевизор обучен ко мајти ренџер мики маус као да је дошо директ са тркачке стазе и прича вам како је опрема важна улије вам лажно поверење па онда и ви одете на ''раља ринг'' какав курац ринг није то ринг то је редован саобраћај толико о др и о едукацији једног професора а по питању госпође она ће да одговара и без закољимо обесимо и убијмо ајде што сте говна од људи ал чему политика крезуби сендвичи а осигуравајуће куће воле оне који цирке направе удес исплате паре без приговора а циркеа ојаде за троструко па овај неће лоше да прође боље цирке да те муне него трезан ако већ не можеш да бираш

Kostić

Citat: El Jefe poslato 01 Mart, 2021, 10:06
Судити јој за покушај убиства

немој тако оштро колега има наших манијака којима би требало да се суди за покушај убиства али ми не бисмо волели да се то деси нија га ова намерно набола па да се суди за покушај убиства свако наше одваљивање огледала је покушај убиства свако наше курчење по саобраћају је покушај убиства једно је кад неко изазове удес ненамерно друго је кад неко ради оне мангуп форе кад крене ко пичка на тебе са хаубом и сличан љуцки фетиш

пазите шта желите можда вам се и оствари


DebeliZmaj

popila je i sela sa volan vozila od tonu... dakle sa predumisljajem
je usla u ugrozavanje tudjeg zivota
nema opravdanja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Kosta, vozila je mortus, LEVOM STRANOM.... U ozbiljnoj drzavi bi ozbiljno robijala.... Dobice verovatno neki oportunitet, platice 50k u dobrotvorne svrhe i ostace bez dozvole....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Najgore je sto i kad ostane bez dozvole verovatno ce voziti i dalje i verovatno opet pijana
Ne znam da li se secate da je Noam isto imaonudes na avalskom, ako se ne varam sledece godine opet neko sa istim govnarom na isti nacin samo ako se ne varam bez posledica
Pa opet ako se secate jos davno u Mladenovcu tj na putu ka Mladenovcu sto je lik sa 124 pokupio decka, a opet ako se ne varam naredne godine opet nekog i oba puta smrtni ishod
A to je ono cega se ja samo secam a verujem da je slicnih slucajeva bilo brdo