Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

To, to :)

Pivo bilo koje, nisam nesto probirljiv... :)

UFF

ja mislim da sam zasluzio hvala za ovo :)

Kengur

Ajde kad sam se zahvalio Gasi za top sop onda cu i tebi za vopi... :D hahahah

Ali ide minus zato sto trazis zahvalnicu! :P

UFF

pa kad si bre nekulturan i neumes sam da se setis :D

i sa takvim covekom treba da delim piiii....     piiivo :D

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Plazma Keks

ako nekoga zanima koja je ovo stvar, to je DJ Fear-LSD

Gašpar


mkt


mkt


MILJAN

Cave ab homine unius libri


MILJAN

Kanizacija......., ¹utiradu nas svakojake nacije, imam va¹ke ko pirinaè, nisam se kupala 3 godine...
cigani-nisam se kupala tri godine
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

Miljane ti si radio kao obezbeðenje, izbacivaè i takve vrste fighterskih poslova, zanimame da li si i ti primenjivao ovakve metode?

MILJAN

90-tih godina, kao student bez cvonjka, morao sam da prihvatim ponudu za posao...Prvo sam odbio a posle 7 dana shvatio da nemam ni za hranu..Jedan lonac kupusa u fri¾ideru po 5 dana i pozajmice u prodavnici, koje je moja majka plaæala od 10 dm plate medicinske sestre.. A to je vreme Milo¹eviæa bilo..Prokletnik i majmun Milo¹eviæ...Bezvla¹æe i ludilo-....
Lomljenje i kidanje svako drugo veèe..Ruke su mi bile sitno iseckane od tuðih zuba stalno.. Ali plaæalo se dobro pa sam nastavio studije i tako se izdr¾avao 3 godine... Obzirom da nisam radio u svom gradu, lako je bilo da cepam stoku, koju i ne znam.,.Moju stoku nisam dirao ;)
Jbg. diskoteka ogromna i radila je svako veèe skoro... Posla preko glave...Bilo je zanimljivo jako... Panduri su nam rekli :" nemojte samo te¹ke telesne i sve je ok".... Tako da nije bilo lomljenja kostiju i sliènih gluposti za ¹ta sledi krivièna prijava... KO i kraj....  Ne¹to slièno ovoj atmosferi
Bouncer knocks out guy in club

Ne ponovilo se ono vreme kada su plate bile 10 maraka... Radio sam sva¹ta...
Cave ab homine unius libri

Gargi

Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

RRa¹ko


Gašpar


Gašpar