Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

U pravu si. Zato su dobro izlomili pandura i vise im slicne stvari nece pasti na pamet.....:D

Mortisha

Zato ces i ti "smeti" jednog dana da povedes cerku sa sobom na utakmicu i da sednes na sever ili jug..
Bas zbog takvog svog misljenja....
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

miodrag

Citat: Plazma Keks poslato 26 Oktobar, 2011, 23:47
fora je u tome sto su krenuli da ga mlate pendrecima iako su ga oborili na zemlju, a mogli su odmah da ga zavezu, odnesu i ne bi bilo tuce. nije bilo potrebe za time jer ovaj nije pravio nikakva sranja.
da mene neko pita ja uopste ne bi slao policiju da obezbedjuje javne skupove i kojekakve parade i dogadjaje i svima bi bilo lepo...

Plazma Keks

hm... i kako bi ti onda izgledao grad posle takvih parada i dogadjaja? ako bi se uopste zavrsile

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

Citat: Mortisha poslato 26 Oktobar, 2011, 23:30
Citat: mkt poslato 26 Oktobar, 2011, 18:42
kakvi magarci   [veryangry] tako im i treba  [bejzbolka]
pred xy ljudi ti uhvatis da mlatis coveka ko da je ne znam sta uradio
logicno je bilo da ce da ulete i omlate ih


Cekajte bre...a sta treba da pustaju ljude da im ulecu na teren?
Mozete da mi date minusa koliko god...ali bas zato je kod nas odlazak na svaku utakmicu rizik...jer to nisu navijaci nego stoka...
I sta ima on koji kaktus da trazi na terenu???
Nisam uopste ljubitelj policije ni malo....ali pobogu....

zasto je momak koji je trcao po terenu stoka?

mozda mu je to bila zivotna zelja
jer on hteo sa nekim da se bije?
zar za to ne bi trebao da plati samo novcanu kaznu?

i ako on njih nije udario NE SMEJU ni oni njega
smeju da ga obore, drze, vezu ali ne da udare, nijednom, a oni cuce pored njega i rokaju li rokaju i to pendrekom

e sad nek pitaju onog kolegu sto im je ostao kakav je osecaj i jel lepo

Bori¹a

U jbt, pa prebise ga onde jadnog... Meni je zao kad vidim da bio nekoga onako, pa makar mi bio i najgori neprijatelj, zao mi je...

MILJAN

Ja ne pratim fudbal totalno [thumb_down]  ali sam video da postoje i egzibicionisti, koji trèe goli po terenu.Ali njih niko nije mlatio.. I sad se pitam za¹to oni proðu najbolje a obuèeni dobijaju batine? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
Cave ab homine unius libri

Major

Pandurima (redarima) valjda gadno da ih pipkaju kad su nagi pa onda prodju bolje :D

p.s. jedva napisah ovo.. dekocentrisu me sise i to puta mnogo :D


Kengur

Citat: Mortisha poslato 27 Oktobar, 2011, 00:17
Zato ces i ti "smeti" jednog dana da povedes cerku sa sobom na utakmicu i da sednes na sever ili jug..
Bas zbog takvog svog misljenja....

Aaaaa neeeeee! Moja cerka/sin ce ici u Vrsac, Kraljevo, Batajnicu, ako bog da jos neku nasu ''stazu'' Na moto GP u susedstvu i slicne manifestacije... Avala reliy, Tara....
Na glupi fudbal nece ici sigurno... Basket mozda, ali fudbal ne... :)

Fudbal ima da gledaju iz troseda sa mnom...

Joker

Citat: Mortisha poslato 27 Oktobar, 2011, 00:17
Zato ces i ti "smeti" jednog dana da povedes cerku sa sobom na utakmicu i da sednes na sever ili jug..
Bas zbog takvog svog misljenja....

Sever i jug nisu za matorce sa decom, oni su za navijace, baklje, navijanja i guzvu... Za sve ostale postoji zapad i istok... Ja niti navijam, niti me to zanima ali zna se sta je sta... Zna se sta je kazna za takve stvari, batine nisu sigurno... Trebali su oni jos vise da ih zgaze, nego su vecina picke pa svi trce na onog sto je vec na podu i najslabiji a ovi ostali pobegli...

