Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

Ne znam sto bi ovaj momcic najebo...mislim, sta je on to pa tako strasno uradio?
Al mi je presmesan kako se zakucao u ogradicu...umro sam :)
Kaka mu je ono biljcica na sedistu?
klasican divljak

Glava Dole

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2020, 00:58
kao sto rekoh nije mu dosadno vec je profesija, covek nije glup i odabrao je da se bavi time, i doprinece drustvu na taj nacin mnogo vise nego da je radio neki drugi usrani posao za novac
na primer: da li je tebi dosadno u zivotu pa sviras po kafanama pijanim budalama?
sta si time postigao osim sto si pijane majmune izmuzao za novac?

i mene bi boleo kurac sto pandur vozi svoj privatni nergeistrovani auto ali samo ako bi i sve pandure takodje boleo kurac sto i ja vozim neregistrovan. a ne boli ih
e pa onda treba da im zagorcas zivot maksimalno koliko god mozes dok im ne ukinu tu kako ti nazivas "privilegiju svog posla" jer ona ne bi trebala ni da postoji

ako sam cuvar u zatvoru da li je "privilegija mog posla" da bijem i siluijem zatvorenike?

Samo sto se malo zajebao i navalio da snima PARKIRANE automobile na parkingu MUPa(dakle to mu dodje isto sto i privatni). Tu je mogao auto da bude doslepan, ostavljen ranije, ne mozes na osnovu pretpstavke ikoga da prijavljujes. Na poslednjem npr jeste ocigledno da se audi vozi s isteklom regom ali ne mozes zbog toga da ga gonis... eventualno za tablice i to je max al to se ni na nama ne praktikuje nego oduzmu ako te navataju. Uhvatio se za kape, zastave i registracije parkiranih automobila na parkingu mupa, pojaseve na parkiranim automobilima... pa gde pise da na parkiranom ne smes pojas da vezes pozadi, koliko god da mi znamo da oni tako teraju nista ne znaci, samo pravi budalu od sebe umesto da se hvata ozbiljnijih stvari. Poslednjih par klipa je zestoko poceo da mi ide na q


bucko


zVuk

Citat: despic poslato 07 Maj, 2020, 01:46
Ne znam sto bi ovaj momcic najebo...mislim, sta je on to pa tako strasno uradio?
Al mi je presmesan kako se zakucao u ogradicu...umro sam :)
Kaka mu je ono biljcica na sedistu?

nasilan upad na tudji posed, ugrozavanje bezbednosti, nasilnicka voznja, unistavanje drzavne imovine (ono jes da je to samo bodljikava zica, ali ipak drzavna bodljikava zica), mozda ima jos, znaju pravnici....u principu jedino sto je postigao je da je napravio budalu od sebe i sace da ga osude na maksimalnu kaznu za primer...mamlaz...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

despic

Ma nece mu nista ako do sad nije pravio sranja. Drustveno koristan rad jedno god dana i to je to.
klasican divljak

mkt


zVuk

...znaci vucicev ker..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

despic

ne mora da znaci, vidis da je sajt napravljen vrv pre par sati
klasican divljak

zVuk

ne mora, ali moze biti...posaljes budalu da uradi nesto, pa vidis reakciju javnosti, pa na osnovu toga pokupis neki politicki poen...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

onaj na snimku je klasican levijatan bolid ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

grber

Eno ima na instagramu post sa Vucicevom slikom i hvalospevima, a ovamo ludi zbog migranata  [ludak]

Darko

pa pretpostavio sam u cemu je fora ... i on , "stiti devojku od migranata"hahahah , kako si je zastitio , provozao se po kampu jedan krug , brisnuo kod vojske i "hapsite me"..hahahaha

@uff - kakve veze ima sto sam zakasnio sa tajmingom ako sam citirao ono sto komentarisem ?! ko da je prvi put i u prvoj temi


citam i dalje forum kad imam vremena , samo se promenilo to sto me boli paja za neistomisljenike , isto koliko verovatno i njih boli paja za mene :) .. ranije bi upao u ispravljanje krivih drina sa clanovima foruma , sad samo procitam ono sto me zanima i cozdra... i mnogo mi lepse u zivotu ;)

( eto na primer sad cu se suzdrzati da ti objasnjavam razliku izmedju mog sviranja na svadbama i njegovog snimanja policije trazeci im sta ne rade po zakonu ..  i tako lepse i meni i tebi , i dalje smo ok , ti imas svoje misljenje ja svoje  i cao :) )


DebeliZmaj

ja iskreno nisam razumeo sto je mUFF toliko upao u vatru...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Nije ga zvao mali iz Obrenovca da doðe i ponese katanu, da malo se igraju onoga "Hasan seckati" iz crtaæa...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

slazem se sa darkom, ne treba da mi obajsanjava razliku jer razlike nema :D

i svi koji su za migrante da bog da vam bili deo porodice kad ih toliko volite

eto sad slobodno mozete da krenete sa minusima

sachmo


mali_zmaj

Ih ,a da je vojska imala naredbu da otvori paljbu na svaki sumnjivi poku¹aj upada,ode Vinèa snajka!!

Ne kontam to,vjerovatno nedostatak pa¾nje,ili prima paru,tata ga nije volio,mama ga tukla?  Da æe ¹ta promjeniti, oæe, al u kur!?!
jin-jang

UFF


sachmo