Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Iskreno, uèestovanje na forumu samo u vidu postavljanja mudroserskih klipova uop¹te ne smatram uèestovanjem na forumu. Ja sam za to da mu se otvori zasebna tema, tipa Sachmo-vo mudroseranje, pa neka tamo kaèi do mile volje. Ko hoæe neka posjeæuje temu, ko neæe - barem ima izbor. Ovako, nema¹ ni¹ta...
It's the ride that matters, not the bike…

zVuk

a moze i tako, a mozete i vi ostali da, umesto da kenjate, postavljate klipove razne, zanimljive, pun ih je internet....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 26 Avgust, 2020, 18:24
Pazi, sta sam ja sve lupao u zivotu ono, nije nemoguce...mada, sumnjam...ja motor imam od 18e god...tad nisam znao sta je moto forum. Mozda si me pomesao sa nekim. A mozda si mislio i na momenat kada mi je nudjen cbr1100 da se zenim al sam cak i to odbio...tako da, ipak si pomesao. - zabelezi i to haha
2010 znam da si nudio ko ti kupi motor da mu budes brat.... topli brat ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Ok, kako ti kazes :)
Vidis da ipak nema pedera...il nema para
klasican divljak

UFF

Citat: castor poslato 26 Avgust, 2020, 22:05
Iskreno, uèestovanje na forumu samo u vidu postavljanja mudroserskih klipova uop¹te ne smatram uèestovanjem na forumu. Ja sam za to da mu se otvori zasebna tema, tipa Sachmo-vo mudroseranje, pa neka tamo kaèi do mile volje. Ko hoæe neka posjeæuje temu, ko neæe - barem ima izbor. Ovako, nema¹ ni¹ta...

po meni potpuno logicno i ispravno

ali zahteva vreme i novac a forum ne doprinosi, cak sam i test reklame ukinuo

znaci ili da ga na neki nacin cenzurises ili pustis a ja sam protiv cenzure od samog pocetka, lazic je i izgubio global mod status jer je poceo da se ponasa kao buljoljub admin

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

castor

Citat: UFF poslato 26 Avgust, 2020, 23:51
po meni potpuno logicno i ispravno

ali zahteva vreme i novac a forum ne doprinosi, cak sam i test reklame ukinuo

znaci ili da ga na neki nacin cenzurises ili pustis a ja sam protiv cenzure od samog pocetka, lazic je i izgubio global mod status jer je poceo da se ponasa kao buljoljub admin
Kud je moglo toliko tema da se napravi od drugih tema, napravi i jednu za njegove snimke i nek' pedala tamo do mile volje...
It's the ride that matters, not the bike…

sachmo


Ivicat

Nakon poslednjih postova, ova poruka deluje kao: evo vam [srednjiprst]

despic

Hahah UFFfee a da ti napravis novi forum. Motoretardi... bilo bi clanova pun q
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

niko ne postavlja nikakve klipove, ali im smeta kad neko drugi to radi....#pravdazasachmo
Ko se ljuti, uleti mu kruti

sachmo

Po¹tovani pratioci i ljubitelji foruma,
ako se ne varam u zaglavlju teme stoji: Ono sto vam se svidelo, privuklo paznju, o zelite da podelite sa drugima youtube i slicno (citirinao sa sve slovnom gre¹kom)!!!!
Na ¾alost mediokritetske kritike ne razumem, ali pokretne slike stvaraju èulne utiske koji mogu biti oduhovljeni, ali tu jo¹ uvek nemamo posla s pojmovnim mi¹ljenjem. Da bi pokretne slike proizvodile filozofski diskurs, potreban je filozofski gledalac koji oduhovljene èulne utiske prevodi u pojmove.
Film, stupajuæi na istorijsku scenu pretpostavlja i nove moguænosti za mi¹ljenje.
Danas bi se i jedan Dekart zatvorio u sobu ponev¹i gopro kameru i sastavio bi svoju 'Raspravu o metodi' pomoæu filma“. Ma kako to njegovo filozofiranje bilo originalno, film se ovde pokazuje samo kao sredstvo registrovanja filozofskog govorenja, a ne kao medij koji proizvodi filozofiju.
Film je specifièan naèin mi¹ljenja, koji pre njegovog pronalaska nije postojao.
Kamera omoguæava da iskusimo vizuelno nesvesno kao ¹to nam psihoanaliza otvara vrata instinktivnog nesvesnog.

Postoje filmovi koji su smrtno dosadni.
Ne nalazi li se i u njima ne¹to potencijalno drukèije od uobièajenog u filmskoj industriji i filmskoj umetnosti, a ¹to se u datom sluèaju nije ostvarilo – nekakav nerealizovan ili unaka¾en autorski zahtev za specifiènim umetnièkim delom, ili, ako hoæete, specifiènim umetnièkim èinom.

Umetnost preterivanja je nastala kao posledica ¾elje da se estetici i poetici savremenog filma, kao najprotivreènijih simbola savremenog dru¹tva pozvati na nova ili ponovna gledanja.

Srdaèno Sachmo

p.s. uvek raspolo¾en da saslu¹a svaku kritiku, pohvalu, ukazanu gre¹ku, ali obrazlo¼enu i sa èvrstim stavovima. Naravno, uvek raspolo¾en za razmenu stavova , ali radije u¾ivo!!! Nemam vremena da provodim de¾urajuæi na forumu. Molim Vas bez ljutnje!!

Pozz jo¹ jednom

sachmo


mrle

ja sam sa d iz ovog shvatio da si ti umetnik koji kroz film potencira filosofiju...

sachmo

Filozofija je racionalno, metodsko i sistematsko ispitivanje stvarnosti, da bolje sagledavamo stvarnost, ¹to je op¹ti cilj svakog saznanja.

despic

Prvo, svaka cast. Pravi si umetnik u preterivanju.
Drugo... Nemas vremena da provodis dezurajuci na forumu? A mi ovde pomno pratimo tvoj rad i stvaralstvo....i divimo. To je nepostovanje publike. Red bi bio da se javis svojim fanovima.
A imas vremena da se snimas, montiras, uploadujes...? to oduzima mnogo vise vremena nego da udjes na forum i kliknes refres.
Prvi bih podrzao tvoje radove da su kvalitetni i da imaju smisla, veruj. To sto menjas kadrove u tempu muzike te ne cini vrhunskim poznavaocem video montaze :)
Ja bih prvi rado popricao uzivo cak i posavetovao, al ja stvarno nemam vremena na zalost.
klasican divljak

zVuk

predlog za sve kojima smetaju sachmovi klipovi...svaki put kad on postavi klip, vi postavite tri...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mrle


zVuk

zubima po mudima..
Ko se ljuti, uleti mu kruti