A ovi su visoko inteligentni kada su mislili da mogu da biju jednog navijaca a da njih par hiljada stoji i gleda.. Vaziii...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

SSZGO

lik je jos nosio belu zastavu :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Mortisha

Sever i Jug nisu samo na fudbalu vec i na basketu.... Navijaci, baklje i guzva nisu problem...problem je kad se medju njima nadje i jedna budala kojoj je "zivotna zelja" ravna idiotizmu.... Sto ne istrcavaju na teren u tenisu...ili se ne deru kao manijaci.... Ne radi se to jer je takvo pravilo.... Prosto. Sto se na trkama ne pretrcava staza...jer pored sto je jako rizicno i glupo-nije dozvoljeno. Sto se na basketu ne ubacuju tvrdi/ostri predmeti na teren...zato sto je pored sto je rizicno-zabranjeno!

I onda kad jedna budaletina nadje za shodno da radi ista od toga i treba da dobije batine, kako nikome vise ne bi to palo na pamet....
Zato nama izmadju ostalog trebaju kavezi oko publike kao na ultimate fightu za obicnu utakmicu.....jer smo navikli da nam se mozeeeee ...cuj huligani...

I nije neki otac sa cerkom matorac....mozda je on covek od 30 god i ima dete od 5....i voli tu Zvezdu ili Partizan toliko i zeli svom detetu da priusti i da ga nauci sta je on to tu zavoleo..... Ili je mozda decko sa devojkom....ili mozda neka devojka voli Partizan ili Zvezdu pa hoce na sever ili jug.....i onda se nadje neka budala kome je zivotna zelja da se bije na tribinama....

Glupost!

Bila sam na utakmicama x puta...bas na tom jugu.... i jasno mi je da su policajci brdo puta kreteni...bez ikakvog razloga.
Ali ovo ovde to nije slucaj...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Kengur

NE SME PANDUR DA UPOTREBI SILU AKO SE OVAJ NE OPIRE HAPSENJU I NE KORISTI SILU!

Kraj price... Izlomili su pandura i trebali su, isto bih i ja uradio...

Glup primer, da mi burazera udari pandur bez razloga, veruj mi da bih mu glavu otkinuo istog trenutka makar mi posle toga polomili svaku kost u telu!

Dosta spama, ako hoces, otvoricemo temu bas o ovom klipu...

Mortisha

Poenta je da nije bez razloga.

Da su ga samo priveli i odveli...zasto ne bi istrcao i drugi put?.... [neampojma]

Ne treba tema sto se mene tice-evo necu vise o tome i razumem ja da vi ne volite pandure...ne volim ih ni ja. Ali koji kaktus on trazi na terenu ...pametnica jedna od 1000 ili 10 000 ljudi....  [doh]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Major


Pop

Kao prvo ovaj momak sto je trcao po terenu nije retardirani navijac koji zeli da se tuce sa nekim... Ovi iz obezbedjenja su sami trazili problem... Momak nije nasilan bio, niti je koga prvi udario i uopste nema opravdanja za takvu upotrebu sile. Zao mi je samo sto je ovaj lik sto je tukao momka pendrekom u glavu prvi utekao, trebali su njega izgaziti. U fudbalu nije retka pojava da neko trci po terenu... To su uglavnom egzibicionisti, nista to nije opasno niti ikoga ugrozava.

Mortus, po tvojoj logici recimo kad pesak predje ulicu van pesackog prelaza treba isto barine da dobije od murije??!? Ili ako nepropisno parkira na primer!??! Jel i njega treba tuci pendrekom??? Jer boze moj, to nije dozvoljeno, cisto da se ne ponovi....
Rezovonje ti je u offu totalno!



"Грме танки џефердари..."


Kengur

Citat: Mortisha poslato 27 Oktobar, 2011, 12:06
Poenta je da nije bez razloga.

Da su ga samo priveli i odveli...zasto ne bi istrcao i drugi put?.... [neampojma]

Ne treba tema sto se mene tice-evo necu vise o tome i razumem ja da vi ne volite pandure...ne volim ih ni ja. Ali koji kaktus on trazi na terenu ...pametnica jedna od 1000 ili 10 000 ljudi....  [doh]

Gresis... Imam par drugara koji su panduri i odlicni su mi drugari... Veliki prijatelji... Juce mi je burazer od strica prosao testove u kamenici, a veruj mi da burazera volim :)

Joker

Marija, idi bre vozi rolere, nemas pojma o cemu pricas...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major