Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


OKi

50 godina pod sankcijama, ali...
! No longer available

zVuk

...srbi se loze na diktatore, a posle im cudno sto neko kao vucic vlada srbijom....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

icatenej

Odlièan naèin da ni iz èega napravi¹ avanturu :)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

OKi


UFF

oki brate nije valjda da gledas ove video vlogere smarace davitelje?

OKi

 
Citat: UFF poslato 27 Februar, 2018, 19:55
oki brate nije valjda da gledas ove video vlogere smarace davitelje?
Da gledam samo test automobila koji me interesuje  ;D (naravno , obièno su to stariji automobili). A ovaj video postavio sam, jer sam na forumu video oglas , za imenovani tel. A i posedujem auto u pribli¾noj ceni  [flashing] ;D

UFF

pa ovaj lik lupeta gluposti kakvi testovi on to iz glave izmislja sta je po njemu najbolje

i vozi seljackog golfa 6 ko ja :D

Glava Dole

Pa? Iskazuje svoje misljenje kao i mi na forumu, ali samo u video verziji :) Ne vidim sta fali klipu... a naveo je cak i fiat bravo, moj prvi auto koji je realno verovatno najlepsi i najopremljeniji u tom cenovnom rangu a kosta koliko i taj ajfon tako da je klip sasvim sigurno na mestu :)

I nemojte da citate vise sta ovaj UFF pise, on to samo izmislja iz glave sta je po njemu najbolje [rofl] :-*

UFF

pa oki pomenu test automobila pa sam zato i uzeo da pogledam kako ih je testirao

i kakav test jbt? nikakav, lik vozi i sere u kameru i to ljakse neki tezak  [rofl]

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 28 Februar, 2018, 02:24

I nemojte da citate vise sta ovaj UFF pise, on to samo izmislja iz glave...... [rofl] :-*

ma izmislja iz noge  [rofl]

Andreja

I ovde da okaèim snimak od letos, malopre ga zavr¹io :)

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ijaaooo andreja stalno svuda kacis sliku sa svojom kacigom na snegu i to ajde da je sveza nego od prosle godine [rofl]

Bishke

Tacno se vidi da si uzivao dok si vozio onu prvu Multistradu :D
Ovo kasnije...hnjee

Btw, nije mi se svidelo samo montaza zvuka izmedju klipova.
Tj sad si u salonu, snimas nadrkane dukce i sledeci sek, vec se penjes na Diavela i kreces. A sve dok nisi promenio klip isla je neka top muzika i odjednom muk. Malo Fade in Fade out ili pak jos neka veca rokacina kad sedas na motor...kasnije u klipu vidim da si obratio paznju na to
You should do one thing every day that scares you


grber


Andreja

Citat: Bishke poslato 01 Mart, 2018, 09:20
Tacno se vidi da si uzivao dok si vozio onu prvu Multistradu :D
Ovo kasnije...hnjee

Btw, nije mi se svidelo samo montaza zvuka izmedju klipova.
Tj sad si u salonu, snimas nadrkane dukce i sledeci sek, vec se penjes na Diavela i kreces. A sve dok nisi promenio klip isla je neka top muzika i odjednom muk. Malo Fade in Fade out ili pak jos neka veca rokacina kad sedas na motor...kasnije u klipu vidim da si obratio paznju na to

Hvala, hvala :D Ma i xDiavel je prangija, koliko god bio dugaèak i "èoperast", vozi se kao san. Samo nisam smeo da ga cepam ba¹ do kraja, samo sam èekao kad æe kamera da mi odleti sa kacige :D Namerno sam prekinuo muziku kad sam seo na xDiavela da bi se èuo zvuk, jebi ga, verovatno sam omanuo tu. Fala na sugestijama, biæe bolje sledeæi put. Nadam se da ne zapucava snimak, ¾ale se ljudi da ne¹to seèe a ni kod mene ne radi kako treba  [neampojma]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D