Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Прво граматика па онда мотоцикл
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

klasican divljak

Glava Dole

Pa jel vi vidite da sam ja ista prekomentarisao, sto mene minusirate? o.O

Znam napamet par njihovih pesama al ovim klipom su u tom pogledu i mene razocarali, nisam znao da su tolke seljacine...
Mada s druge strane... njihov auto njihova stvar, kad sam se ja davno uzbunio zbog nekog tamo amera zbog unistavanja ajfona od 1000 dolara odavno ovde sam dobio odgovor "ali on ce na tom klipu zaraditi 3 takva". Verovatno su i oni razmisljali u tom pravcu.

A taj jugo vredi 150e max, ovako ili onako bi se rasturio i zavrsio u presi i delovima. 80ak svakako dobijaju za gvozdje. Ne podrzavam, meni je zao jugica, ja bih mu iskoristio bar motor za nesto.
Za una jedva nadjosmo lika koji ga je hteo za 10K din zbog trulih koseva a radio k'o sat, na svojim tockovima se otkotrljao do njega. Ni na otpadu ga nisu hteli nerasturenog.

despic

Npr mene boli q za jugica, ovi ce zaraditi q od ovog klipa...mene samo smara debilizam...ponasaju se kao indijanci konji od 30-40god..to su oni isti sto su se  skupljali kod konja i u studentskom parku i samo stetu pravili...iz ovog ugla sad, ravni su mi ciganima...
a i pesme su im qrac
klasican divljak

Darko


DebeliZmaj

nekome ko je upravo polozio taj jugic je super, ko sa njim nauci paralelno parkiranje
moze posle uparkira dzip ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sachmo


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

sachmo


sachmo


sachmo


UFF

ovo garant neki blowjober organizovao  [rofl]

a koji tek retard treba da budes da podjes na "kurs" u kojem te uce da radis sklekove i trbusnjake na motoru i predpostavljam da moras nesto i da ga platis inace tesko da bi se drkali

uzmes bilo kog klinca sa ulice koji vozi neki supermoto od 125ccm ili zaustavis bukvalno bilo kog kurira na skuteru i dovedes ih na poligon da se lepo nasmeju pa onda sve da ih oderu :D

grber

Ovo nije parodija na kurseve, nego ozbiljno? [neampojma] E svasta covek moze da vidi od ozbiljnih ljudi...

dzimika

Ja garantujem da za sat vremena na pesku mozes da naucis vise kako da vozis motor nego za 20god na asfaltu i to ne sa krosom

Gašpar

Kao ¹to je Marko Lopin jednom lepo rekao - Jedan sekund na kolenu u Rijeckoj krivini je vredniji i duzi od godine listanja Louisovog kataloga na WC solji.

Kostić

човек је лепо написао напредни тренинг ово је смешно уђи ти мало у шумицу са хебловима и не затварај сезону кад дође зима боље је од свега што је напредно

mali_zmaj

Ti se kursevi naslanjaju na kurseve za policijske slu¾be,tj. moto jedinice policije i vojske. Odatle i potièe napredni kurs. Osnovni kurs sam ja zavr¹io,i da se ne ponavljam ponovo,veomo je koristan,i vi¹e je okrenut ka cestovnoj vo¾nji,i svemu ¹ta ona nosi. I taj kurs je ono ¹to se prolazi u auto moto ¹kolama u Evropi.Kod nas je obuka propast!!!!
Ja ka¾em samo odete i probate,pa onda kenjajte i osuðujte..  Svima za tastaturom su muda do zemlje i svi voze kao Rossi i Toni Bou... Kostiæ posebno.. Ko misli da mu treba kurs, iæi æe i odraditi kurs,ko misli da mu ne treba ne mora..,al naravno mo¾e pljuvati na forumu. I neka pljuje ¹ta æe drugo...,demokratija!!
Ja sam bio skeptik i probao,pa sam promijenio mi¹ljenje..,i da vam se ne ponavljam,ne da mi se.. Probaj,ili bar pogledaj,mislim u Bg-u su,blizu su vam..
jin-jang